Autor Wątek: Metanabol +testosteron jest mocny  (Przeczytany 6221 razy)

Mammiee

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Metanabol +testosteron jest mocny
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 09, 2016, 09:10 »
najgorsze jest to ze zanim sie rozgarnie moze sobie krzywde zrobić

na głupotę nie ma rady niestety

bua:-D a ja mam 17 lat i 42,5 w lapie bez koksu, Pnowokoleal teraz twój ruch

xXxkeplinxXx, nie rozumiem cie...niby co Pnowokoleal ma ci napisac??

Twila1988

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Metanabol +testosteron jest mocny
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 09, 2016, 09:15 »
voldemord jak możesz to opisz ten swoj cykl...Chociaz na pv

akiibiseudew

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Metanabol +testosteron jest mocny
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 09, 2016, 09:59 »
Mammiee mam prośbę - napisz po jakim cyklu miales tak duze spadki . Bardzo chciałby zebys opisał swoje doswiadczenia .

Mammiee

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Metanabol +testosteron jest mocny
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 09, 2016, 10:47 »
Mammiee mam prośbę - napisz po jakim cyklu miales tak duze spadki  
Power nie mialem zadnych spadkow, bo nigdy nie mialem cyklu!!!! I nie mam zamiaru brac sie za sterydy. opisywałem takiego goscia ze swojej siłki

xXxCharlaxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Metanabol +testosteron jest mocny
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 09, 2016, 11:45 »
bua:-D a ja mam 17 lat i 42,5 w lapie bez koksu, Pnowokoleal teraz twój ruch  lols

Heh no to ile masz cm fatu? :D Tez mam znajomego co ma 16 lat i ma 41cm w lapie, i najśmieszniejsze jest to ze nigdy nie cwiczyl. Schudnie i zostanie mu 37 max. A poza tym jest slaby...
Adam zapodaj swoje fotki

misxtucPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Metanabol +testosteron jest mocny
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 09, 2016, 11:50 »
Mammiee to napisz cykl kolegi z siłowni proste

Radek-Do

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Metanabol +testosteron jest mocny
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 09, 2016, 11:53 »
voldemord jak możesz to opisz ten swoj cykl...Chociaz na pv

nie zrozumiałem cie jaki ci opisać teraz jestem w trakcie 8 jeden z wiekszych to:

3 mety
5 amp sanabolicum po 1 ml
prolo 35
propio 4 wino 33
isulina humalin.

Twila1988

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Metanabol +testosteron jest mocny
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 09, 2016, 12:25 »
hmmm....Moze masz jakas fotke??Po takim cyklu!!A jeśli nie masz to podaj chociaż wymiary... lols

esmerald

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Metanabol +testosteron jest mocny
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 09, 2016, 12:37 »
zgadzam sie z Twila1988iem podaj wymiary

Mammiee

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Metanabol +testosteron jest mocny
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 09, 2016, 13:21 »
Mammiee to napisz cykl kolegi z siłowni proste  
To nie jest mój kolega!! Chodzi do tej samej siłki co ja, to wszystko Ost. coś gadał tylko, ze jego imię po rosyjsku to omka, wiec pewnie ome bral. A co jeszcze nie wiem. Aha, widziałem go dzisiaj- był w bluzie, ale na oko to z 7kg z niego zeszlo!!! Mowilem,ze niezbyt rozgarniety jest

Pnowokoleal

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Metanabol +testosteron jest mocny
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 09, 2016, 13:22 »
Radek-Do napisz swoje wymiary przynajmniej ile masz w lapie piszesz ze masz 8 cykl ostatni 3 mety itd, ja przez kilka miesięcy które ćwiczę wziolem 3 tabl w bicepsie mam 4 i wszyscy napisali ze to strasznie mało jak na koks na sztandze cisne 107,5 . wiec chce poznać jakie wy efekty poczyniliście . wnoiskowalem z tego ze osoby które pisza na forum są przeciwnikami koksu a widocznie sami sie faszerujecie a krytykujecie innych

Radek-Do

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Metanabol +testosteron jest mocny
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 09, 2016, 17:14 »
Wymiary na dzien dzisiejszy:

biceps 48
pas 8 klata 127
waga 97

3 mety mialem w jednym z moich najwiekszych cykli z insulina ktora nie polecam obecnie jeste w trakcie w skład w nie go wchodzi:
superanabolon,naposim,propionat i moze za jakiś czas przeskoczę na wino z czymś jeszcze ale jeszcze nie wiem.

jeśli chodzi o fotkę to gdzieś mam z wakacji 2004 mialem w bicu 45 ale fajna zezbe mialem.

Twila1988

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Metanabol +testosteron jest mocny
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 09, 2016, 18:09 »
to ta fotka mile widziana...

Radek-Do

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Metanabol +testosteron jest mocny
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 09, 2016, 19:01 »
nie ma problemu ale musze jeszcze skaner naruchac aby zeskanować bo to nie mam z cyfrówki a jak nie znajde to wysle nowe do 2 miesięcy jak skończę cykl.

Pozdrawiam.

Anekkk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Metanabol +testosteron jest mocny
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 09, 2016, 20:54 »
wiec chce poznać jakie wy efekty poczyniliście . wnoiskowalem z tego ze osoby które pisza na forum są przeciwnikami koksu a widocznie sami sie faszerujecie a krytykujecie innych
Rozumiem,ze to aluzja miedzy innymi do mnie.Pisalem juz o swoich osiagnieciach, do których doszedłem dobrym treningiem,podstawami diety i rzadko stosowanymi suplami.W zadnym poscie nie napisalem,ze branie koksu jest zle!Jesli ktoś ma odpowiednio dużo wiedzy,zeby prawidłowo ułożyć i przeprowadzić cykl, niekrótki staż treningowy (czyli solidne podstawy, bo koks nie jest dobrym sposobem na niedozywienie ), odpowiednia dietę to skoro czuje taka potrzebę to moze brac sie za soki . A to czy ktoś sie kluje, obchodzi mnie tyle,co np. to,ze ktoś pali.
Ale denerwują mnie malolaty,ktore naoglądały sie Pudziana na TVNie i w kilka miesięcy chcą byc jak on,biorac koks,a nie majac nawet pojecia jak ułożyć dobry plan na mase... (tu oczywiście nie mam Ciebie na mysli)
Do wyników Radek-Doa ciezko byłoby doisc na twarożku i krecie. Ale wymiary są konkretne i nie wywołują ironicznych usmiechow. Tylko nie pisz przypadkiem,ze on jest juz po 8 cyklach,a ty dopiero po pierwszym.

Tags: