Autor Wątek: Glutamina  (Przeczytany 3219 razy)

cynaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Glutamina
« dnia: Luty 22, 2016, 09:22 »
Witam.
chciałbym sie dowiedziec, czy bezpośrednio po cyklu z Cell Pumpa mogę zrobić z glutaminy.
Zaznaczam, ze nigdy nie mialem doczynienia z tym suplem, dlatego chciałbym sie dowiedzieć z jakiej firmy polecacie.
staż treningowy mam spory, ale mialem ponad 3 miesiące przerwy przez kregoslup, czyli praktycznie jadę od zera.

Winston70

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Glutamina
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 22, 2016, 09:44 »
Spory staż czyli ile? Bo dla mnie spory staż to 5-10lat.... Glutamina to aminokwas wiec nie jest potrzebne stosowanie cykliczne Wogole " cykl z glutaminy " śmiesznie brzmi :D

Garland1965

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Glutamina
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 22, 2016, 11:02 »
dokładnie jest tak jęk Winston70 pisze...najlepiej bież glutaminę caly rok non stop jak masz na tyle kasy oczywiście

cynaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Glutamina
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 22, 2016, 11:17 »
Spory staż czyli ile? Bo dla mnie spory staż to 5-10lat....Moj staż to 2 lata z hakiem, ale jak juz wspominałem wczesniej mialem spora przerwe.
Czy moglibyście coś konkretnego polecic, bo wczesniej nie mialem styczności z tym suplementem, a na rynku jest tego pełno i rozne ceny.

Garland1965

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Glutamina
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 22, 2016, 11:27 »
najpierw skup sie na diecie jeśli masz dobra to kup sobie glute i teraz napisz ile możesz jasy przeznaczyć

certsaailinuxs

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 22
Glutamina
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 22, 2016, 13:16 »
-nie ma dużo kasy- . odpuszczamy glutke i kupujemy lepsze bialeczko . -jest kasa- gluta i bcaa

cynaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Glutamina
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 22, 2016, 14:49 »
Na glutamina mogę przeznaczyć 8 zl.

BussellPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Glutamina
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 22, 2016, 15:28 »
przeladownie bialkiem nic dobrego nie da lepiej walić glutaminę jeśli z diety wyciągamy wszystkie składniki odżywcze

cynaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Glutamina
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 22, 2016, 17:43 »
przeladownie bialkiem nic dobrego nie da lepiej walić glutaminę jeśli z diety wyciągamy wszystkie składniki odzywczeA tak na wszelki wypadek dorzucę jeszcze gainer.

certsaailinuxs

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 22
Glutamina
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 22, 2016, 21:00 »
BussellPL, a ty myslisz ze gosc co niema pojecia o glucie , ma dobra dietę ?

Tags: