Autor Wątek: EGG AMINO  (Przeczytany 4022 razy)

cicik-91

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
EGG AMINO
« dnia: Wrzesień 16, 2016, 23:04 »
Co sadzicie o egg amino z megabolu ???? są tanie bo za 21 g ( 35 tab po 6 mg ) ale czy są dobre proosze o opinie jeśli ktoś brał albo coś wie

Cloww

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
EGG AMINO
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 16, 2016, 23:39 »
tanie, ale tzreba ich brac 10-15 tabletek na 1 porcje, a takich musi byc 3.

Aishaaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
EGG AMINO
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 17, 2016, 01:04 »
brałem.
są bardzo dobre, bo złapa3em troche suchej masy mięśniowej przy tym, ale brałem do tego tribusteron :trening: Pozatym każdy g3upek o tym wie że bialko jajeczne jest najlepszym białkiem budulcowym dla człowieka, ale niestety nie jest zbyt dobrze wchłanialne.

ICobraI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
EGG AMINO
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 17, 2016, 01:05 »
No trzeba przyznaa, że EGG AMINO udał sie Megabolowi i można omiało go stosowaa.
Jest to jeden z nielicznych :lol: odżywek Megabola, który wart jest uwagi.

Aishaaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
EGG AMINO
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 17, 2016, 08:36 »
8)

ShariDuma

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
EGG AMINO
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 17, 2016, 08:41 »
Jedynym MINUSEM egg amino z Megabolu jest to, że jest ich mało Puszka starcza zaledwie na niecałe 2 tygodnie. Poza tym EGG AMINO są okej. —a3uje, że inni producenci nie praktukują tego rodzaji supli. Ci1gle tylko whey whey whey.
Kiedyo czytałem fajny wywiad z pewnym profesorem na temat diety i zdrowego od?ywiania i jedna myol utkwi3a mi w g3owie. Mianowicie, była mowa na temat jajek i zawartych w nich zwi1zkach. Prof. zadał pytanie:
- Co sie stanie z jajkiem, kiedy wystawimy ja na działanie temp. ok. 3 st. przez kilka tygodniż Powstanie nowe —YCIE...
A wiec, czy potrzeba wiecej dowodów na to, że jajka są wyjątkowo wartoociowe i wyposażone w niezbedne zwi1zki do życia. A czy z mleka powstanie kroważ :-)

ICobraI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
EGG AMINO
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 17, 2016, 08:59 »
A czy z mleka powstanie kroważ

Ca3kiem możliwe... :-)

mac

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
EGG AMINO
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 17, 2016, 09:00 »
DNA + wspo3czesne technologie, nie ma problemu Panowie zrobią człowieka sztucznie to i muake też można.
pozdro

ShariDuma

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
EGG AMINO
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 17, 2016, 09:21 »
Ojej... to był ?art z tą muak1.
Taka ironia... a wy sie jej doczepiliocie :-) :lol: Chodzi3o o bogactwo zwiazkow organicznych w kurzym jajku :lol:

mac

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
EGG AMINO
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 17, 2016, 10:09 »
Tak racja
 :D jajka to jajka :D

ShariDuma

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
EGG AMINO
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 17, 2016, 10:49 »
Nie spamowaa :!:

mac

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
EGG AMINO
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 17, 2016, 11:02 »
ta nortonAV mi chodzi size 1Wyslany Pi1 PaY 29, 2004 7:09 pm:ta nortonAV mi chodzi

Ostrande1996

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
EGG AMINO
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 17, 2016, 11:33 »
Tylko jest jeden minus EGG AMINO.......mianowicie niesamowicie omierdz1ce i obfite WIATRY :motylanoga: :motylanoga: :lol: ...a co do budowania masy,jest to dobry produkt.

ICobraI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
EGG AMINO
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 17, 2016, 14:02 »
Co Ty masz z tymi gazami ! Moze to Ty masz jakieś problemy gastryczne i dlatego cokolwiek zjesz to od razu wypuocisz... Ja w ogole nie spotkałem sie z takimi przypadkami, żeby po jakimo suplu były gazy !

Ostrande1996

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
EGG AMINO
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 17, 2016, 15:07 »
Co Ty masz z tymi gazami ! Moze to Ty masz jakieś problemy gastryczne i dlatego cokolwiek zjesz to od razu wypuocisz... Ja w ogole nie spotkałem sie z takimi przypadkami, żeby po jakimo suplu były gazy !
Ja nie brałem..moj kolega brał, z resztą spójrz na swoj nowy temat o odrzywkach Megabola, to przeczytasz ICobraI :D

Tags: