Autor Wątek: Kilka pytan o cyklu  (Przeczytany 2959 razy)

Scarberr-Durd

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Kilka pytan o cyklu
« dnia: Grudzień 24, 2015, 08:10 »
Nielugo kończę pierwszy cykl kreatynowy (trwal 6 tygodni). W szafie mam jeszcze gainera Sport One, i Vitalmax Bcaa jeszcze nie otwarte.
Co brac po cyklu?(w czasie przerwy miedzy cyklami) ćwiczyć i tylko Bcaaż (2 tablety przed i 2 po trenigu). I drugie pytanie.
Kreatyny mi zostało jeszcze pol puszki (vitalmax). Jeszcze pewnie mi wyjdzie dużo cykli na niej.
Mam tez kilka tabletek Olimp Creatine mega caps 125 (dostalem gratis). Co brac na drugi cykl? Dalej vitalmaxa, a olimp niech poczeka na lepsze czasy?Ile ma trwać przerwa miedzy cyklami? Ok.
5-6tygodni wystarczy? //:-D :-D I ostatnie: Moja kreatynka nie jest idealnym proszkiem, lubi sie troszke kleic, i robią sie male grudki czasem.
coś jak maka.
A słyszałem ze kreatyna zachowuje sie tak jeśli jest wilgotna.
Czy wy tez tak mieliscie z vitalmaxem? Ja o swoja dbam, i kurde niemożliwe zeby sie zmoczyla.
Pozdrawiam, z gory dzieki za odpowiedzi.P.s.
Gdyby kogoś to interesowało - waga skoczyła o 2kg w pierwszym tygodniu.
Narazie sie nie ważyłem itp ,ale i tak jest chyba niezle

IMirkoI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Kilka pytan o cyklu
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 24, 2015, 08:29 »
tak w pierwszym tygodniu2kgdla info czas nasycenia organizmu kretka to 2 tygodnie, to ile przytyjesz po 6 tygodniach 12kg?jak skończysz bierz bcca gainera i nastepna kretke aplikujesz po 3miesiacachkup vitaminy i minerały

Scarberr-Durd

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Kilka pytan o cyklu
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 24, 2015, 08:59 »
A co kreatyna Vitalmaxaż Czy to prawda z ta wilogciaż Bo nie wiem czy mam juz panikowac...:|

Brocklesby1980

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Kilka pytan o cyklu
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 24, 2015, 09:57 »
kredę chronić przed wilgocią bo jest higroskopijna

IMirkoI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Kilka pytan o cyklu
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 24, 2015, 10:50 »
jak są grudki to do hasioka, z vitalem takie coś sie nie dzieje

Tags: