Autor Wątek: Plan treningowy do oceny...;]  (Przeczytany 5283 razy)

Winston70

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Plan treningowy do oceny...;]
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 24, 2015, 20:04 »
zdecydowanie to cwicznie co mówiłeś jest na barki kaptury tak sredin atakuje
wyciskanie zza głowy ( z karku) zmieniaj raz na dwa tygonie z wycikaniem zklatki(tak jak piszesz z obojczyka) z ciezki byłby trening robiąc te dwa cwiczniea
do tego podciągnie wzdluz tułowia i do tego unoszenie sztangielek bogiem w lekkim opadzie tlulowaia (jakies 5-15 stopni)
zacznij serja rozgrzewkowa od wyciskania maly ciężar dużo owtozen (do tegojaka rozgrzewka rosciaganie - tak jak na każdym reningu... jezei to jest ci mało to zrob dwie rozgrzewkowe w wyciskaniu) zrob 4 serje cwiczniea 9nie licząc rozgrzewkowych) potm podciąganie wzdloz tułowia ina końcu unoszenie hantli bokiem
... to wyglada mniejwiecej tak :
zamiast wyciskania sztangi proponuje wyciskanie hantlami:D o wielel lepsza wersja cwicznia

ISebastianasdI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 21
Plan treningowy do oceny...;]
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 24, 2015, 20:04 »
Ja proponuje Ci np.
- Podciąganie sztangielki w kleku
- Podciąganie sztangi do brzucha
- Przenoszenie sztangielki leżąc na ławeczce
Te ćwiczenia powinny Ci wystarczyć do ruszenia pleców Pozdrawiam

size 1Wyslany Czw Lip 01, 2004 11: pm:

Jeszcze jedno ćwiczenie nasune3o mi sie na myol:
- Opady tułowia ze sztangą w rekach
Mia3em ten sam problem do póki nie zapisałem sie na siłownie ćwiczyłem w domowym zaciszu ;-) Jak będziesz chciał mogę wys3aa Ci caly trening który mam rozpisany 8)

Dam1an0

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Plan treningowy do oceny...;]
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 24, 2015, 20:35 »
Te ćwiczenia powinny Ci wystarczyć do ruszenia pleców Pozdrawiam

Ale tu chodzi o barki b1d? troche bardziej uważny

Aha sorki ISebastianasdI dopiero teraz mi przyszło na myol że ty raczej nie pisaleo do baymanna ale do Pyziak__-a. a te opady tu3owia za sztangą to pewnie o martwy ciąg na prostych nogach Ci chodziło ??
o wiosłowaniu sztangą hantelkami już Winston70 napisał
ale sorki

Aha jeszcze jedno wracając do tych przenoszen sztangielki leżąc na ławeczce To chodzi Ci o popularne przenosy ???? bo jeżeli tak to to ćwiczenie angażuje motyle i rozciąga klatę do gory i nie widziałem aby ktoś wykonywa3 je przy plecach (przeważnie pod koniec treningu klaty) :lol: (no chyba że Ci co innego na myoli a nie wiedziałeo jak to napisać)

ISebastianasdI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 21
Plan treningowy do oceny...;]
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 24, 2015, 20:36 »
Ja przy plecach robie także motylki ;-) na koniec treningu to wykonuje... Trening jak narazie daje mi efekty ;P nie chodzi mi o martwy ciąg tylko tak jak napisałem sztangę odciągasz do przodu przy opadzie ale ciezko to napisać musiałbym Ci pokazaa 8)

hyder

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Plan treningowy do oceny...;]
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 24, 2015, 20:40 »
a nie chodzi w31onie o wiosłowanie sztangą???

ISebastianasdI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 21
Plan treningowy do oceny...;]
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 24, 2015, 21:47 »
nie ja mam troszke innaczej nie wiosłowanie sztangielkami/sztangą ale podciąganie w kleku sztangielek... Ale też musiałbym wam to pokazaa bo nie umiem napisać jak i co...

Dam1an0

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Plan treningowy do oceny...;]
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 24, 2015, 22:56 »
Widaa że pomysłow Ci nie brakuje :D
Moze kiedyś sie dowiemy jakie nowe ćwiczenia wymyoli3eo (chyba że to tylko ja nie wiem o co chodzi)
Jak dają efekty to spox
pozdro (tazz nareszcie :-) )

Tags: