Kulturystyka i Fitness > Trening

rekawice

<< < (3/5) > >>

Lincoln__:
E nie o jakieś pasi boksersie tylko takie co zaczepićsz wokul nadgarstka i z tego zwisa taki pasek którym owijasz sztangę później to chwytasz i masz silniejszy chwyt pomaga to przy dużych ciężarach gdy sie nie umisz skupić na cwiczeniu tylko na trzymaniu sztangi lecz powinnes stosować tylko w potrzebie zeby nie miec uścisku jak kobieta

Alana:
no ja myślałem zeby kupić bo mi sie szypko dłonie pocą ale skoro odradzacie to kupie sobie magnezje

travbiur1990:
Kup sobie rekawice.
To, ze będziesz trzymał golymi rekami sztangi nie sprawi , ze będziesz twardszy.
O dłonie trzeba dbac, bo potem będziesz mial je jak Quasimodo, a to raczej nie wyglada zbyt ladnie.

Lincoln__:
moje z jednej stonie wyglądają normalnie ale ta srodkowa to koszmar nawet jak rozprosuje palce to mnie bola ale mam to gdzieś jestem trawrdy)) Ja musze czuc sztamge w reku wiec rekcwiczki i tak mi nic nie dadza, ja nie lubie facetów ktrzy zamiast sie przywitać podajac dłoń to Ci palcami uderza o dłoń i mysla ze juz albo jak same palce podadzą jak kobieta albo ta tak chodży mial zaraz umrzez wrrrr nie lubie

Peacockkk:
jak chcesz byc twardy to ponacinaj sobie dłonie olej octem i tak cwicz:>ja używam rekćwiczek z powodu moich warunkow w jakich cwicze, jest poprostu zimno i nie da sie utrzymać nic w rekach.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej