Kulturystyka i Fitness > Trening

rekawice

<< < (2/5) > >>

ikersh1973:
No zmniejszają wiem po sobie to !! zakładając rekawice zwiększasz grubość sztangi a przy wielkich ciężarach da sie to odczuc !!

Lincoln__:
przy wiekszych ciężarach ja jedynie odczuwam wielki bol jak frezowana sztanga zrzyna mi naskórek

BussellPL:
Usztywniania nadgarstow i innych usztywniaczy nie radze stosować jeśli sie nie ma z niczym problemów bo to oslabia nadgarstek i później bez rękawic to sie nawet nie odlejesz Sam stosuje zwyczajne kupione w Carrefourze rekcwiczki bez palcow za 15zl :

Lincoln__:
I podajac komuś rękę masz skore jak kobieta, kulturystyka to jest brutalny sport a nie rekcwiczki paseczki ochraniaczy 100, ja tylko stosuje pas i to tylko w cwiczeniach które tego naprawdę wymagaja, paski sobie kupie bo to dobra sprawa resztę mam w dupie

BussellPL:
Ja tez chce sobie kupić paski bokserskie jeżeli o takie Ci chodzi ; ale znalazłem je tylko w jednym sklepie w dodatku markowe za 60zl ~~ Paski są dobre z tego wzgledu, ze jeśli boli nas nadgarstek to mozna paskami usztywnić a jeśli wszystko ok to nie trzeba a rekawice nie są tak funkcjonalne

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej