Autor Wątek: DO EKSPERTOW!!!  (Przeczytany 3086 razy)

xXxmisiekmkxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
DO EKSPERTOW!!!
« dnia: Styczeń 19, 2016, 12:51 »
Witam. Mam goraca prośbę do Was drodzy EKSPERCI. ćwiczę od ok. pol roku, teraz mam przerwe do pazdziernika. Jak widać na zdjeciu nie jestem zbyt dobrze zbudowany i jak pewnie sie domyślacie chciałbym to zmienic. Co prawda było ze mna jeszcze gorzej, ponieważ przy wzroscie 186 cm ważyłem 75 kg. Teraz waze 85 kg ale nadal (oprocz przyrostu 4 cm w bicepsie i powiekszeniu obwodu klatki piersiowej o 3 cm) miesni zbytnio nie widac. martwię sie tez troche moim brzuchem bo robi sie duży i flakowaty. A wiec jest mi niezbedna WASZA POMOC. Mam nadzieje, ze podejdziecie do mojej sprawy powaznie Panowie - bede Wam bardzo wdzieczny.

Jako ze mam kuzyna który przypomina rozmiarami raczej Hulka, radziłem sie go w kwestii odzywiania i treningu. Tak wiec oto mój plan:

Klatka piersiowa: (nachwytem)
1) pompki 4 x 10-15
2) wyciskanie sztangi na ławce poziomej 3 x 1 - napinać mięśnie i zwiększać ciężary
3) wyciskanie sztangi na ławce skośnej 4 x 1 - napinać mięśnie i zwiększać ciężary
4) rozpietki na ławce skośnej 4 x 1 Plecy:
1) wyciąg na krześle - przyciaganie ciężaru do klatki jednorącz 3 x 1 2) unoszenie sztangi w pochyleniu: nachwyt 3 x 1 szeroko; podchwyt 2 x 1 szeroko + podchwyt 1 x 1 wasko

Barki:
1) wyciąg - za głowę
2) unoszenie sztangi przed glowa
3) unoszenie sztangi w opadzie tułowia do poziomu stojąc
4) unoszenie sztangielki w pochyleniu

Kaptur:
1) unoszenie sztangi w opadzie w gore stojąc
2) unoszenie sztangielki stojąc bokiem
3) krazenie ramion ze sztangielkami w dłoniach (krzyz)
4) krazenie ramion ze sztanga w dłoniach

Biceps:
1) unoszenie sztangielki stojąc
2) unoszenie sztangi stojąc
3) unoszenie sztangi w wąskim uchwycie

Triceps:
1) unoszenie sztangi do czoła lezac
2) za glowa sztangielka
3) w pochyleniu sztangielka do wyprostowania łokcia
4) na wyciągu

PONIEDZIALEK - klatka piersiowa + plecy

WTOREK - biceps + triceps

SRODA - klatka piersiowa

CZWARTEK - kaptur + barki

PIATEK - przedramię

SOBOTA - klatka piersiowa + triceps

Do tego stosowałem nastepujaca dietę lecz przez okres zaledwie dwóch tygodni (nie wyrobiłem z jedzeniem tego):

8: 1 posiłek

15 g platkow owsianych
3 g oliwy z oliwek
porcja (5 miarek)

11: 2 posiłek

15 g platkow owsianych
3 g oliwy z oliwek
porcja (5 miarek)

14: 3 posiłek

2 g piersi z kurczaka
1 g ryżu
3 g oliwy z oliwek
warzywa

17: 4 posiłek

5 g ziemniakow
2 g łososia lub 2 jajka
warzywa

20: 5 posiłek

2 g bialka
3 g oliwy z oliwek
porcja (5 miarek)

23: 6 posiłek

2 g wołowiny
1 g kaszy
3 g oliwy z oliwek
warzywa

No i oczywiście odzywki - lacznie przez 4 miesiące stosowalem: 5 kg gainera, kreatynę z tauryna + dekstrozę i Xpand oraz bialko.

Wyniki byly ale niezadowalajace. chciałbym wiec prosić Was o porady, opinie, ewentualne korekty w planie treningowym (jakie cwiczenia, jakie przerwy, ile powtorzen, co z czym łączyć itp.), przede wszystkim jakie odzywki - bo bez odpowiednich odzywek ... wiadomo, a jest ich mnóstwo na rynku, a ja nie wiem co jest the best.

I ostatnia rzecz to trening brzucha - na tym także bardzo mi zalezy. czytałem coś o 6 Weidera i innych cwiczeniach na brzuch ale tyle tego jest ze jak mam wybrać ten najlepszy sposob na kaloryfer ? widziałem jeden artykuł tu na forum z jakimś facetem co zdjecia dal (super brzuch mial) i pytał sie jak wzmocnić mięśnie brzucha (to był chyba tytuł tematu) - mial napisany plan i ludzie sie wypowiadali ze jest bardzo dobry, tylko kurde nie zapisałem tego i nie wiem jak to z powrotem znalezc.

Tak wiec w zalozeniu najpierw chciałbym zrobić jeszcze mase, potym rzeźbę i brzuch i później sile. Musze to wszystko wykonać bo mam zamiar zacząć trenować sztuki walki, ale nie wiem jeszcze jaka, bo tez sie nie znam (myslalem o Modewrn Ju Jitsu, Combat Kalaki i Muai Thai). :evil:

bylozprace-Timm

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
DO EKSPERTOW!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 19, 2016, 16:15 »
trening z du.py
dieta z du.py

później coś poradzimy

xXxmisiekmkxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
DO EKSPERTOW!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 19, 2016, 19:21 »
Skoro tak uwazasz... właśnie dlatego tu napisałem zeby prosić kogoś o pomoc... A to ze z du.py to ok, wiec moze mi ktoś poradzi zeby z du.py nie byl... Pozdro

bylozprace-Timm

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
DO EKSPERTOW!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 19, 2016, 20:03 »
trening, ten który napisales, nie trzyma sie calosci, zle dobrane grupy, jakieś dziwne cwiczenia i nazwy, tego nie mozna poprawić to trzeba wywalić w calosci, wejdź w podwieszony post, i w plany na masę

dieta, pierwsze dwa posilki, - śladowe ilość bialka, to bradzo ważne pislki a ty nie jesz praktycznie bialka, pozatym piszesz ze 200g łososia zastępujesz 2 jajkami, c o jest niedorzeczne, w ostanim posiłku jesz kasze wegle a w przedostanim juz nie, tez dieta conajniej dziwna, wejdź w podwieszony post w dziale dieta, dieta na masę - instrukcjha obslugi, i poczyaj troche

wybierz coś i ocenimy czy dobrze wybrałeś !

xXxmisiekmkxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
DO EKSPERTOW!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 19, 2016, 20:54 »
ok.
Poczytam i sprobuje coś stworzyc.
później tu wrzuce.
Dzieki

atht

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
DO EKSPERTOW!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 19, 2016, 21:08 »
Co do łączenia to zrub klasycnie
1) kaltka + triko
2)biko + grzbiet
3) plecy + przedramię
Zes z tom klatka pojechał 3x w tygodniu klatę sie robi 1x w tygodniu a porządnie !!!
A i nienapisales treningu nóg a to bardzo ważne !! POstaraj sie dolazyc bardzo wazna partia pomysl jak będziesz wyglądał nogi malutkie a gura o wiele wieksza

krecik_Quick

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
DO EKSPERTOW!!!
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 19, 2016, 22:03 »
1) kaltka + triko  2)biko + grzbiet  3) plecy + przedramię

plecy.. grzbiet.. coś Ci sie syplo w miejsce pleców maja byc chyba barki?

atht

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
DO EKSPERTOW!!!
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 20, 2016, 07:01 »
zgadza sie nie plecy tylko barki + przedramię dz za poprawkę

Tags: