Autor Wątek: trening do oceny  (Przeczytany 2714 razy)

xXxmisiekmkxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
trening do oceny
« dnia: Wrzesień 25, 2016, 20:47 »
zmieniłem całkowicie pierwszy post, prosze o komentarzecwicze od polowy sierpnia regularnie 3x/tydzien19 cm 88kg nic nie biorechcialbym zrobić sile , nie pytajcie mnie prosze czy robie coś innego po prostu chciałbym aby mi poszła sila na płaskiej wczesniej robiłem standardowy trening na masę czyli 1 powtórzeń 55/60/65/7 kg, do tego wyciskanie sztangielek na skosie i rozpietkislyszalem ze sila dobrze idzie jak sie podnosi coś cięższego około 85%-90% max mozliwosci także przy wiekszej ilosci seriia teraz co chciałbym sprobowac...80kg po 4-5 powtórzeń , np.
7 serii + dodatkowa jedna seria na max ilość powtórzeń tego obciazenia, do tego pompki (wąsko?) na poreczach 5 serii na max, i do tego 4 serie rozpietek na skosie dla rozciagniecia... czy taki trening da jakieś konkretne efekty ? pewnie coś bedzie nie tak, moglibyście jakoś poprawić lub dac jakas wskazówkę ?

ozkampinossca1988

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
trening do oceny
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 25, 2016, 20:48 »
ten plan niewydaje sie zbyt dobry.........a inne partie chcesz robic?? Jak niechcesz innych robić innych parti to zrob 2 razy w tygodniu klatę ale konkretniej np.
Pon.
płasko 5-4-3-2-2, glowa w dol węższy chwyt -4-4-4-3.........Czwartek.
płasko 5-4-3-2-2, glowa w gore 4-4-4-4.
a i najlepiej aby ktoś Ci pomagał w ostatniej seri leciutko

xXxmisiekmkxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
trening do oceny
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 25, 2016, 20:56 »
z tego co słyszałem sile powinno sie robić glownie na ciężarach 80%-90-100% swoich mozliwoscijezeli mówisz ze ten plan który podalem jest zły to mógłbyś dac namiary na jakiś inny najlepiej na 2 w tygodniu ? co ci nie pasuje w tym planie który podalem ?reszta tez tak sadzi ?

ozkampinossca1988

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
trening do oceny
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 25, 2016, 21:00 »
a chcesz ćwiczyć inne partie>??

xXxmisiekmkxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
trening do oceny
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 25, 2016, 21:03 »
powiedzmy ze chce sie skupić na sile, a inne partie robie lekko po każdym treningu klatki

tomerro1973

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
trening do oceny
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 25, 2016, 21:11 »
wejdź do dzialu tb tam masz planypo co Ci sila na klacie;>?przezuc sie wogole na tb bo jeśli patrzysz na wyniki siłowe to w kulturystyce nie pociągniesz

winona

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
trening do oceny
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 25, 2016, 21:39 »
ćwiczyć trzeba kazda partie z taka sama intensywnością to po pierwsze a po ozkampinossca1988ie to nie jest plan.

xXxmisiekmkxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
trening do oceny
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 25, 2016, 21:50 »
zmieniłem całkowicie pierwszy post, prosze o komentarze

NeonCo

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
trening do oceny
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 26, 2016, 09:56 »
chcesz wszystkie te serie wykonywać z ciężarem 8 kg ?

Marguerite1965

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
trening do oceny
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 26, 2016, 15:23 »
jeśli interesuje Cie sila na WL to:- musisz ćwiczyć miesnie, które pracują w czasie wyciskania sztangi lezac tj.
cw.
miesni trójgłowych ramion, m.
naramiennych(szczegolnie przedni akton), m.
piersiowy wiekszy, mniejszy- ćwiczysz kazda czesc klatki piersiowej tj.
 czesc dolna, gorna, wewn- cwiczenia rozciagajaceCwiczenia:- WL z prawidlowa technika (80% - 100%_- dociskania (11 - 100%)-"metoda aktywnego opuszczania"- rozpietki- itd, itp.serie :zalezy od doswiadczenia, ale wystarcza Ci 5 serii ciężar 80% - 100%, powtorzenia 4-1 WL

Tags: