Kulturystyka i Fitness > Doping

Kilka pytan odnosnie metanabolu

<< < (2/3) > >>

Mattheee:
Pentium zastanów sie troche przed pisaniem posta. Bo taka odpowiedz na 100% nikomu nie pomoze. Nie wiesz o co chodzi a chcesz radzić mysle ze to troche bez sensu.

Jezlei chodzi o metę to blokuje ona wytwarzanie naturalnego tescia ponieważ jest srdkiem pol na pol androgennym i anabolicznym. oczywiście branie mety nie ma sensu jeżeli ktoś chce robić tylko pompki.
jeżeli chodzi o odblokowanie to wystarczy clomid po kuracji a potem zwykly tribulus . Mysle ze hcg to juz drobna przesada akurat w przypadku kuracji z samej mety . jeżeli decydujesz siena branie tego srodka to nie zaczynaj od 6 tabletek poproś swojego handlarza niech ci to madrze rozpisze...... prosze.

michaleaaa:
Zalezy jakie pompki jak jesteście takie kozaki ze mówicie ze pompki są cienkie to proponuje zrobić kilka stojąc na rekach.
Ja pszeskoczylem od zwykłych do z obciazeniem a teraz robie na taboretach sprubujcie sobie i potem powiedzcie czy pompki są cienkie :D . Tylko sie na mnie nie złościć .

NZarate:
pompki stojąc na rekach ida w barki nie w klate.
to raz.
ponad to są bardzo niebezpieczne bo rosnie ciśnienie krwi w glowie.
mój kumpel mial po tym popękane naczynia krwionośne na całej twarzy.
wyglądał tak, ze wszyscy sie go bali, a kolezanka zwymiotowała :/:/:/:

xXxBeatricexXx:
Zalezy jakie pompki jak jesteście takie kozaki ze mówicie ze pompki są cienkie to proponuje zrobić kilka stojąc na rekach. Ja pszeskoczylem od zwykłych do z obciazeniem a teraz robie na taboretach sprubujcie sobie i potem powiedzcie czy pompki są cienkie  :D . Tylko sie na mnie nie złościć   .

lol... niema znaczenia jakie pompki, nawet na glowie ... my tu mówimy o sterydach , czyli psyhotron jest logiczne zebiorac metę niebedziesz pompek samych robił nie ?
pompki są meczace i pompujące , ale celem cyklu jest zbudowanie masy , a od pompek jeszce nikt sie nie zmasowal...jak by tak łatwo było , każdy kupiłby se metaxei pompki robił LOL

Mattheee:
Zapewniam cie ze Coleman nie osiągnął swojego mistrzowskiego tytułu w kulturystyce zawodowej dzieki wykonywaniu niezliczonej liczby pompek.
Ok moze i pompki w pionie są trudne do wykonania ale jakie to ma znaczenie jeżeli chodzi obranie koksow Psycho...? Kulturystyka polega na rozbudowaniu masy mięśniowej w taki sposob zeby wszytskie jej elementy współgrały ze sobą i tworzyły symetryczna całość . Niestety nie osiągnie sie tego ćwicząc pomki w domu choćby nie wiem jak trudne i ciężkie byly do wykonania.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej