Forum > Rozmowy o Wszystkim

dart

(1/2) > >>

IqwejkpracelicI:
ktoś pogrywa w dartaż Lepsze są tarcze plastikowe z dziurami czy sizalowe? Sizalowe chyba ciche, a plastiki dlugowieczne?

gabriellll:
ja gram w darta zawsze na piwie, te sizalowane to sadze ze chodzi ci o te gladkie, wiec lepszym rozwiazaniem bedzie kupienie normalniej tarczy takiej z dziurami, zakup sobie taka za ok.
1 to bedzie do tego zintegrowane liczenie punktów i kilka gier 301 501 701 chyba krykiet tez nawet nie wiem musisz spradzic

IqwejkpracelicI:
skłaniam sie właśnie ku dziurkowanej tarczy.
Musze sobie wynaleźć jakieś hobby tanie i fajne //:-D :-D gabriellll jakie macie lotki, 16g?

gabriellll:
pff jak bym jeszcze wiedzail, takie najtańsze jak to w pubach

SLeo:
Od wielu lat gram w darta.
Sam osobiście mam w domu tarcze elektroniczna, czyli do grotow plastikowych.
Tarcze takie są najczęściej spotykane w polskich "pubach". Standardowe i za przystepna cene.
Jednak kupując taka, musisz zwrócić uwagę na kilka istotnych drobiazgów //:-D :-D Np.
jeden z wazniejszych, grubość zewnętrznego pierscienia pol podwójnie liczonych oraz wewnętrznego - pol potrójnie liczonych.
grubość powinna miec DWA OCZKA.
Tarcze takie stosowane są w rozgrywkach PFD (Polskiej Federacji Darta). Inny drobiazg, to czy tarcza ma oponę i jak gruba //:-D :-D jeśli nie posiada opony, to wspolczuje scianie, czy tapecie //:-D :-D Czy ma licznik elektroniczny, ilu graczy moze grac w kolejce, jakie rodzaje gier (najczestrze - crickiet, 301/501 double in, double out, master out, round the clock, itd.)Innym wyborem są tarcze sizalowe, czyli do grotow metalowych.
Tarcze tradycyjne, często spotykane w angielskich pubach.
Raczej dla zawodowcow.
Minusem jest to, ze takich lotek juz do zadnego polskiego pubu nie zabierzesz.
Dlatego fajnie jest miec tarcze do grotow plastikowych, bo lotki do takiej tarczy wrzucasz w kieszen i ustawiasz sie z kumplami na wieczor w pubie przy piwku //:-D :-D /Jezeli dopiero zaczynasz zabawe w darta, to radze ci zakupić lotki 18g.
Ciezsze, stabilniejsze, dobrze leza w dloni, akurat do dziewiczej reki //:-D :-D Jak sie podszkolisz w rzucaniu i wyrobisz sobie rzut paraboliczny oraz załapiesz bakcyla, to przejdź na lotki lżejsze - 16g.
Ja mam dwie pary lotek, swoje dosyc wypasione 16-stki i dla znajomych zwykle wolframowe 18-nastki.
No, to jakbys mial pytanka to pytaj //:-D :-D /Aha i pamietaj, ze prawdziwy darter ma w jednym reku lotki, a w drugim piwko.
I grę w darta zaczynasz dopiero po 3 piwkach //:-D :-D /

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej