Sporty Siłowe > Uroda i Fitness

10 kg w 3 mies??

<< < (3/6) > >>

Clawson__:
H1n0j0sa wyprobuje ta 6 ci mi szkodzi zresztą wypytam o wszystko jutro mojego trenera na siłowni który obiecał mi rozpisać trening dzielony  'kwadr' A co do Twojego zapytania: hmmm pan jest niewiele przynajmniej u mnie to po pierwsze po drugie myślałam ze bede sie tam strasznie platala (ale teraz wiem co jak z czym) i te krepujace spojrzenia mężczyzn 'zawstydzony' (swoja droga fajna sprawa) ostatnio zostałam nazwana slodka hiszpanska mandarynka  'zawstydzony' 'zawstydzony' jest super :D polecam kazdemu  'kwadr'  efekty widać szybciej niz po aerobiku.

roket:
H1n0j0sa ale nie powiesz mi, ze zle na tym wyszedl? jeśli mialbym tak wyglądać to bym nawet mógł robić 15serii codziennie :DZ czego wiem to brzuch sie szybko regeneruje i moze faktycznie cwiczenie go codziennie to za dużo jednak jeśli coś przynosi efekty to czemu tego nie stosowac? zresztą na każdego dziala co innego, a 6weidera jest ładnie opisana i każdy ja chwali wiec czemu nie

Clawson__:
sexy takie męskie ciałko ale dużo pracy i wysilku...ale tyle samo samozaparcia+checi+mozliwosci i jest

H1n0j0sa:
Pewnie jakby Arnold ćwiczył tak jak dzisiejsi kulturyści byłby sporo wiekszy ale i tak respect dla niego za idealne proporcje Clawson__ proponowałbym Ci na siłowni robić trening obwodowy ( na izolowanym sprzęcie oczywiście )+ trening aerobowy 20-4 minut po treningu siłowym - jest to lepsze rozwiazanie jeśli chodzi o " oszlifowanie " sylwetki 

Clawson__:
obwodowy na siłowni mam juz ok 2 tygodni.
aeroby zajmują mi ok 1.5/2 godziny -straszne lubie biegać a planuje jeszcze bieznie zakupić sobie.... moze troche przesadzam ale jakiś taki niedosyt mam czasem... 'mysli'

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej