Autor Wątek: Jakies dziwne zakwasy czy ktos mi to wytlumaczy  (Przeczytany 2497 razy)

IGOROS

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Jakies dziwne zakwasy czy ktos mi to wytlumaczy
« dnia: Maj 01, 2016, 08:55 »
siema wszystkim

mam pare pytań w zwi1zku z zakwasami

w moim przypadku jeżeli mam zakwasy do czasu aż sie ich pozbędę mam strasznie ciep3e cia3o w tych miejscach

druga sprawa jest taka że na zakwasach mam wydajniejsze treningi i mogę u?ywaa dużo wiekszych ciężarów i nie kapuje tego

a jeszcze jedno sakruckie zakwasy chwytają mnie przy zmianach ćwiczen metody treningu ilości powtórzeń i cieżaru( przeważnie na wiekszy )--czy to dlatego że nowy trening pobudzi3 mięśnie jeszcze bardziej

prosze o odpowiedzi

pozdro

puxosoleaw-Straenn

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Jakies dziwne zakwasy czy ktos mi to wytlumaczy
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 01, 2016, 09:09 »
jak długo trwają takie zakwasy
ja mam coś takiego (tzn uczucie ciep3a w czasie treningu mięśni brzucha i 3ydek..
ael to trwa tylko kilka minut

IGOROS

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Jakies dziwne zakwasy czy ktos mi to wytlumaczy
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 01, 2016, 09:42 »
mi to trwa dopuki kwas mlekowy nie zejdzie(może on to wywo3uje w moim przypadku)

puxosoleaw-Straenn

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Jakies dziwne zakwasy czy ktos mi to wytlumaczy
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 01, 2016, 10:16 »
zakwasy zawsze wywo3uje kwas mlekowy
no ale powinno cie kwasic a nie piec :

enemeeenth-St

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Jakies dziwne zakwasy czy ktos mi to wytlumaczy
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 01, 2016, 10:24 »
idź do lekarza swojego sportowego on jest wszystko wiedz1cy przeciez..

Ilse58

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Jakies dziwne zakwasy czy ktos mi to wytlumaczy
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 01, 2016, 12:09 »
a jeszcze jedno sakruckie zakwasy chwytają mnie przy zmianach ćwiczen metody treningu ilości powtórzeń i cieżaru( przeważnie na wiekszy )--czy to dlatego że nowy trening pobudzi3 mięśnie jeszcze bardziej TO normalna sprawa poprostu szokujesz miesnie... nowe bodźce druga sprawa jest taka że na zakwasach mam wydajniejsze treningi i mogę u?ywaa dużo wiekszych ciężarów i nie kapuje tego TO sie z tego ciesz :-) w moim przypadku jeżeli mam zakwasy do czasu aż sie ich pozbędę mam strasznie ciep3e cia3o w tych miejscach Moze długo utzrymuje ci sie rozgrzana na treningu krew... ale zapytaj sie lekarza on ci powie ocb jeśli ci to tk bardzo przeszkadza

IGOROS

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Jakies dziwne zakwasy czy ktos mi to wytlumaczy
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 01, 2016, 18:25 »
dzieki Ilse58
jeżeli chodzi o lekarza to go obecnie nie ma pojecha3 sobie na urlop musze poczekaa niestety

ChristenPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Jakies dziwne zakwasy czy ktos mi to wytlumaczy
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 01, 2016, 21:15 »
http://hades.dmkhosting.com/forum/viewtopic.php?t 1134 http://hades.dmkhosting.com/forum/viewtopic.php?t 1134
artyko3 m.in. o zakwasach :D

Tags: