Autor Wątek: pytanko  (Przeczytany 2750 razy)

Nickkk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
pytanko
« dnia: Luty 09, 2016, 16:20 »
Witam.
zauważyłem dziwna prypadlosc od 3 tyg- a mianowicie spadek sily na sztandze(prosta lawka) o 5-7,5 kg..Najdziwniejsze ze spadek sily mam tylko podczas tego cwiczenia..Zastanawiam sie czy na 6-8 tyg całkowicie zrezygnować z wyciskania sztangi na płaskiej ławce i przerzucić sie na hantle..Co sadzicie.Pozdrawiam //:-D :-D /

konarqV

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
pytanko
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 09, 2016, 16:49 »
Rezygnowanie z wyciskania jest glupota możesz poprostu zejsc z ciężaru na jakiś miesiąc a potem zacząć od poczatku budoawac sile :-) dobrze by było gdybys jeszcze napisał jak trenowals do tej pory.

Phil1976

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
pytanko
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 09, 2016, 19:47 »
Napisz swoj plan, co jaki czas modyfikujesz zmieniasz trening i w jakim zakresie ta modyfikacja wystepuje...

guciorw-Sc

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
pytanko
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 09, 2016, 21:47 »
Takie spadki są normalne, mi tez ostatnio spadla sila.
wyciskałem 95kg a teraz ciezko mam 90kg dobrze technicznie wziac, nie wiem czemu bo nic nie brałem nigdy, zebym mógł miec spadki ale tak juz jestAle jeśli nie jesteś trojboista to olej sile na klacie! ćwicz hantlami bo lepiej rozciągają klatke i pamietaj, ze ciężar w kulturystyce to nie podstawa tylko środek pomocniczy

Nickkk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
pytanko
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 09, 2016, 23:13 »
Trening zmieniam co 7-8 tyg, ostatnio na klatke ćwiczyłem 4 x 12,10,8,6 wyciskanie sztangi na prostej lawce4 x 12,10,8,6 wyciskanie sztangi na ławce glowa w dol4 x 12,10,8,6 przenoszenie hantla za gloweteraz zamierzam 4 x 12,10,8,6 wyciskanie na prostej albo zamiana na hantle (ale nie jestem pewnien czy dobra taka zamiana //huh.gif :huh: huh.gif )4 x 12,10,8,6 wyciskanie hantlami na skosie w gore4 x 10,10,10,1 rozpietki hantlami na skosie w goreNajbardziej zastanawiam sie nad zamiana jak juz pisałem wyciskania sztnga na wyciskanie hantalmi, ale mało ludzi tak robi, poleca.

Phil1976

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
pytanko
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 09, 2016, 23:21 »
Plan dobry, oczywiście wyciskanie sztangi na płaskiej zostaw.
jeśli zalezy Ci na sile zmniejsz liczbę powtórzeń na 1 8 6 4 lub 1 6 4 2, oczywiście po cyklu treningowym stosuj 5-7 dni regeneracji, w taki sposob dasz szanse odpocząć i zregenerować sie OUN i miesniom...

Tags: