Kulturystyka i Fitness > Doping

Powtorka :D

<< < (3/4) > >>

KurtisVes:
Walisz standardowo 200mg/e5d wiec minimum 2 amp( 4 paczki ) Wychodzi na niecałe 8 tygodni ;p Ja bym bede walił 5 paczek tj.
8,5 tygodnia.
Do tego oczywiście meta na kicka 20mg/e5d 

rosophi:
KurtisVes dziękować bo nie moglem sie połapać ile wychodzi z paczki strzalow :D meta bedzie napewno.
Tylko ciezko mi ruszyć teraz na sucho.
Wszystko boli powera nie ma a jak zacznę od razu na temacie to boje cie ze efekty beda mniejsze : Co sadzisz ? BYW co sadzisz o dodaniu DUBOLINU do tego pare strzalek?

rosophi:
chciałem odswiezyc.... Znowu problem.
Mam juz to co trzeba (1 prolo + meta ruska) a sprawa jest takam, ze przekonują mnie ze mało mi to da nawet jak dokupię odzywki białkowe i animalpacka... Twierdza, ze prola nie jest wcale taka dobra i jak wpadnie z 6 kg na masie to dobrze.
Radza dokupić 7-1 strzalow decy jakiejs... Drogie to i nie wiem czy bedzie dużo lepiej z tym... poradźcie czy 1 prolo i 1 decy + meta to bedzie wartościowy cykl bo jednak kupa kasy na to pójdzie :/

TBuchal:
1 co STRRZALOW! jak tak to dokup jeszcze trzy paczki i nie dodawaj zadnej deki , prolo+meta styknie

rosophi:
TBuchal nie zrozumiałem za bardzo Poczatku Twojej wypowiedzi.
1 strzalow prolki mam (4 paczki) meta ala rosja :D Radzisz dobic do 15-17 prolki? Nie chce zeby to po mnie później spłynęło :/

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej