Autor Wątek: Trening a poped  (Przeczytany 3447 razy)

kap1tank1dd

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
Trening a poped
« dnia: Grudzień 31, 2015, 11:03 »
chciałbym zapytać jako poczatkujacy w treningu siłowym dla lepszej sylwetki, zdowie i lepszej masy miesniowej, jaki jest wpływ treningu na popęd seksualny? Czy zwieksza lub zmniejszaż
I czy stosowanie tribulusow, np tribusteron ma wpływ na popęd i męskie sprawy. Mam ponad 2 lat i nie wiem czy warto stosować te odzywki, choć moi kumple mi to polecaja.Ale chciałbym usłyszeć doswiadczonych.
Dzieki

włodek_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Trening a poped
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 31, 2015, 11:18 »
Sam trening siłowy powoduej wyrzut hormonow, dodatkowo dieta nisko weglowodanowa/ketogeniczna tez z wyjątkiem insuliny, pomijając dni ladowania.
Tribulusy fajna sprawa

Bjiopa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Trening a poped
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 31, 2015, 11:27 »
Lee 2 lat to jeszzce młody jesteś jak będziesz mial 3 albo 4 lat to wtedy możesz o te sprawy sie martwic taki jest moje zdanie.

Mattheee

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Trening a poped
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 31, 2015, 11:29 »
hej.
każdy człowiek który uprawia sport ma wiekrza ochote:-) Tak gdzieś czytałem ale doklanie Ci nie powiem gdzie:p Lecz to jest pewne na 100%. Nie martw sie jesteś młody wiec napewno jesteś sprawny

kap1tank1dd

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
Trening a poped
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 31, 2015, 11:47 »
A czy tribulusy oprócz tego ze dają mase, witalność itp., - maja wpływ na poped, podobno zwiekszaja, w jakim stopniu? Czy warto je brac?

włodek_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Trening a poped
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 31, 2015, 11:54 »
Warto brac te firmowe, drozsze... jadę zazwyczaj na Natural-V z firmy MRM i jak teraz zapodałem HiTec'a to widze, ze roznica jest duza.

Bjiopa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Trening a poped
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 31, 2015, 12:18 »
Trzeba miec ponoć 21 lat aby to brac?

Antwan-3603

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Trening a poped
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 31, 2015, 14:15 »
tribulus wytwarza naturalny testosteron noi nie dość ze chce ci sie ćwiczyć wogule ze pobudza to jeszcze ci sie ruchać chce ze hej :D qmpel to bierze i mówi ze chcica jebucka ale i lepiej sie ćwiczy

Bjiopa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Trening a poped
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 31, 2015, 17:42 »
Dobrze to opisałeś :lol:

Rachel

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Trening a poped
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 31, 2015, 18:32 »
tribulus, zwiekasz produkcje testosteronu w organizmie, a wszyscy wiedza, jak testosteron wpływa na trening - zaje*iscie.. pozatym co do potencji to w wieku 2 lat chyba nic ci jeszcze nie grozi, a naukowo stwierdzone ejstz e ludzie ktozy cwicza, uprawiają jakiś spotr, mogą dluzej :D

Tags: