Autor Wątek: Depilacja,golenie...  (Przeczytany 9981 razy)

xXxArtyszxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
Depilacja,golenie...
« dnia: Marzec 25, 2016, 12:37 »
Swego czasu na silownie,w której cwiczylem,przychodzilo dwóch kolesi-amatorow,wyrozniali sie oni ....wydepilowanymi torsami (chociaz budowę mieli również nienaganna). Stad moje pytanie co myslicie o goleniu wlosow pod pachami,na ramionach,na klacie (ale pytanie :lol: )?Czy moze sami to praktykujecie?
słyszałem kiedys,ze płci przeciwnej podobają sie owłosione klaty...
zauważyłem rowniez,ze niektórzy bywalcy siłowni są rownie czestymy gośćmi w salonach piękności (kosmetycznych),solariach itp. oczywiście dbanie o wyglad jest szalenie ważne ale nie sadzicie,ze coraz wyraźniejszy jest syndrom zniewieściałego facetaż
Mama nadzieje,ze nasze malutkie i słodkie forumowiczki tez sie wypowiedza! :D
PS.Ja jestem gładki

collings

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Depilacja,golenie...
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 25, 2016, 13:04 »
Coraz częściej mozna spotkać faceta nieowlosionego, znam kilka takich osób i nie uważam tego za coś negatywnego. Szczerze powiem, ze sam czasami ogole sobie rece, klatke, bo nie lubie owlosienia, choć nie mam jakoś wielkiego, wole gładkie ciało i wydaje mi sie, ze teraz taka moda, ze kobiety to lubia. Do kosmetyczki nie chodze bo nie musze, ale solarium często odwiedzam, jak wielu kumpli z silowni. Opalenizna podkresla mięśnie Dbam o wyglad bo lubie sie podobac, ale nie jestem jakimś narcyzem.

Nie widze nic w tym zlego jak facet robi to co kobieta, wkoncu chce dorównać płci pięknej :D :D :D

Pozdrawiam :D

Jerrell

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Depilacja,golenie...
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 25, 2016, 13:23 »
Ja osobiście gole sie pod pachami, ale to z powodów czysto higienicznych (mam bujne owłosienie w tym miejscu)...

moris-M

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Depilacja,golenie...
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 25, 2016, 13:38 »
Solara- wiadomo o co chodzi
Sam sie nie gole choć zastanawiałem sie zeby klatę ogolić narazie tego nie zrobie :D
według mnie jak ktoś chce to moze sobie ogolić pachy klatę plecy-lol:D no i głowę
Kosmetyczka- nieee
Ale rece?? :motylanoga: collings przestań :D

collings

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Depilacja,golenie...
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 25, 2016, 13:39 »
zapomniałem dodac, ze pod pachami tez sie gole

moris-M - ręce to wiesz....czasami..jak mi coś odbije :D

P.S. Jestem normalny :D

Romeoo

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Depilacja,golenie...
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 25, 2016, 14:06 »
mi nawet nie chce sie na twarzy golic, a co tu mówić o reszcie ciala;

KlausA

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Depilacja,golenie...
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 25, 2016, 14:53 »
Romeoomi nawet nie chce sie na twarzy golic, a co tu mówić o reszcie ciala;

dobre...tez tak mam ostatnio ogoliłem sie na B.N. mialem taka brode jak milkolaj :D...co do reszty to owszem ale z pora letnia, czyli juz kolo kwietnia a w wakacje obowiazkowo.

matgor__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Depilacja,golenie...
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 25, 2016, 15:41 »
U mnie to wyglada tak: :D
I : Na solarkę juz nie chodze niedługo znowu zacznę
II : Gole sie pod pachami 1. nie pocę sie, 2. Nie podobają mi sie wlosy pod pachami
III : Do kosmetyczki chodze :D oczywiście nie chodzi tu o paznokcie itp. :lol: Dbam o czystość twarzy Z 2 lata temu mialem problem z tradzikiem, ale juz od jakiegoś roku jest wszystko ok i chodze teraz juz sam dla siebie.

A jak z Naszymi kobietkami ?

PoZdRaWiAm :**

metanabolEKON

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Depilacja,golenie...
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 25, 2016, 15:49 »
a u mnie tak
na solarkę nie chodze i nigdy nie bede
do kosmetyczki nie chodze i nigdy NIE bede
a co do golenia to nie wiem narazie mi to nie przeszkadza a jestem dosyc bujnie owłosiony

xXxArtyszxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
Depilacja,golenie...
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 25, 2016, 16:41 »
Krzaki pod pachami są obrzydliwe!A jak smierdza gdy sie człek spoci!Ale większość dziewczyn uwaza,ze chłopak przesadza goląc owłosienie pod pachami.

masowypitc__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Depilacja,golenie...
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 25, 2016, 17:19 »
Ja pod pachami to sie gole, bo nie lubie miec tam wlochow, na klacie nie musze, bo słabo tam rosna lols

najgorzej jest z zarostem na twarzy, tak nie lubie sie golic, ale by byc pieknym i gładkim to trzeba hehe

WERZESZ

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
Depilacja,golenie...
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 25, 2016, 17:25 »
hehe ja jestem cholernie mało owłosiony na klacie zero na twarzy lekki i jasny zarost a pod pachami tez błąd na avatarze nawet nie widać zebym coś mnial jedyne co to glowa a solarka od czasu do czasu (szkoda mi kasy)

moris-M

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Depilacja,golenie...
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 25, 2016, 17:36 »
ja na solarce byłem 5 razy :D narazie styka
gęby tez nie chce mi sie w cholerę golic ;

masowypitc__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Depilacja,golenie...
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 25, 2016, 17:56 »
nom ja dziś byłem na solarium, zawsze stojace, nie lubie kłaść sie po niewiadomo kim lols

Keri1975

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Depilacja,golenie...
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 25, 2016, 17:59 »
ja sie opalać nie musze mam cienma cere:D a gole sie pod pachami i na twarzy inne czesci ciała zostawiam w spokoju

Tags: