Kulturystyka i Fitness > Doping

dece i mietki

(1/3) > >>

TERESE:
planuje pierwsza kuracje na wrzesien , mam 19 lat chce wziąć 10deca 200ml ,1 mietkow ,a do tego jakieś witaminy i bialko.
czy moze mi ktoś to rozpisac.

Ca1tlyn:
moze nie jestem expertem ale wiem jedno jeżeli chcesz brac dece to napewno nie w takich ilosciah te 1 zasztrykow deci to moze na cierc cyklu no moze przesadzilem ;p ale z 2 powinno byc,,,deka strasznie długo sie rozkreca i dopiero po paru iniekcjach zaczyna działać jak powinna (sam brałem to wiem )

Co do mietka to niewiem,ale tez wydaje mi sie ze powinno byc conajmniej te 2 Pozdrowionka ;p
A i ja jak brałem to niepamietalem o odbloku i teraz musze sie męczyć i czwazyc i sie martwic ;p także rada odemnie : jak planujesz cykl,zaplanuj rowzniez odblok
Bialko zawsze sie przyda na cyklu jak zresz bialeczko mięso jest inne i oczywiście coś tam rosnie wiecej

TERESE:
a czy możesz mi rospisac caly cykl .jak mam brac co ilie dni i czy po 2ml czy po 1 ml czy do odblokowania wystarczy clomid z gory dzieki.

Ca1tlyn:
a o rozpisle to juz musisz poczekać az rozpisze ci rbqsacqs albo ktoś kto naprawdę zna sie na cyklach.
Ja brałem to 2 x 1 ml w tygodniu ale wiem ze to było za mallo,trza tego dużo by miec naprawdę efekty godne tych pieniedzy...Pozdrawiam i niech ktoś rozpisze ci cykl ja niemam do tego uprawnien
co do odbloku to tez nie ja ;p tez mi rozpisali

Ale mysle ze clomid styknie +jakas oslonka na watrobe w czasie cyklu

rbqsacqs:
waga, wzrost... wiekowo troche za mlody...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej