Autor Wątek: Program partnerski XXI wieku !!  (Przeczytany 3080 razy)

Ynb1992

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Program partnerski XXI wieku !!
« dnia: Wrzesień 03, 2015, 08:20 »
Program Partnerski

jeśli posiadasz wlasna stronę www i chciałbyś zarabiać dzieki niej pieniadze, przystąp do współpracy z nami.

1. Do Programu Partnerskiego przystąpić moze kazda osoba fizyczna lub firma, ktora posiada wlasna stronę www, zarejestruje sie w programie i umieści banner naszego sklepu lub produktu na swojej witrynie.

2. Przystapienie do Programu Partnerskiego jest dobrowolne i nie wymaga wnoszenia zadnych oplat. W dowolnym momencie mozna tez z udziału w programie zrezygnowac.

3. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie 1% od wartości każdego zrealizowanego zamowienia (tzn odebranego przez klienta), które otrzymaliśmy poprzez banner na stronie Partnera. Prowizja nie obejmuje kosztow przesylki.

size 1//Czyli jak sklep bedzie mial obrót z mojego banera na 5. zl to dostane 5 zl nagrody

4. Minimalna kwota wyplaty to tylko 100. zl. Koszt przelewu - 2. zl lub przekazu pocztowego - 5. zl ponosi Partner.

size 1//Zeby dosatac kasę sklep musi miec obrotu z mojego banera 10. zl, a to moze trwać latami !!

5. każdy Partner po zalogowaniu sie do serwisu w każdej chwili moze sprawdzić wysokość aktualnej prowizji oraz zlecić jej wyplate.

6. każdy Partner uzyskuje dostęp do szczegółowych statystyk.

7. Naliczanie prowizji wykorzystuje mechanizm coskies - ważne przez 14 dni. Oznacza to, ze Klient, który został skierowany do naszego sklepu poprzez państwa serwis www nie musi dokonać zakupu od razu. Ma na to 14 dni - dzieki coskies system pamieta, ze państwo skierowali do nas klienta, nawet gdy w ciągu kolejnych 14 dni wpisze on do wyszukiwarki adres sklepu bez państwa ID - nalezna państwu prowizja zostanie naliczona.

8. Bannery reklamowe naszego sklepu należy pobrac i umieścić bezpośrednio we wlasnym serwisie www. Niedopuszczalne jest umieszczanie linkow do bannerów umieszczonych na naszym serwerze www - konta z tak umieszczonymi bannerami beda blokowane.

size 1//Ogolnie darmowa reklama praktycznie za grosze !! Wydaje mi sie ze ten sklep zapomniał przy wysokości prowizji o jednym zerze

Kto by poszedł na taka wspolprace ??

pumaaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Program partnerski XXI wieku !!
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 03, 2015, 11:41 »
Ja moze i bym sie skusił gdyby to było 10% a za jeden procent to sie nie oplaca strony przerabiac, to jest dobre dla dużych witryn, a nie malych stron internetowych

dikaprzys99

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Program partnerski XXI wieku !!
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 03, 2015, 19:59 »
no bez przesady za 1 % nie warto, jesus

Tags: