Autor Wątek: Powtorka :D  (Przeczytany 6251 razy)

rosophi

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Powtorka :D
« dnia: Wrzesień 03, 2015, 09:49 »
Witam.
podchodzę do drugiego cyklu lato sie skończyło wiec juz jest ok.
1 cykl był na samej mecie i nie narzekałem ale przestałem ćwiczyć na okres wakacji i spadło all.
Teraz moje pytanie: warto jest troche poćwiczyć przed cyklem(postanowione Testo Prolongatum i Metanabol jakiś dobry) czy od razu załadować wszystko i zacząć trening.
zastanawiałem sie czy 1-wszy miesiąc nie zapodać krety i dpiero temacik zeby troche wrocilo... Jak bedzie z przyrostami? Prosze o szybka odpowiedz... Pozdro ludu :d

KurtisVes

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Powtorka :D
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 03, 2015, 09:50 »
Najlepiej poćwicz na sucho a tak na listopad/grudzien wrzuć to testo1-4 meta 25mg ed1-1 prolo 200mg e5dW ostatnim tygodniu cyklu zacznij jakiś dobry stack kreatynowy jak masz hajs i oczywiście paczka cloma 50mg ed 2 tygodnie od ostatniego strzału ( 2 pierwsze dawki cloma po 100mg później reszta po 50mg ) Nolve/Tamoxa trzymaj w pogotowiu w razie gino

rosophi

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Powtorka :D
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 03, 2015, 09:56 »
Tak myślałem zeby złapać jak najwiecej masy i zapodać 15 enanu(nie za dużo i nie za długo wyjdzie?) i ruska metę ewentualnie Holendra bo działałem na tym poprzednio i całkiem dobra.
Kasa jest bez problemu.
Jak to później bic najlepiej? Najsensowniej zeby działało jak trzebaż

KurtisVes

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Powtorka :D
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 03, 2015, 10:08 »
Jak kupujesz polski enan musisz miec przeynajmniej 4 paczki ( 2 ampułek ) i bijesz 2 ampy ( 200mg srodka czynnego ) co 5 dni a meta to na kicka tylko, zadbaj o diete, bialeczko, dobra krete, jakiegoś animal paka kup i bedzie wypas

rosophi

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Powtorka :D
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 03, 2015, 10:11 »
enan oferują za 7 żyli 5ml czy coś podobnego to nie wiem ile wchodzi tu strzalow na to.
Dobrze, ze wspomniałeś o animal'u :D Jeszcze jakbys mógł mi wrzucić tu albo na piva dobry trening zeby wycisnąć z siebie jak najwiecej masy to byłbym juz totalnie wdzieczny.
Chodzi o to zeby wyciągnąć z tego enanu jak najwiecej... Pozdro

Rita1976

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
Powtorka :D
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 03, 2015, 10:13 »
Najlepiej poćwicz na sucho a tak na listopad/grudzien wrzuć to testo1-4 meta 25mg ed1-1 prolo 200mg e5dbardziej proponuje 1-4 meta 25mg ed1-1 prolo 100mg e3d - stabilniejsze stezenie stabilniejsze przyrosty

KurtisVes

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Powtorka :D
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 03, 2015, 10:42 »
no wiadomo, ze lepiej walić częściej mniejsze dawki ale to juz zalezy od klujacego sie bo nie każdy lubi często dziurawić sobie dupę

TBuchal

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Powtorka :D
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 03, 2015, 13:25 »
moze walić normalnie 2 mg co 5 dni, jednak mam znajomego co walił 1 mg co 2 dni i bardzo ten system chwalił , badania dowodzą ze dzielenie dawki rzeczywiście wpływa na stabilność ale mowa o 4 mg np enana lub deki czyli 200e3d ,jak to sie ma do mniejszych dawek trudno powiedzieć aczkolwiek jak ktoś lubi sie kluc to powinien wyprobowac przynajmniej ja bym tak zrobił , nie chodzi tylko o przyrosty ale o lepsze samopoczucie , mniejsza pobudliwość i agresja, co napewno pomoże nam w zyciu codziennym

rosophi

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Powtorka :D
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 03, 2015, 14:35 »
Podrzuci mi ktoś ten trening?!

rosophi

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Powtorka :D
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 03, 2015, 14:58 »
zdecydowałem sie na polskie Prolongatum.
Wiecie, ze wystepuje to w 5 ampach po 100mg/ml.
Ile sie tu mieści strzalow i ile mam tego kupic(takich opakowan)?? Chce zapodać tak w granicach 12-15 strzal zeby było dobrzee... Prosze o szybka pomoc..

KurtisVes

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Powtorka :D
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 03, 2015, 18:48 »
Walisz standardowo 200mg/e5d wiec minimum 2 amp( 4 paczki ) Wychodzi na niecałe 8 tygodni ;p Ja bym bede walił 5 paczek tj.
8,5 tygodnia.
Do tego oczywiście meta na kicka 20mg/e5d 

rosophi

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Powtorka :D
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 03, 2015, 20:42 »
KurtisVes dziękować bo nie moglem sie połapać ile wychodzi z paczki strzalow :D meta bedzie napewno.
Tylko ciezko mi ruszyć teraz na sucho.
Wszystko boli powera nie ma a jak zacznę od razu na temacie to boje cie ze efekty beda mniejsze : Co sadzisz ? BYW co sadzisz o dodaniu DUBOLINU do tego pare strzalek?

rosophi

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Powtorka :D
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 03, 2015, 20:52 »
chciałem odswiezyc.... Znowu problem.
Mam juz to co trzeba (1 prolo + meta ruska) a sprawa jest takam, ze przekonują mnie ze mało mi to da nawet jak dokupię odzywki białkowe i animalpacka... Twierdza, ze prola nie jest wcale taka dobra i jak wpadnie z 6 kg na masie to dobrze.
Radza dokupić 7-1 strzalow decy jakiejs... Drogie to i nie wiem czy bedzie dużo lepiej z tym... poradźcie czy 1 prolo i 1 decy + meta to bedzie wartościowy cykl bo jednak kupa kasy na to pójdzie :/

TBuchal

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Powtorka :D
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 03, 2015, 21:20 »
1 co STRRZALOW! jak tak to dokup jeszcze trzy paczki i nie dodawaj zadnej deki , prolo+meta styknie

rosophi

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Powtorka :D
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 03, 2015, 21:43 »
TBuchal nie zrozumiałem za bardzo Poczatku Twojej wypowiedzi.
1 strzalow prolki mam (4 paczki) meta ala rosja :D Radzisz dobic do 15-17 prolki? Nie chce zeby to po mnie później spłynęło :/

Tags: