Autor Wątek: rekawice  (Przeczytany 6387 razy)

Lincoln__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
rekawice
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 02, 2015, 22:07 »
pewnie w garażu ćwiczysz tez ćwiczyłem ale jak przyszly te wielkie morozy rok temu to musialem zrezygnować bo machanie hantelka w swetrze i 2 bluzach troche ogranicza ruchy

travbiur1990

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
rekawice
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 02, 2015, 22:24 »
Peacockkk, swiete slowa.
Chyba nawet moje bo juz podobny temat kiedyś był Nie wiem Lincoln__ czemu myslisz, ze jak ktoś trenuje w rękawicach to nie uściśnie Ci dłoni ? Swoja droga ja tez takiej "dloni denata" nie cierpie.
Rekawice polecam, zawsze i ciagle.

Peacockkk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
rekawice
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 02, 2015, 22:29 »
a widzisz a ja cwiczylem:> spodenki i bluza:> -25 a ja machalemale oczywiście bez rekćwiczek nie dało sie obejsc :>

xXxIeshaxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
rekawice
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 02, 2015, 22:42 »
w rekcwiczkach lepszy uchwyt, sztanga sie nie ślizga i nie wrzyna.
jeżeli komuś lepiej ćwiczyć bez to niech ćwiczy bez nie widze powodu do klotnijezeli chodzi o właściwe temat tego postu to zwykle rekawice bez usztywnienia, albo z usztywnieniem jak masz problemy z nadgarstkami (chociaz chyba lepiej juz owinąć bandazem). rekcwiczki z palcami, jeszcze sie nie spotkalem, ale zebym ćwiczył przy -25 to właśnie takie bym sobie kupilco do podawania reki to na moja silownie uczęszcza pan w podeszłym wieku, który jak za pierwszym razem sie spotkaliśmy mało nie wyrwał mi reki, pomimo ze nie jestem chucherko teraz za każdym razem musze sie spićc zeby zeby bez szwanku przyjąć podana z rozmachem dłoń heh

Peacockkk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
rekawice
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 02, 2015, 22:52 »
no ja nie korzystam z typowych rekćwiczek które są bez palcow, normalne takie rekcwiczki, nie mylić z rękawicami do pracy i na zime:>bez nich bym sztangi nie dotknal, w nich zimno a co dopiero bez:>

fajnegrywojna

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
rekawice
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 02, 2015, 22:56 »
Najlepsze są rekcwiczki bez palcow.
ręce sie tak nie pocą i lepszy uchwyt.
Rekawice z palcami to raczej dla bokserow:D

Tags: