Kulturystyka i Fitness > Trening

pytanie

(1/2) > >>

KOPIKO:
niewiem czy dobry dzial wybrałem do mojego pytania ; ale skoro pisze to pisze :
ile czasu zajmuje średnio z masy ( trohe tluszczu) zrobienie rzezby,na czym dokładnie to polega , i co jest tak naprawdę sekretem tego,by pozbyć sie tłuszczyku bez utraty mięsa !
mówimy tu ogólnikowo : aeroby,dieta etc...ale ja jestem ciekawy co jest tym sekretem dzieki któremu mozna zrobić super rzeźbę !

i 2 pytanie : czy każdy moze zrobić rzeźbę ? czy tez są jakieś odstępstwa genetyczne lub coś podobnego,czy istnieje typ człowieka , który chociaż nbieiem jakby sie starał to i tak rzeźby niezrobi !

i 3 pytanie : gdzie mozna sobie zrobić badania jakies, by ocenili dana sobe , jego predyspozycje kulturystyczne i czy poprostu nadaje sie do tego ????????

z gory thx ! pozdro

RosariaC:
właśnie jestem po cyklu zezby :?
1-Dobra Zezba to nic innego jak widoczny goły miesien bez grama tlusczu podskurnego, niestety u mnie wraz z redukcja tluszczu poleciała masa wiec po 2 tyg przerwałem Plan był 1mies. są suplementy antykataboliczne np BCAA i L-Karnityna ale jak robisz Zezbe to zawsze chcbys niewiem co robił to i tak masa poleci

2- każdy moze zrobić Zezbe- chcieć to moc 3-to chyba wie każdy czy ma predyspozycje czy nie. jak masz grube kosci i kawal chłopa z Ciebie to znaczy ze możesz byc naprawdę wielki, a jak jesteś such jak patyk to gigantem nie będziesz ale masę mozna zawsze zbudowac- potrzeba tylko albo az silnej woli no i czasu....

Pedderrr:
hehe wedlog mnie sekretem rzeźby są te skaldniki co wymieniłeś :D ... dieta, aeroby, trening na rzezbe, suplementacja :D i to ejst przepis na rzezbe... i każdego da sie wyrzeźbić :D na to nie ma bata :

KOPIKO:
hehe ;p no to dobrze ;p bo jak bede ważył 11 to bede walił rzeźbę T_T

zbigniewtomik:
A ja mam w planach zezbe jechać jak bee ważył z 82 kg :lol: :lol:
Pozdro

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej