Autor Wątek: Odzywka bialkowa  (Przeczytany 2807 razy)

Megane1994

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Odzywka bialkowa
« dnia: Wrzesień 05, 2015, 16:20 »
Mam pytanie.Jak uzupełniacie niedobór odzywka bialkowa to stosujecie ja w dni treningowe i nietreningowe czy tylko w treningowe a w nietreningowe uzupełniacie ten niedobór np.serkiem,tunczykiem?????????? który schemat stosujecie bo jak by sie stosowało odzywke tylko w dni treningowe to starczy na znacznie dluzej!!!!!

Matlock1981

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Odzywka bialkowa
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 05, 2015, 17:10 »
najlepiej cala odzywke zastąp jedzeniem, po zaspokojeniu na bialko wzrasta znaczenie pełnych posilkow wiec jak mzoesz to pakuj zarcie a nie chemie

addekk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Odzywka bialkowa
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 05, 2015, 20:01 »
zodze sie z odp wyzej.
kiedy tylko możesz laduj "nature". Odzywki to chemia wiec co za dużo to nie do końca zdrowo

Megane1994

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Odzywka bialkowa
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 05, 2015, 20:05 »
Tez zgodzę sie z wami tyle ze staram sie wyciągać składniki z samego jedzienia gdzie tylko sie da a tam gdzie ciezko to zastepuje to odzywka np.po treningu stosuje odzywke bialkowa i carbo.
Niekiedy tez zamiast 50g tynczyka w drugim sniadaniu zastępie go odzywka ale staram sie robić to zadko wedle mozliwosci.

Carri57

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
Odzywka bialkowa
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 05, 2015, 22:05 »
i w dt jak i w dnt biorę odzywke...

Matlock1981

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Odzywka bialkowa
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 05, 2015, 22:41 »
to jest UZUPELNIENIE diety ja jadlem jak nie było czasu zrobić czegoś normalnego albo jak brakowało takiej odzywki nie mozna stosować jako posiek to mozna jedynie dodać jako składnik posiłku aby uzupełnić braki bialko czy tez wegli

Tags: