Autor Wątek: trening do oceny  (Przeczytany 3827 razy)

der0dada0g

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
trening do oceny
« dnia: Wrzesień 08, 2015, 17:04 »
prosze o obiektywna ocenę treningu , trening układałem sam jest co trening na masę z piorytetem na klatke piersiowa (ze szczególnym uwzglednieniem czesci górnej i srodkowej) z stażem który wynosi juz kilka lat mogę sobie pozwolić na takie bajery : moja przygoda z kulturystyka wyglądała tak ze ćwiczyłem tak jak mi sie chciało posiadam atlas w domu nie robiłem zadnych konkretnych programów dopiero od teraz wziolem sie powaznie za swoja muskulaturę

a oto wspomniany trening :
Dzien pierwszy
rozgrzewka
Plecy
- podnoszenie na drazku 3 s. 12/8/6
- ściąganie drazka wyciągu gornego w siadze do klatki 4 s. 15/12/12/1 - skłony ze sztanga trzymana na karku 3s. 12/10/1 - szrugsy ze sztanga 12/10/1 Klatka
- wyciskanie na lawie skośnej kat 45 stopni 4s. 15/12/10/8
- wyciskanie na prostej wąskim uchwytem 3s. 12/12/1 - rozpietki na skośnej kat 3 stopni 4s. 15/12/10/8
- wyciskanie na prostej sztangielkami badz sztanga ewentualnie atlasem (na dojebanie miesni) 3s. 10/10/1 Brzuch
ABS II

Dzien drugi
rozgrzewka
Przedramienia
-uginanie nadgarstków nachwytem i podchwytem 3 superserie
12/10/1 Triceps
- wyciskanie francuskie sztangi w lezeniu 4s. 12/10/10/8
- prostowanie ramion na wyciągu nachwytem 3s. 12/10/1 Bicepsy
- uginanie ramion ze sztanga podchwytem w staniu 3s. 12/10/1 - uginanie ramion ze sztanga ręce na modlitewniku nachwytem 4s. 12/10/10/1 Naramienne
- unoszenie ramion w przód ze sztanga 3s. 12/10/1 - unoszenie sztangielek bokiem w gore 3s. 10/10/8
- unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 3s. 12/10/1 Brzuch
ABS II

Dzien trzeci
rozgrzewka
Nogi
- wyciskanie nogami na atlasie 3s. 12/10/1 - przysiady wykroczne badz wzykle zalezy na jakie mam ochote ze sztanga
4s. 12/10/10/8
- martwy ciąg na prostych nogach ze sztanga 3s. 12/10/1 - wznoszenie na palcach na maszynie 4s. 20/15/10/5
Klatka
patrz dzien pierwszy
Brzuch
ABS II

xXxszagonxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
trening do oceny
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 08, 2015, 17:30 »
klatka zrob raz na płaskiej i raz 45 stopni a nie 3x bez sensu !! Na klatę 3 cwiczenia wystarcza !!!!!
klatki z leckami to nie widze !!
1) klata + triko
2)plecy + biko
3)nogi + przedramię + grzbiet ( wcale go niema !!!! )

Klaty sie nie robi 2x w tygodniu chyba ze masz priorytet na klate, ale to i tak intensywność niejest taka sama !!! Wiec 2x odpada !! Brzuch robisz jak chesz co drugi dzien jakieś cwiczenia !!
Ja ci rażę takie ulozenie jak napisałem zrobić a pozatym musisz poszukać cwiczen na grzbiet to jest jedna z najważniejszych zeczy gdzie to ??
Jak poprawisz to moze bendzie dobry ten planik ale teraz jest do dupy za przeproszeniem !!

der0dada0g

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
trening do oceny
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 08, 2015, 17:41 »
hm no musze przyznać ze dość twarda ocena ale dziekuje za opinie co do pleców to najwyraźniej liczba cwiczen które wykonuje jest wedlog ciebie zbyt mala ale wynika to z tego ze na plecy nie narzekam i jestem z nich stosunkowo zadowolony wiec staram sie z nimi nie przesadzac co do łączenia grup miesnowych to tez jest bardzo chwiejna kwestia gdyż np Frank Zane i Arnold robili podczac jednego dnia dwie duze grupy mięśniowe a łączenia jakie zrobiłem w tym programie wynikają z rozplanowanie z którym mialem dość duze problemy postaram sie zastosować do wskazówek odnośnie klatki piersiowej ale przyznam szczerze ze cwiczenie 2 razy w tygodniu bardzo mi odpowiada gdu zauważyłem u siebie pewne zależności gdy ćwiczę dana grupę 2 razy w tygodniu o wiele lepiej mi sie ta grupa miesniowa rozwija niz jeżeli ćwiczę ja raz w tygodniu każdy ma swoje indywidulane cechy dziekuje za opinie i pozdrawiam

xXxszagonxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
trening do oceny
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 08, 2015, 17:57 »
Po pierwsze to ty nie jesteś arnold czy frank a po drugie jak sie bierzesz za ten sport nic sie nie odpuszcza !! Plecy wazna sprawa oraz barki zebys na klatę wiecej szarpał !! Chyba ze ci nie zalezy na sile możesz robić tom klatke 2 x ale niemoze byc ta sama intensywność na kalte i ten plan trzeba by było bardzo zmodyfikować !!! całkowicie od nowa jedyne co jest dobre to 12/10/8....
Poczytaj na forum było dużo takich przypadków i planow. Plany by cocan oraz MONTY - osobiście polecam !!!!!

MONTY

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
trening do oceny
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 08, 2015, 18:02 »
nie nie nie : ten plan jest z dupy, jak mozna, wejdź do podwieszonego postu i poczytaj

der0dada0g

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
trening do oceny
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 08, 2015, 18:11 »
jezu tragedia : swoj najwiekszy błąd upatruje w polaczeniu grup miesnowych co do sily to faktycznie mi na niej nie zalezy ( rzezba ponad wszystko ) plecy : bardzo bym prosił jeśli mógł bys sprecyzować bardziej swoja wizje trenowanie grzbietu bo według mnie liczba cwiczen jakie robie na ta partie jest wystarczajaca ale po komentarza trace wiarę w to co zrobiłem : aha i napewno nie zamierzam zaniedbywać innych parti miesnowych plus tego podkreślam ze zalezy mi najbardziej na klatce piersiowej bo z reszty jestem zadowolony i dlatego inne partie potraktowałem po troche po macoszemu

xXxszagonxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
trening do oceny
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 08, 2015, 18:32 »
twój plan ocelnilismy i stwierdzamy za przeproszeniem do dupy !!
Masz tu linki ci podaje poczytaj troche i napewno jakiś trening dla siebie znajdziesz -
 PNphpBB2&file viewtopic&t 4107 4107
 PNphpBB2&file viewtopic&t 3877 3877
 Jak chesz ćwiczyć to albo wszystko albo nic !! Nie omija sie grup mięśniowych nigdy !!
Tyle z mojej strony zeczy dobrych poszukiwań

Tags: