Autor Wątek: plan  (Przeczytany 3706 razy)

RenateKirwi

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
plan
« dnia: Wrzesień 12, 2015, 19:14 »
Trenuje 3 lata mam efekty ! Tylko chciałbym rozbudować klatke! Czy mogli byoci pomoc napisać plan bo chciałbym trenować jA 2 razy w tygodniu ! Interesuje mnie trening cztero dniowy lub piecio! Jakie grupy mięśni najlepiej łączyć ze sobą.
Jestem w trakcie robienia masy i zmiany treningu!

Coless

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
plan
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 12, 2015, 20:19 »
ja bym nie robił 2x w tyg. jeżeli masz problem z rozbudowa klatki to proponiwalbym taki trening:

1. brama (lub rozpietki) 4x2 2. wyciskanie hantli w skosie 4x8-12
3. wyciskanie hantli palsko (ewentualnie lekko z glowa do dolu) 4x6-8
4. przenosy 4x max

RenateKirwi

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
plan
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 12, 2015, 20:20 »
dzieki ! Coless to nie polecasz dwa razy w tygodniu klatki? Myola3em że to mi da lepsz efekty! Widze też że polecasz mi hantle a nie sztangę ! do tej pory robiłem dużo ze sztangą i rozpietki, hantle raczej nie (chodzi o wyciskanie)!

miresoskolo_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
plan
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 12, 2015, 20:37 »
przejrzyj dokładnie ten dział z najdziesz duże ciekawych rzeczy na temat treningu klatki dwa razy w tygodniu, osobiocie jestem zwolennikiem takiego treningu ale tylko co pewne okresy.

Coless

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
plan
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 12, 2015, 20:39 »
wiecej nie zanczy lepiej na poczatku dobrze rozciągniesz i rozgrzejesz miesnie, potem przejdziesz do właściwego treningu, hantle lepiej rozciagaja, pozwalają na wiekszy ruch...

PAKER

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
plan
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 12, 2015, 20:47 »
I to są fakty.
Trzeba sie regenerowaa.
Jeżeli bardzo mocny będziesz miał trening klatyto trzeba nawet tydzień odpoczywaa.
Na mój rozum jeszcze powiem że jak sie ma jakiś problem z jak1o parti1 to trzeba ją zaskoczya.
Warto robią ćwiczenia których nigdy sie nie robiło albo chociaż rzadko.

Laphammm

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
plan
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 12, 2015, 20:54 »
PAKER to w jakim czasie organizm sie regeneruje po treningach to kwesita wielu rzeczy : diety, odpoczynku, regeneracji typu masaze, bicze wodne, sauny, i innych.
dużo zalezy jeszcze od osoby, inni sie regeberuja szybciej inni wolniej.

Tags: