Autor Wątek: wypalone miesnie?  (Przeczytany 2790 razy)

ARRAKE

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 1
wypalone miesnie?
« dnia: Wrzesień 13, 2015, 13:33 »
Mam problem Od jakiegoś czasu ćwiczę na domowej słowni z mizernymi rezultatami Muj program wyglądał następująco : ( teraz wiem ze był nieodpowiedni , ale na obronę mogę dodać ze sam go wymyśliłem bo niemiałem zadnego odpowiedniego zrodla)
wyciskanie na leżąco sztangi 5 seri po 1 rozpietki 5 seri po8
biceps 5 seri po 1 triceps5 seri po1 brzuszki 3 serie po 3 i to wszystk 3 razy w tygodniu poniedzialek sroda i pićtek (teraz juz wiem ze to było za czesto) Kolega z kturym rozmawiałem ( zna sie troszke lepiej) stwierdził ze mozliwe jest ze przez taki częsty trenig moglem sobie spalić miesnie, czy jest to mozliwe? Wspomniany kolega ułożył mi nowy plan treningu, a wyglada on tak:

poniedzialek klatka
wyciskanie na ławce płaskiej 3 serie 1 12 15
rozpietki 3 serie 1 12 15
wyciskanie na ławce skośnej 4 serie 1 8 8 6
brzuszki 3 serie 3 sroda biceps triceps
uginanie ramion sztanga 3 serie 1 12 15 (uchwyt szeroko za tydzień wasko)
modlitewnik 4 serie 12 8 8 6
triceps opuszczanie sztangi za głowę na stojąco 3 serie 1 12 15
to samo na siedząco 3 serie 15 12 1 pićtek plecy
przyciaganie sztangi pod ławkę lezac 4 serie 15 12 1 8
podciąganie sztangi pod brode 3 serie 1 12 15
brzuszki 3 serie 3 Moje pytanie , czy jest to odpowiedni program , czy jest w nim coś nieodpowiedniego co trzeba zmienic? Zgory dziekuje za odpowiedz.

AArmand

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
wypalone miesnie?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 13, 2015, 17:11 »
moim zdaniem bowinieneo robią wiecej powtórzeń w rozpietkach żeby dobrze rozciągn1a.
Wszelkie odmiany francuzow nie rob narazie jak rozpoczynasz masz s3ab1 technikę i niezadobrze moze wychodzia.
rob coś innego na trica.
Co do reszty to w sumie na pierwszy rzut oka moze byc, ale ja nie jestem jakimś tam ekspertem

StovallMon

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
wypalone miesnie?
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 13, 2015, 19:58 »
A trening nóg ??

Synderr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
wypalone miesnie?
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 13, 2015, 22:28 »
wiesz ziomek co Ci powiem, nie wierze w jakieś spalenie miesni, nie każdy ma efekty od razu, ja sie przyznam, ze jak zacząłem cwiczyc, to ćwiczyłem codziennie biceps i triceps francuskim wyciskaniem hantlami, CODZIENNIE, PRZEZ MIESIYC i szczerze mowi1c dało mi to zajebiocie duzo, skok z 3 cm do 33cm w bicepsie to chyba cos?, wiec nie niecierpliw sie i cwicz! trening czyni mistrza.Niech moc bedzie z tob1

Tags: