Autor Wątek: Dieta teraz czy dopiero za 3 tygodnie?  (Przeczytany 2518 razy)

CarreiroBe

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Dieta teraz czy dopiero za 3 tygodnie?
« dnia: Wrzesień 12, 2015, 09:49 »
jeżeli mam 3-tygodniowy trening ogólny na przygotowanie miesni do treningu z "prawdziwego zdarzenia" to czy mam stosować w czasie tych 3 tygodni dietę jaka nalezy+bialko bo mam niedoboryż czy nie.Czy dopiero przy treningu z "prawdziwego zdarzenia" mam ta dietę stosować ?bo jest to juz konkretny trening poradźcie jak ma naprawdę byc.Bo wydaje mi sie ze mięśnie w tym treningu ogólnym nie są tak narażone na ciezki wysiłek jak w treningu z prawdziwego zdarzenia i dlatego pewnie zbedna jest tu dieta + to moje bialko.Ta dieta i bialko przydatne beda według mnie dopiero w treningu tym z prawdziwego zdarzenia bo wiekszy jest znacznie wysiłek i wiecej jest cwiczen.nie wiem czy dobrze sugeruje???Bo jak nie trzeba diety ani bialka w tym 3 tyg.
treningu ogólnym to poco mam na darmo tracic dietę i bialko.-za to i za to płaciłem z własnej kieszeni.Napiszcie jak ma naprawdę byc.

OEdwina

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Dieta teraz czy dopiero za 3 tygodnie?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 12, 2015, 10:14 »
jeśli cie na to stać to możesz juz w ogólnorozwojowym treningu zacząć brac bialko.
 Najlepiej brac caly czas : ale moim zdaniem wystarczy odpowiednia dieta na te 3tyg.
Dieta jest potrzebna juz w tym okresie pozniewaz zaczynasz treningi, nawet jeśli nie są ciężkie to jest to jakiś wysiłek i należy zapewnić mięśniom odpowiednia ilość bialka.
Nawet gdy nie beda rosnac ponieważ nie jest to trening na masę czy siel, zapewnisz im szybka regeneracje!. mięśnie po treningu musza sie odbudować zeby na nastepnym treningu byc w pelni formy.

CarreiroBe

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Dieta teraz czy dopiero za 3 tygodnie?
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 12, 2015, 12:35 »
ale przez te 3 tygodnie nie dam rady za bardzo wyciadnac bialka tyle ile ma byc z samej diety.Lepiej zeby był jakiś niedobór tego bialka podczas tych 3 tygodni jak bym wyciągał z samej diety? czy lepiej uzupełniać tym bialkiem niedobor? bo nie ukrywam ze bym sobie je oszczędził na trening z prawdziwego zdarzenia i tym samym starczyło by mi ono na dluzej.

CarreiroBe

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Dieta teraz czy dopiero za 3 tygodnie?
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 12, 2015, 13:30 »
Co mi najlepiej radzisz????

OEdwina

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Dieta teraz czy dopiero za 3 tygodnie?
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 12, 2015, 19:57 »
osobiście bym zaczekał te 3 tygodnie, zapotrzebowanie na bialko jest mniejsze w treningu przygotowawczym

Tags: