Autor Wątek: Pytanie  (Przeczytany 6399 razy)

Susan_Ga

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Pytanie
« dnia: Wrzesień 14, 2015, 07:31 »
Witam jestm tu nowy i mam pytanie.Mam 17 lat waze 76kg wzrost 188cm.I tak nie mam czasu na silownie bo trenuje koszykówkę mam codziennie treningi i p nich jestem strasznie zmeczony ze nie dam rady ćwiczyć na silowni.Wiec moje pytanie czy jeżeli bede brał jakieś odzywki nie wiem jakie doradźcie i bede ćwiczył w domu na hantlah pompki brzuszki itp na drazku itpewentulanie coś do podnoszenia.To czy to by mi coś dalo??Doradzcie mi co mam brac najlepiej co jest najlepsze ??jak ćwiczyć w moim przypadku i czy tak jak mówiłem to coś mi da.Chcialbym zeby mi kotso odpowiedział kto sie na tym dobrze zna.Bo ja sie prawie wogule nie znam.Bylem dosłownie kilka razy na siłowni ityle,ale jak na mój gust to na to ze nic nie ćwiczyłem to wyglądam w miare.Wiec czekam na wasze porady.Pozdro

markoo

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Pytanie
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 14, 2015, 08:32 »
106670:date czw, 08 lut 2007 - 19:24:name Susan_Ga) ''(Susan_Ga @ czw, 08 lut 2007 - 19:24) snapback106670/snapback ''!Witam jestm tu nowy i mam pytanie.Mam 17 lat waze 76kg wzrost 188cm.I tak nie mam czasu na silownie bo trenuje koszykówkę mam codziennie treningi i p nich jestem strasznie zmeczony ze nie dam rady ćwiczyć na silowni.Wiec moje pytanie czy jeżeli bede brał jakieś odzywki nie wiem jakie doradźcie i bede ćwiczył w domu na hantlah pompki brzuszki itp na drazku itpewentulanie coś do podnoszenia.To czy to by mi coś dalo??Doradzcie mi co mam brac najlepiej co jest najlepsze ??jak ćwiczyć w moim przypadku i czy tak jak mówiłem to coś mi da.Chcialbym zeby mi kotso odpowiedział kto sie na tym dobrze zna.Bo ja sie prawie wogule nie znam.Bylem dosłownie kilka razy na siłowni ityle,ale jak na mój gust to na to ze nic nie ćwiczyłem to wyglądam w miare.Wiec czekam na wasze porady.PozdroRozpisales sie duzo, a nie napisałeś co chcesz osiagnac.
Masa, rzezba, sila ? Heh takimi hantlami i pompkami wiele nie da sie zrobic, musisz miec jakiś lepszy sprzet.....

Unddbano1976

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Pytanie
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 14, 2015, 09:02 »
106671:date czw, 08 lut 2007 - 19:34:name markoo) ''(markoo @ czw, 08 lut 2007 - 19:34) snapback106671/snapback ''!Rozpisales sie duzo, a nie napisałeś co chcesz osiagnac.
Masa, rzezba, sila ? Heh takimi hantlami i pompkami wiele nie da sie zrobic, musisz miec jakiś lepszy sprzet.....W koszykówce zauwazyem, ze maja fajne bicepsy //:-D :-D wiec jak bys robił coś tymi chantlami i inne .. to sadze zeby ci coś dało co to supli nie polecam ci /

Spradlinnn

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Pytanie
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 14, 2015, 09:07 »
odzywki odpadają narazie jeśli chcesz ćwiczyć to kup sobie ławeczkę troche żelastwa gryf bo hantle juz masz to bedzie jakiś efekt a jeśli nie kupisz ławeczki to poszukaj sobie planu domatora a i bym zapomniał poszukaj tez diety tylko będziesz musiale jeść wiecej wegli bo dużo spalasz na treningu koszykówki

markoo

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Pytanie
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 14, 2015, 09:13 »
106673:date czw, 08 lut 2007 - 19:38:name Unddbano1976) ''(Unddbano1976 @ czw, 08 lut 2007 - 19:38) snapback106673/snapback ''!W koszykówce zauwazyem, ze maja fajne bicepsy //:-D :-D wiec jak bys robił coś tymi chantlami i inne .. to sadze zeby ci coś dało co to supli nie polecam ci /I co z tego, ze maja fajne bicepsy ? , kolega pierwsze musi nam powiedzieć co chce trenować /

winona

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Pytanie
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 14, 2015, 09:41 »
odzywki które byly by odpowiednie to: -Universal Animal Pack-Carbo-Gaineryi napewno odczujesz efekt, należy pamiętać ze odzywki i suplementy nie są tylko dla ludzi trenujących na siłowni ale ogólnie sportowców

Stapless

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Pytanie
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 14, 2015, 10:21 »
Troche dziwne bo z tego co wiem to koszykarze maja zajecia na silowni.Napisz co chcesz osiagnac.Do takiego sportu i tak potrzebne są odzywki.Domyslam sie ze od klubu niedostajecie skoro nas pytasz?Na ciężkim treningu halowym uzupełniaj płyny a po treningu carbo obowiazkowo.Napisz coś wiecej,co chcesz osiagnac,jaka stosujesz dietę itd.pozdro //:-D :-D /

Susan_Ga

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Pytanie
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 14, 2015, 10:52 »
Wiec tak trenuje jakieś pol roku dopiero z awf-u.Nie dostajemy zadnych odzywek ani nie chodzimy na silownie,trener mówi ze jeszce estesmy za mlodzi ale pewnie gdzieś za rok zaczniemy tez miec treningi na silowni.Chcialbym nabrać jeszce troche masy i ładnie to wyrzezbic,sila tez by sie przydała ale to juz na końcu moze byc.NIe mam zadnej diety wgole narzie tlko robie pompki brzuszki i czasmai sie hantalmi pobawię ale bym chcal zacząć jakoś ciezej trenować zeby byly ciekawe efekty.A jak byscie polecali dieteż?bo ja sie na tym nie zanm

Twila1988

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Pytanie
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 14, 2015, 11:27 »
dietę na masę znajdziesz w dziale "dieta" . Bez siłowni nie możesz liczyć na duze efekty wiec możesz poczekać jeszcze ten rok /

wijas1985

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
Pytanie
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 14, 2015, 11:32 »
106673:date czw, 08 lut 2007 - 19:38:name Unddbano1976) ''(Unddbano1976 @ czw, 08 lut 2007 - 19:38) snapback106673/snapback ''!W koszykówce zauwazyem, ze maja fajne bicepsy //:-D :-D wiec jak bys robił coś tymi chantlami i inne .. to sadze zeby ci coś dało co to supli nie polecam ci Na pewno te bicepsy od rzucania pilka im sie zrobiły co???????????????? //laugh.gif :lol: laugh.gif he he A suple to gainery i carbo możesz spokojnie brac.
Po treningu obowiazkowo(np.
carbo) a przed tez możesz (np.
gainer)

Twila1988

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Pytanie
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 14, 2015, 11:41 »
nie zapominajmy, ze carbo i gainer to jedzenie w proszku wiec lepiej byłoby jakby dietę stosował

wijas1985

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
Pytanie
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 14, 2015, 11:50 »
pytał o suple tez...dieta poza tym oczywiście tez musi byc.
Nie ma tak łatwo /

winona

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Pytanie
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 14, 2015, 11:54 »
dieta rzeczywiście jest wazna ale nie musisz jej zbyt rygorystycznie przestrzegać jedz po prosty piec razy dziennie byle nie tlustoi przydadzą Ci sie te odzywki które wymieniłem w poprzednim posciesluchajcie on prawdobodobnie nie chce zostać Mr.Olimpić wiec nie probujcie zrobić z niego przykładowego ćwiczącego na pewno odzywki + trening od czasu do czasu + dieta dadzą Ci całkiem zadowalajacy rezultat ( bo wydaje mi sie ze chcesz zyskać troche masy) zwróć wielka uwagę na poprawność wykonywania cwiczen

Stapless

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Pytanie
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 14, 2015, 11:54 »
Bez siłowni bardzo ciezko bedzie ci zrobić masę i sile.Do tego trzeba zajec na silowni!Hantlami i pompkami latwiej Ci bedzie sie wyzezbic.W sumie to rozumiem twojego trenera mimo ze na koszykówce akurat za bardzo sie nieznam.On poprostu chce z was zrobić koszykarzy a nie atletow.Najwyrazniej wczesne łapanie masy u koszykarzy nie jest wskazane.Pewnie opanowanie techniki jest sprawa wazniejsza.Wrucmy jednak do meritum sprawy-jesli niemasz dozeczo nakładu na swoje hantle to sprobuj załatwić jakieś ciężkie kolka.Hantlami smialo możesz robić klate,ramiona,barki.Gorzej z plecami i nogami //:-( :-( Na stronce jest sporo diet-przegladnij pare i wybierz coś dla ciebie.A co do odzywek to tak jak wczesniej pisalem,dla Ciebie najbardziej odpowiednie bedzie carbo.Jesli zaczniesz stosować dietę możesz dorzucić jakiegoś gainerka /

Susan_Ga

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Pytanie
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 14, 2015, 11:55 »
Ale czy carbo i gainer dadzą mi jakieś wyniki bo z tego co wiem to one poprawaija wytrzymałość chyba tylko?Bede sie satal jak najlepiej zeby osaiagnac efekty tylko zeby te efekty byly.a innych odzywek zadnych nie polecacie.Np kolega mi mówił ze jest taka odzywka ktora daje wyniki takie jak sterydy tylko bez zadnych skudkow ubocznych chyba firam to all star czy coś takiego niepamietak dokladnie.I chyba tego nie ma w polsce wiecie coś o tym ??poradzcie mi jak w moim przypadku zrobić z siebie coś ładnego moze w wakacje udostepnii by nam silownie to wtedy bym mógł chodzić codziennie bo rok temu właśnie trener nie chciał nam pozwolic.

Tags: