Autor Wątek: Pytanie  (Przeczytany 6229 razy)

Twila1988

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Pytanie
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 14, 2015, 14:15 »
kretyna czy inne gówna nic ci nie dadzą bo nie cwiczysz! :blink: szkoda twojej kasy, druga sprawa jest to, ze zeby uzykac duze mięśnie trzeba sie katować na siłce a hantle i pompki... najlepiej nie kupuj nic

wijas1985

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
Pytanie
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 14, 2015, 19:03 »
Na poczatek starczy to co pisaliśmy spokojnie.
Te odzywki są typowo na masę a nie na wytrzymalosc.
Nie zawracaj sobie głowy tym co Ci kumpel mówił najpierw zacznij treningi i przykładaj sie do nich solidnie bierz to co napisaliśmy i juz pierwszy efek bedzie widoczny na pewno.
To są Twoje poczatki także będziesz rosl szybko

Twila1988

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Pytanie
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 14, 2015, 19:34 »
jeżeli kumpel proponuje Ci coś o działaniu podobnym do sterydów czyli coś zwiększającego masę mięśniową wiedząc o tym, że nie ćwiczysz na siłowni to przekaż mu ode mnie, że jest kretynem i jak się nie zna na czymś to niech nie udziela porad.
Pozatym myślę, że trochę się napaliłeś na to, żeby coś łykać i dlatego Ci tak zależy.
Ja 2 lata grałem w rugby, teraz ćwiczę ponad poł roku i nie miałem w ustach żadnego gainera ani białka, potrzebne rzeczy można wyciągnąć z diety więc suplementy są mało potrzebne a odżywki przy zastojach.
Mowię Ci zacznij dobrze jeść a nie faszeruj się jakąś chemią bo nawet jakbyś walił sterydy to po pompkach, machaniu hantlem i bez odpowiedniej diety Ci nic nie urośnie.

Tags: