Autor Wątek: Co wybrac na 5 cykl :>  (Przeczytany 4004 razy)

Gwububunuuf

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 25
Co wybrac na 5 cykl :>
« dnia: Wrzesień 14, 2015, 19:29 »
Witampisze do was chłopaki drogie z prozba o doradzenie mi jakia odrzywke wybrac, zalezy mi na sile, mój staż to ok 6 miesiecy, waga 75 kg wszystko juz mam ulozone trening i diete, jestem jeszcze jakas odrzywka i bedzie dobrze jestem juz po 4 cyklach 3 momo HI TECA i Xpanda, teraz chce wziąć nastepna odrzywke i jestem w kropce co wybrać zastanawiam sie nad: CP, Xpand, NOZ, Knockout lub AnimalPozdro

BARTHOLO

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Co wybrac na 5 cykl :>
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 14, 2015, 19:42 »
staż 6 miechow i po 4 cyklach jestes?? ty se chyba jaja robisz

IThurmanI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Co wybrac na 5 cykl :>
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 14, 2015, 19:48 »
brawo ćwiczysz 6 miesięcy i zrobiłeś juz 4 cykle.Tylko pogratulować

KAMILO

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Co wybrac na 5 cykl :>
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 14, 2015, 19:51 »
bu:-Dha 6 miesięcy i juz po 4 cyklach w tym XPand //:-D :-D Tyyyyyylko pogratulować //:-D :-D Teraz musisz wziazc znowu XPanda, bo nic słabszego Ci sie nie oplaca.
jeśli masz dużo pieniędzy zrob sobie zestaw Storm+Shock terapy (oba Universal) jeśli masz mniej pieniędzy to XP + XP Energized.
jeśli chcesz sobie juz jakas odzywke sprowadzić to możesz sprobowac V12, lub Vault //:-D :-D CP ani Knockout Ci sie juz nie oplaca.

Gwububunuuf

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 25
Co wybrac na 5 cykl :>
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 14, 2015, 19:53 »
(cwiczylem kiedy chcialem) teraz ćwiczę juz 3 miesiąc systaematycznie pierwszty cykl wzielem i dawno dawno temu bez typowego treningu ale nie nie ważne bo sie pomyliłem byly 2 cykle mono i i jeden xpanda czyli zostaje tylko xpand

KAMILO

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Co wybrac na 5 cykl :>
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 14, 2015, 20:05 »
możesz mieszac rozne stacki.
Te 2 przykłady jakie Ci podalem są bardzo dobre, bo masz stacj przed i po treningowy! Pozatym możesz wziazc Clout + Body octane :

jarzabek

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Co wybrac na 5 cykl :>
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 14, 2015, 20:06 »
jeśli masz przerwe około 3 miesięcy od cyklu kreatynowego to wes znowu XPanda wes XPE i XP

Megane1994

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Co wybrac na 5 cykl :>
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 14, 2015, 20:06 »
wogole super jesteś 3 miesiące porządnego treningu i juz XP walisz... wez se odrazu koks co sie będziesz szczypał //laugh.gif :lol: laugh.gif /

Gwububunuuf

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 25
Co wybrac na 5 cykl :>
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 14, 2015, 20:11 »
Koks nie ale dzieki WamPozdro

Raeder1967

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Co wybrac na 5 cykl :>
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 14, 2015, 20:11 »
jak patrze na twoja wage to chyba całkiem zlewałeś te cykle? jak juz coś robisz to teraz sie do tego przyłóż

Megane1994

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Co wybrac na 5 cykl :>
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 14, 2015, 20:14 »
nie dosc, ze sie nie przykłada to nie raczył sie tym zainteresować zanim zaczął brac, a jeśli sie zainteresował to znaczy, ze mial w dupie zdanie innych doswiadczonych ludzi

Gwububunuuf

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 25
Co wybrac na 5 cykl :>
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 14, 2015, 20:15 »
macie racje ze olewałem i to był mój błąd tylko pierwszty cykl wzielem jak mialem 15 chyba lat albo i mniej (nic wtedy nie wiedzialem)ale to juz przeszłość nie ma sie co patrzeć w przeszlosc... było i juz sie nie odstanie teraz sie ostro przykładam do siłowni i staram sie robić to jak najlepiej

Megane1994

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Co wybrac na 5 cykl :>
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 14, 2015, 20:16 »
to ja bym radził zrobić duza przerwe z jakimikolwiek suplami, powiedzmy 6 miesięcy i wtedy zaczynać od mono później cp itp.
oczywiście zrobisz jak uważasz

Tags: