Autor Wątek: Trening na rzezbe  (Przeczytany 6403 razy)

xXxCheesemaxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Trening na rzezbe
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 16, 2015, 17:39 »
Jak przy tej wadze masz dużo fatu i mówisz ze jesteś zatluszczony, to masz mało mięśni.Cwicz normalnie na mase, a rzeźbę zostaw na lato.
 Lato nie sprzyja do robienia masy a rzeźbę będziesz mógł zrobic.I jeśli myslisz ze antykataboliki w 100% zabezpiecza ci mięśnie to możesz nie mile sie zaskoczyc, ujemny bilans kaloryczny i dużo ruchliwość w ciągu dnia - antykataboliki mogą nie pomoc:>

xXxArtyszxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
Trening na rzezbe
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 16, 2015, 18:26 »
no to mogę miec mało mnie narazie masa nie kreci, nie musze miec 4 w lapie wole miec ladna rzeźbę i kaloryferek na brzuchu //:-D :-D pewnie nie zrozumiecie tego jak mozna nie robić masy ale jednak, masa wkrótce sama przyjdzie narazie chce miec to co sobie założyłem

REMIGIUSZ

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 2
Trening na rzezbe
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 16, 2015, 18:39 »
"Gringmybody nie wiem ile mam % BF i idź nabijać sobie posty gdzie indziej" wypraszam sobie... Gdyby mi zależało na postach to bym nie zakładał nowego konta... Skoro chcesz robić wycinkę to przydało by sie znac swoje BF%, na innym kompie mam zapisane linki z programami które oszacują ile masz fatu po podaniu swoich wymiarów itp.
Napisze jeszcze ze przeciętny szczupły facet ma 15% tluszczu

xXxArtyszxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
Trening na rzezbe
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 16, 2015, 18:59 »
ohh nie rozumiesz, ze nie interesuje mnie ile mam bf, chce robić rzeźbę i tyle, chyba wiem jak wyglądam długo mam styczność z silownia i wiem czego mi trzeba.
Nie widać zyl to znaczy, ze trzeba sie rzeźbić

kullniczek_Earnha

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Trening na rzezbe
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 16, 2015, 20:27 »
108575:date pić, 23 lut 2007 - 12:56:name REMIGIUSZ) ''(REMIGIUSZ @ pić, 23 lut 2007 - 12:56) snapback108575/snapback ''!Skoro chcesz robić wycinkę to przydało by sie znac swoje BF%, na innym kompie mam zapisane linki z programami które oszacują ile masz fatu po podaniu swoich wymiarów itp.
Napisze jeszcze ze przeciętny szczupły facet ma 15% tluszczutakie programy są do dupy ..

Martinn

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Trening na rzezbe
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 16, 2015, 21:02 »
108511:date czw, 22 lut 2007 - 22:24:name xXxArtyszxXx) ''(xXxArtyszxXx @ czw, 22 lut 2007 - 22:24) snapback108511/snapback ''! biegać bede w soboty i niedziele ( w sumie to juz biegam )hehe nie za dużo tych aerobów /

xXxArtyszxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
Trening na rzezbe
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 16, 2015, 21:26 »
Loki chciałbym biegac, uwierz.
Jak był śnieg waliłem dziennie wieczorem 5km a w weekendy 20-25 a teraz deszcz pada i zimno i nie sprzyja.
W czasie tygodnia mam czas tylko na szkole i siłkę o bieganiu nie ma mowy

UlrichOomo

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Trening na rzezbe
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 16, 2015, 22:29 »
xXxArtyszxXx ty jesteś jeszce w gimnazium??Jesli tak to nieprzejmuj sie tak ta szkola.Wiem wiem ze zaraz napiszesz ze chcesz isc do dobrego liceum i musisz sie dobrze uczyc,a ja ci powiem ze gówno prawda i tak sie dostaniesz do tego liceum co będziesz chciał

xXxArtyszxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
Trening na rzezbe
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 16, 2015, 23:58 »
bobek ja juz jestem w dobrym liceum //:-D :-D /

Peacockkk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Trening na rzezbe
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 17, 2015, 00:16 »
Tak ? W Bytomiu są dwa dobre, na Strzelcow i na Sikorskiego, cala wykuta holota ode mnie tam ruszyła w poszukiwaniu lepszego zycia i wiekszej wiedzy //laugh.gif :lol: laugh.gif ogólnie "elitarne" szkoly są pełne cpunkow i kujonkow heheA co do tego robienia przez Ciebie tej rzezby... rob, każdy musi uczyć sie na sobie co w tym sporcie na niego jak dziala.
jeśli będziemy zamykać sie poza standardowe rady które otrzymujemy z lewej i z prawej to niczego nie wyprobujemy i możemy stanąć w miejscu, a szczególnie nie będąc nowym w tym sporcie i znając podstawy.

xXxArtyszxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
Trening na rzezbe
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 17, 2015, 00:20 »
Ja chodze do Kennedy' ego, szkola spokojna i blisko mam od chaty /

Tags: