Autor Wątek: Pomocy. Ludzie pomuzcie mi co kupic.  (Przeczytany 10218 razy)

mar1uszdz

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Pomocy. Ludzie pomuzcie mi co kupic.
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 18, 2015, 19:12 »
nie zrozumales mię mar1uszdz ja nie pytam jak robić tylko coto jest (sa gdzieś przymocowane) juz nie wiem jedni pisza, ze rozpietki potrzebne inni ze to poraszka to jak wreszcie??

rozpietki to nazwa cwiczenia, tak jak przysiady. 14 lat, 4 kg,155 cm? wiec to jakieś nieporozumienie, zastosuj sie do tego co Melvinaaa napisal. za wczas na taki sport dla ciebie. pompaczki, brzuszki, podciągania trenuj w domu, będziesz mial lepszy start w późniejszej przygodzie ze silownia. nie warto teraz cwiczyc, za wczas. był by to dla ciebie sport extremalny :D 8)

o widzisz wzrost, co nie pasuje? cwiczenia na siłowni napewno nie pomogą ci urosnąć a raczej zachamuja wzrost. pomysl...

ziutaCau

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 30
Pomocy. Ludzie pomuzcie mi co kupic.
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 18, 2015, 19:12 »
Lubie pośmigać na desce, na bike'e ale nadchodzi zima a to dobry czas na uksztaltowaie miesni.
i sory nie wiedziałem co t rozpietki.

ziutaCau

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 30
Pomocy. Ludzie pomuzcie mi co kupic.
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 18, 2015, 19:13 »
prawdę mówiąc to lekka przesada takie miesnaiki ze jedn miesien na drugim i sterydy wyżarły muzg do konca.
wyglądają goscie jak małpy ale nie wiedza ile to 2 +2 P

mar1uszdz

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Pomocy. Ludzie pomuzcie mi co kupic.
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 18, 2015, 19:15 »
no spoko teraz wiele mlodych ludzi (za mlodych) zaczyna uprawiać ten sport kompletnie o nim nic nie wiedziec.
tak jak pislaem przez te 2-3 lata możesz sie zajac treningiem w domu i poszerzając wiedze na temat treningu, diety, odzywkach.
 tylko tyle ci mogę zaproponowac, nie masz wyjscia

ziutaCau

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 30
Pomocy. Ludzie pomuzcie mi co kupic.
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 18, 2015, 19:18 »
mam w domu 2 hantle 1,5 kilo ale za lekkie troche i nimi musze machać godzine, zeby poczuc, ze ćwiczyłem

ziutaCau

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 30
Pomocy. Ludzie pomuzcie mi co kupic.
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 18, 2015, 19:24 »
czyli mam sie skupić na pompkach, brzuszkach, przysiadach i takich tam??

mar1uszdz

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Pomocy. Ludzie pomuzcie mi co kupic.
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 18, 2015, 19:29 »
tak dokladnie, lekkie cwiczenia nie obciążające kręgosłupa . a te hantle tez maga ci sie przydac, narazie ci takie starcza

ziutaCau

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 30
Pomocy. Ludzie pomuzcie mi co kupic.
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 18, 2015, 19:39 »
dzieki za rady.
Jak troszke podrosnę moze otwora jakas silownie w mojej miejscowości i wtedy poćwiczę sobie troszke aktywniej narazie skupie sie na zbieraniu informacji i lekkim treningu.

gretchen

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Pomocy. Ludzie pomuzcie mi co kupic.
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 18, 2015, 19:48 »
ja jednak był kupił na twoim miejscu gryfiki dwa krotkie, bo 1,5 kg to mi ojciec kupił jak mialem z 5 latek i tak sie bawiłem przez 3 tygodnie i i tak mi sie znudzilo.
Proponuje 2 hantelki na razie nie wiele obciazenia, jak masz za dużo kasy możesz modlitewnik kupic, ale przy twoim wieku nie pakuj jeszcze na barki zbytnio, na plecy, klatka to pompki, bo lawka chyba jeszcze nie dla Ciebie, Powodzenia

ziutaCau

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 30
Pomocy. Ludzie pomuzcie mi co kupic.
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 18, 2015, 20:02 »
co to są gryfki??

Tadandeadr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
Pomocy. Ludzie pomuzcie mi co kupic.
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 18, 2015, 20:08 »
jeśli dobrze zrozumiałem intencje to takie hantelki ze zmiennym obciazeniem

ziutaCau

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 30
Pomocy. Ludzie pomuzcie mi co kupic.
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 18, 2015, 20:12 »
acha.
Takie coś około 1 zl Niestety narazie brak funduszu

ziutaCau

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 30
Pomocy. Ludzie pomuzcie mi co kupic.
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 18, 2015, 20:18 »
acha.
Takie coś około 1 zl Niestety narazie brak funduszu

ziutaCau

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 30
Pomocy. Ludzie pomuzcie mi co kupic.
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 18, 2015, 20:32 »
sory za 2 razy to samo ale sie net zawiesił i 2 razy wysłał

doradcatechhh

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 13
Pomocy. Ludzie pomuzcie mi co kupic.
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 18, 2015, 20:33 »
dzieciak z całym szacunkiem do Twojego podejscia do tego tematu, ze jesteś młody i mało wiesz to normalne, każdy tak kiedyś mial, ale nie gadaj ze mięśniaki to tylko sterydy i nie wiedza ile jest 2+2 bo jesteś w dużym bledzie. Ja nie jestem maly (waze ponad 2 razy wiecej od Ciebie) i ze mówią ze biorę sterydy (choc tak nie jest) to sie przyzwyczailem, ale nikt mi nie powie, ze jestem głupi i nie wiem ile jest 2+2. tak sie sklada, ze wielu z nas skończyło studia, albo studiuje (jak np.ja) nie chwaląc sie tym. poza tym, zeby byc dobrym kulturysta to trzeba wiedzieć o wiele wiecej niz ile jestt 2+2 (np. znac biochemi orgaznimu, fizjologie ludzkiego ciala, anatomie miesni, znac sie na dietach itd itd).
Wiec zalecam zebys wziol na wstrzymanie i nie obrażał starszych kolegow, ani wogole nikogo, bo sie okaze ze nikt Ci pomoc nie bedzie chcial....

Gryfiki to inaczej krotki gryf długości ok 35cm z możliwością dokładania obciazenia (krazkow) inaczej zwany jest tez hantelkiem.

Tags: