Autor Wątek: duzy problem!!!  (Przeczytany 8422 razy)

bronislaw

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
duzy problem!!!
« dnia: Wrzesień 19, 2015, 23:18 »
mam duży problem z odzywianiem!! jestem na starzu we francji i niestety jedzenie tutaj jest okropne! wszystko modyfikowane, same konserwanty!! niemoge pilnować diety scisle, ani godzin ani tego co jem! staram sie jeść w miarę zdrowo,unikac slodyczy i nie jeść na noc!! i do tego trening!najintensywniej bieganie i trening brzucha! ale i tak widze ze trochu przybywa zamiast ubywac!!! moze Wy mi pomorzecie co powinnam zrobić zeby nie przytyć za bardzo a wrecz przeciwnie stracic pare kilogramów ?? !! !!

Smartaczajczyk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
duzy problem!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 19, 2015, 23:22 »
Bez diety nie masz szans musisz sie jej trzymać inaczej dużo nie osiągniesz

patti

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
duzy problem!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 19, 2015, 23:26 »
Hmmm czyli twierdzisz ze nie ma tam miesa, sera bialego itp.? Tak wynika z twojej wypowiedzi..No to troche beznadziejna sytuacja...

IMacnamarI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
duzy problem!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 19, 2015, 23:30 »
to obniż wegle (chleb ziemniaki kasza bulki

Swader

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
duzy problem!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 20, 2015, 00:01 »
Ludzie zle pojmujecie odzywianie... Diety mozna prowadzić bez opisanego każdego grama żywności na kartce Jak przybierasz na masie to staraj sie z każdym posiłkiem dziennie schodzić z węglowodanami i tluszczami w dol tak aby przed ostatni posiłek zawierał juz niewielkie ilosci w/w składników a sama kolacja juz samo bialko, w ten sposob ogarniesz troche katabolizm i stracisz tym samym troche tluszczu

bronislaw

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
duzy problem!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 20, 2015, 00:08 »
bialko??? caly czas mi towarzyszy!! jeżeli chodzi o jedzenie to dużego wyborunie mam!! sniadanie to przeważnie platki jakieś owoce, obiad jakieś warzywa gotowana na parze, a olacja to przeważnie serek bialy i oczywiście w międzyczasie owoce!! wie widzicie moje jedzenie jest marniutkie a i tak tylek nie maleje!!!  lol?ysle ze bardzo duze ma znaczenie właśni fakt ze wszystko jest na sterydach....same konserwanty!!a miesko...otwieraja torebkę wysypują proszek zalewają woda i rosnie im kg miesa!!!wiec raczej nie sprobuje!! !!dzieki wielkie za wszystkie komentarze  'buziak'

Swader

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
duzy problem!!!
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 20, 2015, 00:10 »
Podziel te 3 posilki na 6 i jedz co 3h ; Odchudzanie polega w moim pojeciu na jedzeniu malych porcji co 3h a doswiadczenie w tym mam i w zdjeciach masz na to dowody ;

bronislaw

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
duzy problem!!!
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 20, 2015, 00:14 »
wielkie dzieki za pomoc!!! zastosuje sie do Twojej rady!!! i odezwe sie jak rezultaty !! !! 'buziak'  'oczko'

bubkowaty1986

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
duzy problem!!!
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 20, 2015, 00:15 »
uprawiaj sex - dzieki temu spalisz dodakowe kalorie a i uzupelnienie treningu o areoby będziesz miec z glowy.

Sherlene__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
duzy problem!!!
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 20, 2015, 00:23 »
':-Dha'

ILuannI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
duzy problem!!!
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 20, 2015, 00:27 »
Jedz dużo rano, najlepiej bialka, później po treningu zjedz coś luźnego a kolacji juz nie jedz... W nocy tez sie nie opychaj bo organizm nie ma kiedy tego strawić i wszystko idie w brzuszek

Sherlene__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
duzy problem!!!
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 20, 2015, 00:40 »
kolacje jedz ale lekko strawna i bez weglowodanow..no i nie obżeraj sie ;p wg.mnie odchudzanie nie polega na głodzeniu sie.
;p

bronislaw

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
duzy problem!!!
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 20, 2015, 01:39 »
hehe co do tego sexu....to dopiero jak wrócę do chłopaka 'hura'rowniez uważam ze odchudzanie nie polega na głodówce to zupelna glupota!!mysle ze dzieki Waszym porada uda mi sie trochu osiągnąć założonego celu !! !!pozdrawiam

Smartaczajczyk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
duzy problem!!!
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 20, 2015, 06:24 »
Tylko z tym sexem ostroznie zebys nie przegięła

bronislaw

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
duzy problem!!!
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 20, 2015, 08:06 »
heheh oki bede uważać z tym sexem!!!!  ':-D' ':-D'

Tags: