Autor Wątek: ile spadnie po cyklach??  (Przeczytany 3463 razy)

morehead

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
ile spadnie po cyklach??
« dnia: Wrzesień 22, 2015, 16:26 »
Dotychczasz ćwiczyłem naturalnie tylko na diecie i to też nie zawsze ,kiedys ćwiczyłem ostro 6razy w tygodniu przez2,5roku potem 5lat przerwy i teraz znów wruci3em i ćwiczę ponad rok.Wage mam 110kg ,biceps47cm,ale przymierzam sie do zrobienia 2 kuracji.pierwsza z deca durabolinu i vinstrolu,druga z tescia prolangatum i mietka.
 Moje pytanie brzmi ile z tego co mi po tych cyklach przyjdzie ,spadnie mi jak już przestane brać,ale bede nadal ćwiczył naturalnie??????? czy można te mięśnie co przyjdom po cyklach podtrzymaa na długo ciagle cwiczac.
 ile cm w bicepsie może mi przyjsa po tych cyklach a ile potem spadnie . ????? POZDRAWIAM

xXxXquxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
ile spadnie po cyklach??
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 22, 2015, 16:31 »
twoje pytania są że tak dosadnie powiem BEZ SENSU :lol:

gadosz

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
ile spadnie po cyklach??
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 22, 2015, 16:47 »
sporo tych pytań !!!! i troche glupie wiec odpowiedzi tez beda na poziomie

1.po tyc cyklach przyjdą Ci miesnie, lub mięśnie z woda lub tluszcz mięśnie i woda -zalezy od diety i stosowanych srodkow i sposobu treningu
2. spadnie od 30-100% tego co zrobisz -zalezy jak będziesz robile te cykle w jakiej kolejnosci, jaki odblok i suplementacje zastosujesz po cyklach
3. kuracja z deki i wina to średni pomysl-raczje winko z superka!! metkę z teska powinieneś wziasc na pierwszy cykl!

podsumowując 90% tego co przyjdzie i zostanie zalezy od CIebie i nikt tego Ci nie wywrozy!

Loretta_H

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
ile spadnie po cyklach??
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 22, 2015, 16:56 »
napisz jak u ciebei z zatluszczeniem... czy łatwo czy ciezko ci przytyc... jaki masz cel... zapewne czysta masa miesniowa... wtedy dobierzemy srodki..

morehead

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
ile spadnie po cyklach??
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 22, 2015, 17:00 »
pomiaru tkanki nie robiłem ale troche tłuszczu mam,dlatego myślałem najpierw o winstrolu.
masę lapie łatwo.A mój cel to przegonią Ronnie Colemana do wakacji :D a tak poważnie to chce zbudowaa troche czystych miesni bo na sucho już nie notuje postepow,interesuja mnie takie kuracje po których spadki nie są drastyczne.

gadosz

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
ile spadnie po cyklach??
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 22, 2015, 17:07 »
no to jak masz tłuszczyku dosyc i łatwo łapiesz masę to metka odpada raczej!
winko, superka, boldon i teska propinat to coś dla Ciebie inne estry teski tylko z cynkiem i nolva aby tluszczyku/wody nie przybywało

Loretta_H

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
ile spadnie po cyklach??
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 22, 2015, 17:17 »
1-7 dromastolone dipropinate 100mg co 2 dni
1-7 test. prop 100mg co 2 dni
ewentualnie dodaa:
1-7 stanazolol 2x10mg dziennie

do tego:
1-9 salbutamol 4dni 4 tabsy dziennie 1 dzien przerwy dodajesz 1tab i znów 4 dni 1 przerwy i znów dodajesz, az dojdziesz do 8 dziennie
1-9 ketotifen 2mg codziennie
0-1 koenzym q1 1kaps 2x dziennie
0-7 fitoprost 1kaps 2x dżinnie
0-7 cynk forte 1tab 2x dziennie
1-9 aspargin 3x dziennie po 2 tab
1-9 tauryna 2x 1g dziennie
1-1 sylimarol/hepatil/esselive dawka z opakowania
0-1 wit.c+rutyna 5x dzienine po 2tab
0-1 propolis 5x dziennie po 1 kaps

a na odblok
8-1 nolvadex 20mg wieczorem
8-9 clomid 2-3 dni po 2tab przed snem, dni 4-15 1tab przed snem
8-1 extreme mens formula 1 tab po sniadaniu 1 przed teningiem jak nie ma treningu to przed snem
7-1 nitrobolon 3x dżinnie po 4kaps
8-1 bcaa przed i po treningu dawka do wagi ciała

dieta:

3g bialka na kmc {piersi, wolowina, jajka, odzywki, tunczyk}
2g wegli na kmc co 4 dni 3g na kmc {pl.owsiane, ryz, kalafior, ogorki, brokuly}
1.5g nnkt na kmc {tran, olej lniany, oliwa z oliwek, orzechy}

raz na 3 tyg. możesz zrobić odszukana niedziele i zjeść 5g wegli na kmc, ale wtedy zredukuj bialko do 2g na kmc i nnkt do 0.5g na kmc

aeroby zacznj od 3x w tygodniu po 3 min, az dojdziesz do 5x po godzinie

Tags: