Kulturystyka i Fitness > Doping

ile spadnie po cyklach??

(1/2) > >>

morehead:
Dotychczasz ćwiczyłem naturalnie tylko na diecie i to też nie zawsze ,kiedys ćwiczyłem ostro 6razy w tygodniu przez2,5roku potem 5lat przerwy i teraz znów wruci3em i ćwiczę ponad rok.Wage mam 110kg ,biceps47cm,ale przymierzam sie do zrobienia 2 kuracji.pierwsza z deca durabolinu i vinstrolu,druga z tescia prolangatum i mietka.
 Moje pytanie brzmi ile z tego co mi po tych cyklach przyjdzie ,spadnie mi jak już przestane brać,ale bede nadal ćwiczył naturalnie??????? czy można te mięśnie co przyjdom po cyklach podtrzymaa na długo ciagle cwiczac.
 ile cm w bicepsie może mi przyjsa po tych cyklach a ile potem spadnie . ????? POZDRAWIAM

xXxXquxXx:
twoje pytania są że tak dosadnie powiem BEZ SENSU :lol:

gadosz:
sporo tych pytań !!!! i troche glupie wiec odpowiedzi tez beda na poziomie

1.po tyc cyklach przyjdą Ci miesnie, lub mięśnie z woda lub tluszcz mięśnie i woda -zalezy od diety i stosowanych srodkow i sposobu treningu
2. spadnie od 30-100% tego co zrobisz -zalezy jak będziesz robile te cykle w jakiej kolejnosci, jaki odblok i suplementacje zastosujesz po cyklach
3. kuracja z deki i wina to średni pomysl-raczje winko z superka!! metkę z teska powinieneś wziasc na pierwszy cykl!

podsumowując 90% tego co przyjdzie i zostanie zalezy od CIebie i nikt tego Ci nie wywrozy!

Loretta_H:
napisz jak u ciebei z zatluszczeniem... czy łatwo czy ciezko ci przytyc... jaki masz cel... zapewne czysta masa miesniowa... wtedy dobierzemy srodki..

morehead:
pomiaru tkanki nie robiłem ale troche tłuszczu mam,dlatego myślałem najpierw o winstrolu.
masę lapie łatwo.A mój cel to przegonią Ronnie Colemana do wakacji :D a tak poważnie to chce zbudowaa troche czystych miesni bo na sucho już nie notuje postepow,interesuja mnie takie kuracje po których spadki nie są drastyczne.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej