Autor Wątek: Domowa silownia! Porady i ocena!  (Przeczytany 6869 razy)

KimdPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Domowa silownia! Porady i ocena!
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 22, 2015, 19:16 »
Moim zdaniem branie owych koksow jest sprawa indywidualna dla każdego i nie powinno być tematem tabu.
Lepiej sie doedukowaa na ich temat, niż brać w ciemno...

Gladis51A

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Domowa silownia! Porady i ocena!
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 22, 2015, 19:55 »
jeżeli mowa juz o wspomagaczach nie legalnych to pamiętajcie żeby was pa3y z nimi nie złapali jeżeli pochodzą z nielegalnego 1rod3a tak jak np.
wojek Mietek z rosji bo podciągną to pod paragraf 45 (narkomania) pozdro dla wszystkich

HalleyN

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Domowa silownia! Porady i ocena!
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 22, 2015, 20:05 »
Aha chodze na siłkę ok 4 miechy mam 17 lat wyciskam na klatę 11 kg 2x

11 bierzesz na dwa razy czyli na raz pewnie ze 120kg.... ładnie
ale po 4 miesiącach ćwiczen? mało wiarygodne, albo ćwiczyłes już wczesniej i dlużej już cwiczysz, albo coś brałes??? albo masz poprostu talent...
jak będziesz dalej czyni3 takie postępy to niedługo zostaniesz strongmanem

Nereida_Ste brałes jakieś suplementy w ciągu tych 4 miechow? ile ważysz? jakie masz wymiaryż

Nereida_Ste napisz swoj trening!!! niektórzy też by chcieli dojsa do 110kg w 4miesiace

Nereida_Ste

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Domowa silownia! Porady i ocena!
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 22, 2015, 20:22 »
No jeśli chodzi o to czy wczesniej ćwiczyłem to ćwiczyłem jakieś 2 lata temu ale to tak 1-2 x w tyg i to tylko na ławeczce wyciskałem z kumplem przed szkola i jako 15 latki dźwigaliśmy 7 kg po kilka razy(70kg to było max obciazenia jakie mialem) teraz mój kumpel podnosi 13 ale ćwiczy 8 miechow a ja 4 miechy i 110.A co do odżywek to jem Super Gaina(moim zdaniem dobry gainerek).Waże 76 kg przy wzroscie niecałe 17 cm moje wymiary:Biceps 40cm, klatka 110cm, przedramię 33cm, pas 89 cm, kark 38cm chyba dosa tych wymiarow? :-) a trening napisze jutro....

aniaaaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Domowa silownia! Porady i ocena!
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 22, 2015, 20:22 »
Siemka :D !! Czytam to co piszecie i też chciałbym coś napisać!!! Uwarzam, ze siłownia domowa też jest dobra!! Ja sam ćwiczę w domu!! Mam dwie 3aweczki, ławeczke skosna do brzuszkow, hantle, teraz zamierzam zrobią wyciąg ponieważ uwarzam, ze on dużo mi pomorze no i musze worek kupić!!!! Ogo3em nak3adu mam ok 170kg!!! Musze sobie jeszcze dobra dietkę rozpisać i bedzie spox....!!! PoZdRo 6oo :!:

Ben1t0

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Domowa silownia! Porady i ocena!
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 22, 2015, 20:47 »
Moze si3ka domowa jest dobra ale solidnie wykonana.
Moim zdaniem zalewane betonem krążki są do dupy.Nie są dobrze wywarzone i mogą sie kruszya.
oczywiście najlepiej chodzia na profesjonalna siłke.

Nereida_Ste

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Domowa silownia! Porady i ocena!
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 22, 2015, 20:57 »
Moze si3ka domowa jest dobra ale solidnie wykonana. Moim zdaniem zalewane betonem krążki są do dupy.Nie są dobrze wywarzone i mogą sie kruszya. oczywiście najlepiej chodzia na profesjonalna siłke.
Ty chyba człowieku nie wiesz co mówisz , zebys zobaczył moje betonowe talerzyki to bys zmienił zdanie a co do wywarzenie to są nie mal idealnie wywarzone(mam 20kg,15, 10, 5, 2,5kg i każdy prawie tyle ma jest to kwestia kilku dag i nie kruszą sie wcale bo są obite blacha) pozatym sprzęt który posiadam jest własnej roboty a wczoraj jeszcze ukończyłem spawanie sobie wyciagu(gorny i dolny) profesionala silka jest dobra jeśli sie ma kasę na karnety ja tam wole ta kasę przeznaczyć na odżywki i zrobić sobie samemu silownie.Pozdro

aniaaaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Domowa silownia! Porady i ocena!
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 22, 2015, 21:04 »
Siemka :D !!!Nereida_Ste masz racje, każdy sprzęt jest dobry, a jeżeli ty masz te talerzyki obite blacha to jest bajkowo!!! Ja mam sprzęt oryginalny ale jak bym nie miał takiego sprzętu to jestem pewien, ze stara3 bym sobie radzia w taki sposob jak ty!!! A jeżeli chodzi o kasę to wydawanie na odżywki jest spox..., na domowej siłowni dzieki od?ywkom też sie wyćwiczysz potrzebna jest tylko cierpliwosa i checi!!!! PoZdRo 6oo

Tags: