Autor Wątek: skutki uboczne po kreatynie???  (Przeczytany 6839 razy)

gadosz

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
skutki uboczne po kreatynie???
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 25, 2015, 03:31 »
może zle dawkowa3es

Fuzoricolll

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
skutki uboczne po kreatynie???
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 25, 2015, 05:39 »
brałem tak jak było napisne na opakowniu no moze troszke wiecej

gadosz

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
skutki uboczne po kreatynie???
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 25, 2015, 06:48 »
to nie masz co sie dziwią że bola3y Cie nerki

xXxIeshaxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
skutki uboczne po kreatynie???
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 25, 2015, 08:48 »
Kreta sieka nerki,jeżeli robi sie za d3ugie cykle.

Xbobi

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
skutki uboczne po kreatynie???
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 25, 2015, 09:38 »
Kreatyna, głównie monohydrant, w środowisku kwasnym ?o3adka jest niemal b3yskcwicznie przekszta3cana w szkodliwa kreatynine. Jest to forma małostabilna i strukturalnie s3aba dlatego jest od razu rozbijana. Do miesni dochodzi jej ok. 1/1 dawki. To prawda co piszecie, że jest wydalana z moczem, ale to co wydalane z moczem, niestety, wpierw przechodzi przez nerki. D3ugotrwa3e cykle kreatyny z zawy?ona dawka mogą negatywnie odbia sie na naszym zdrowiu.

Ostatnio do cząsteczki kreatyny do3aczono rodniki metylowe i etylowe (w zależności od firmy) co prawie 100-procentowo cząsteczkę ta wzmocni3o. Dlatego np. ester kreatyny etylowej/metylowej wystarcza w dawce zaledwie 2g dziennie (2x po 1 gr) i jest to dawka kompletnie wchłaniana (bez momentu przejscia w kreatynine). Oczywiscie, długotrwa3e cykle z taka kreatyna również nie są wskazane. Z reszta, zawsze i wszędzie obowiazuje maxyma: Co za dużo, to nie zdrowo

W3asnie zastanawiam sie nad sciagnieciem jej z USA Gdyby ktoś sie reflektowa3, to przy okazji mogę mu sciagnaa. Jakby co, to dam sugna3 w dziale handlowym

Pennyyy

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
skutki uboczne po kreatynie???
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 25, 2015, 10:00 »
ile taka wypasiona kretka by kosztowa3aż

Fuzoricolll

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
skutki uboczne po kreatynie???
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 25, 2015, 10:14 »
masz racje chyba za długo ja brałem

OtiliaAYVM

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
skutki uboczne po kreatynie???
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 25, 2015, 11:04 »
To zależy z tego co sie orientuje firma San wypusci3a Cm2 w opakowaniach ponad 2 gr. około 15 złotych. Ale choćby za bulk nutrition 100gr. dasz 55 złotych można załatwić sobie taka kretke na czarnym rynku jeśli ma sie znajomosci 45-5 zeta sam taka mam ale na razie nie bede poleca3 póki nie skończę brać bo jak wiadomo załatwićne na lewo ro?ni sie jakościowo od org. produktow- opakowanie to prowizorka a do tego jest zbry3owana ale to nie ma znaczenia bo nie wydziela sie kreatynina. Ale zamawiając orgina3 takich problemów nie bedzie a co do efektow ponoa chodzisz caly czas na braniu ostro napompowany nawet w dni nietreningowe bardzo dziwne uczucie a ciężary do tej pory sprawiające Ci problemy lataja jak piorka.
Sam tylko nie wiem bo 1 gram starcza na 5 dni i nie wiem czy jechaa całe 5 dni czy po3owe tego w mysl zasady przytoczonej przez Xbobi co za dużo to nie zdrowo ?Pozdro.

Tags: