Autor Wątek: skutki uboczne po kreatynie???  (Przeczytany 6863 razy)

Beamann

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
skutki uboczne po kreatynie???
« dnia: Wrzesień 24, 2015, 11:35 »
Czyta3em że po kreatynie moze dojsa do uszkodzenia nerek, że w wodzie zamienia sie w toksyczna kreatynine.
Czy to prawdaż?? co o tym sadzicie??? Moze ktoś z was miał jakieś skutki uboczne po kreatynie? Co sadzice o Kreatyna normal PLUS 3 g z trecaż

Boldt69

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
skutki uboczne po kreatynie???
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 24, 2015, 17:48 »
Nie wiem gdzie to przeczyta3es, ale jest to conajmniej dziwne.
Przecież kreatynina jest wydalana wraz z moczem w przypadku nadmiaru wiec do uszkodzenia raczej dojsa nie może.
Zjad3em ok.
3-4kg (oczywiscie nie na raz :lol: )kreatyny i nie mam z tym żadnych problemow.
Moze jeżeli ktoś ma jakieś problemy zdrowotne - może wtedy jest to możliwe, ale zdrowemu człowiekowi kreatyna nie zaszkodzi.
 Z tańszych kreatyn poleca Weidera (chyba najlepiej mi po niej poszło). Pzdr.

Hester1982

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
skutki uboczne po kreatynie???
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 24, 2015, 17:58 »
Czyta3em że po kreatynie moze dojsa do uszkodzenia nerek, że w wodzie zamienia sie w toksyczna kreatynine. Czy to prawdaż?? co o tym sadzicie??? Moze ktoś z was miał jakieś skutki uboczne po kreatynie? Co sadzice o Kreatyna normal PLUS 3 g z trecaż

po czesci to co napisałeś jest prawda ale spójrz na to z ineej strony (jakbym mial sie przejmować tym wszystkim co jest szkodliwe to bym nic nie bral) reasumując wszystko na swoj sposob jest szkodliwe 8)

MiecioWoodw

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
skutki uboczne po kreatynie???
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 24, 2015, 18:24 »
w wodzie zmienia sie w kreatyninę - to fakt, ale nie słyszałem że jest toksyczna.
zauważ że kreatyna wystepuje np w miesie, które nie jest szkodliwe,
ale aby dostarczyć organizmowi dawkę kreatyny 5g w ten sposob naleza3oby zjeść ok 1 kg czerwonego miesa.

z wiadomych mi skutków ubocznych jest to, że dawka ponad 50g ma w3asciwosci przeczyszczajace :lol:

MiecioWoodw

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
skutki uboczne po kreatynie???
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 24, 2015, 18:27 »
w wodzie zmienia sie w kreatyninę - to fakt, ale nie słyszałem że jest toksyczna.
zauważ że kreatyna wystepuje np w miesie, które nie jest szkodliwe,
ale aby dostarczyć organizmowi dawkę kreatyny 5g w ten sposob naleza3oby zjeść ok 1 kg czerwonego miesa.

z wiadomych mi skutków ubocznych jest to, że dawka ponad 50g ma w3asciwosci przeczyszczajace :lol:

Pennyyy

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
skutki uboczne po kreatynie???
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 24, 2015, 18:50 »
jak dla mnie to skutkiem ubocznym jest zawód jeśli cykl nie przyniesie porzadanych efektow 8)
co do tek kteatyny to brałem i bardzo mało mi dała
ale nie jest powiedziane, ze każdy musi tak mieć 8)
te 34 pln to dość tanie ryzyko
jeśli to pierwszy cykl to tymbardziej

egzekutor_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
skutki uboczne po kreatynie???
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 24, 2015, 19:09 »
Wszystko jest szkodliwe w nadmiarze nawet jedzenie co za dużo to nie zdrowo ale jeśli bieżesz w odpowiednich dawkach to ci nie zaszkodzi

BrombyPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
skutki uboczne po kreatynie???
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 24, 2015, 19:48 »
w czasie cyklu : okresowe bole brzucha
kto tam wie co sie robi w nerkach po krecie - może kamienie nerkowe okaże sie po jakimś czasie

gadosz

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
skutki uboczne po kreatynie???
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 24, 2015, 20:05 »
ja miałem ta kreatynę co wymieni3es, jest ca3kiem wporzadku, żadnych boli brzucha ani nerek nie miałem, minusem jest jedynie smak ale dasz rade ja osobiście jad3em najpierw cytrynę i odrazu brałem krecia, wtedy jakoś przeszło :lol: najgordze bedzie pierwszy tydzien, a później jak po razie to już bedzoe dobrze, przynajmiej mam taka nadzieje

Beamann

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
skutki uboczne po kreatynie???
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 24, 2015, 20:33 »
gadosz, a jak efekty po tej kreatynie???

gadosz

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
skutki uboczne po kreatynie???
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 24, 2015, 20:36 »
efekty dobre, tak jak Ci napisałem w prywatnej, nabrałem masy 7 kg, 2kg zeszły 5 zostało di dziś gdzie nie ćwiczę 3 miech z powodów kontuzji.
I bardzo poszła siła :!:

KOPESZKO

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
skutki uboczne po kreatynie???
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 24, 2015, 21:11 »
Hehehehe widze, że Strza3a nie pojawi sie w Dziale:Wspomaganie :D Stresuje sie braniem Kreatyny to co jakby mial wziasa metkę niee mowiaa o strza3ach :D Człowieku kumple z ciężarów tyle kratyny zjedli że jakby coś sie po niej dzialo to napewo odczuliby.Dla mnie skutkiem ubocznym jest spadek masy po cyklu, ponieważ na cyklu podchodzi sie woda :| pamiętaj zeby pić jej z 5L dżinnie

plajek

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
skutki uboczne po kreatynie???
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 24, 2015, 21:39 »
Tak to już jest gdy podczas cyklu caly organizm jest napompowany woda i wizualnie jest dużo lepiej.
To oczywiste, że po zakonczeniu cyklu, gdy przestajemy pić hektolitry wody troche masa spada.
Dobrze podczas cyklu kreatyna podeprzea sie np.
glutamina i aminokwasami.

Pennyyy

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
skutki uboczne po kreatynie???
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 24, 2015, 23:39 »
o tym czytałem ale nie za bardzo rozumiem
chodzi o blokadę katablizmu?

Fuzoricolll

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 19
skutki uboczne po kreatynie???
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 25, 2015, 00:11 »
jak brałem kreatynę to zajebiście bola3y mnie nerki ze z bólu ni emoglem stać ale po odstawieniu przeszło.ale to tylko jak brałem sama kreatynę bo jak brałem np creamas hiteca to było wszystko wporzadku

Tags: