Autor Wątek: obciazenia........  (Przeczytany 6108 razy)

kruszyna

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
obciazenia........
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 25, 2015, 18:18 »
Patrzac na twoja wage to jeśli to czysty miesien to dużo musialo byc tego dopingu . Sprobuj robić serie 8, 8, 7+1, 6+2 ( + oznacza pomoc partnera) ja teraz jadę takim planem, wzorowałem sie na Gorzkim : . Zobaczymy efekty za jakiś czas

akill

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
obciazenia........
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 25, 2015, 18:39 »
szeryf ma racje180kg i nie wie co mu sluzy...?ja ćwiczę prawie półtora roku i juz widze co mi sluzy a co nieco powoduje ze rosne, a co mnie tylko meczya by cisnac 180kg to troche trza tymi ciężarami namachac, siedzieć w tymi z dietetyki i budowy miesni wiedzieć wiecej niz nie jeden profesor z tego:D

IbaroolaaI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
obciazenia........
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 25, 2015, 18:47 »
akill.... nie chodzi o to ze nie wiem co mi sluzy bo wiem o tym doskonale (duze ilosci powtorzen) ale chodzi o to ze co zrobić zeby było lepiej.... //:-D :-D /plan jest autorstwa p.Marka Kazimierczak (kulturysta ma 56 lat a wyglada niesamowicie ) z wawy (silownia Markus na tarchominie) i jak widać dziala //:-D :-D markolo__....zgada sie za każdym razem dokładałem obciazenie a przynajmniej sie starałem //:-D :-D masz w moim pierwszym poscie....kruszyna.... jeśli chodzi o doping to bez smarowania nie pojedziesz a przynajmniej nie daleko ps.
nie mam suchego miecha roche fatu tez jest ale walcze znim skutecznie....zawsze mialem dużo oporow co do HST jakiś dziwny jest ...ale biorąc pod uwagę opinie ludzi którzy go stosowali skusiłem sie zaczac, od poniedzialku robie maxy, zobaczymy jak to wszystko wyjdzie w niedziele porobię pomiary itd eby miec porownanie...mam nadzieje ze nic nie spadnie bo sie wkur..... podrotrzymajcie kciuki /

Tags: