Autor Wątek: karate  (Przeczytany 4875 razy)

CarlaH

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
karate
« dnia: Październik 02, 2015, 19:47 »
jakie jest wasze zdanie o karate bo to chyba jedyna sztuka walki na ktora mam szanse chodzić bo jakieś 5 km odemnie ktoś zaczyna lekcje

BOCZEK

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
karate
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 02, 2015, 20:02 »
Ja chętnie bym sie na to zapisale ale nie mam nigdzie takiego czegoś //:-( :-( a ty jak masz szanse to śmigaj :

CarlaH

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
karate
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 02, 2015, 20:11 »
ja bym chciał chodzić na boks albo Kick Boxing ale sie nie da wiec mysle ze lepiej karate niz nic

BOCZEK

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
karate
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 02, 2015, 20:14 »
Dobre i tyle u mnie nawet na karate sie nie da //:-( :-( ale za to kazda dyska to mozna miec karate za free //laugh.gif :lol: laugh.gif nie kozystam z tego oczywiecie ...

Turekk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
karate
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 02, 2015, 20:19 »
103014:date czw, 18 sty 2007 - 21:41:name BOCZEK) ''(BOCZEK @ czw, 18 sty 2007 - 21:41) snapback103014/snapback ''!Dobre i tyle u mnie nawet na karate sie nie da //:-( :-( ale za to kazda dyska to mozna miec karate za free //laugh.gif :lol: laugh.gif nie kozystam z tego oczywiecie ...Tjjjjaaa akurat nie korzystasz... Jak tam szczekaż

xXxKarateczkaxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
karate
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 02, 2015, 20:22 »
karate to o dupę mozna rozbic, to w ogole nie ma przeniesienia na ulice, ale jak chcesz robić w filmach sensacyjnych to Ci sie przyda bo tam i odrazu sie tych okrzyków uczysz, ze az strach sie bacchcialbym kiedyś karatekę zobaczyć na ulicy jak wypada z plaska reka... /

Moorhous_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
karate
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 02, 2015, 20:23 »
103413:date sob, 2 sty 2007 - 23:52:name xXxKarateczkaxXx) ''(xXxKarateczkaxXx @ sob, 2 sty 2007 - 23:52) snapback103413/snapback ''!karate to o dupę mozna rozbic, to w ogole nie ma przeniesienia na ulice, ale jak chcesz robić w filmach sensacyjnych to Ci sie przyda bo tam i odrazu sie tych okrzyków uczysz, ze az strach sie bacchcialbym kiedyś karatekę zobaczyć na ulicy jak wypada z plaska reka... /Hmmm.... tez mi sie tak wydaje, ze takie karate jest o dupę rozbic jakiś kick boxing, boks czy muay thai to juz jest coś lepszego zancznie ale to tez zalezy ile sie chodzi na to bo wiadomo, ze po pol roku to nic nie da /

CarlaH

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
karate
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 02, 2015, 20:31 »
103478:date nie, 21 sty 2007 - 11:58:name Moorhous_) ''(Moorhous_ @ nie, 21 sty 2007 - 11:58) snapback103478/snapback ''!Hmmm.... tez mi sie tak wydaje, ze takie karate jest o dupę rozbic jakiś kick boxing, boks czy muay thai to juz jest coś lepszego zancznie ale to tez zalezy ile sie chodzi na to bo wiadomo, ze po pol roku to nic nie da /ja tez bym wolal ale nie mam takiej szansy bo nie mam gdzie

gretchen

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
karate
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 02, 2015, 20:36 »
To sie wam tylko tak wydaje.
Dobry karateka potrafi dac sobie rade.Aczkolwiek trzeba to troche rozroznic, bo niektórzy senseje uczą walki, a inni liczenia po japonsku.
Kazda sztuka walki ktora ma kilkaset lat musi byc byc dobra, skoro tyle osób ja trenuje.
jeśli nie masz nic innego, to wybierz karate.
jeśli uznasz, ze uczą Cie pierdol, to zrezygnuj.
Pierdoly to takie rzeczy jak malowanie płotu u mistrza Miyagi /

CarlaH

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
karate
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 02, 2015, 20:46 »
narazie tylko samochód umyłem ale chyba zrezygnuje bo kumpel chodził pol roku i mówił ze jedyne czego sie nauczył to okrzyki //:-D :-D /

Moorhous_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
karate
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 02, 2015, 20:57 »
103515:date nie, 21 sty 2007 - 16:42:name CarlaH) ''(CarlaH @ nie, 21 sty 2007 - 16:42) snapback103515/snapback ''!narazie tylko samochód umyłem ale chyba zrezygnuje bo kumpel chodził pol roku i mówił ze jedyne czego sie nauczył to okrzyki //:-D :-D /Hah oby tak dalej myj myj samochody joke joke bo wiesz to zalezy tez jakie karate tam jest, ja np.
chodziłem na karate ale chyba jakas odmiana i powiem wam, ze wcale nie było najgorzej...... pierwsze zaczynała sie rozgrzeweczka potem troche techniki, utwardzanie ud i to bardzo mocne tzn.
lockingi czy jakoś tak potem technika walac w worek czasem skakaneczka i oczywiście dużo pompeczek, krokodyli czasem podciąganie na drazku.

pawelbigmann

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
karate
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 02, 2015, 21:23 »
Ci którzy mówią ze karate sie nie przydaje to mówią glupoty.
Ja chodze na karate 4 lata i dużo z treningów wynioslem, ale ćwiczyłem tez w domu.
W bojce na ulicy sie przydaje, choć wiadomo ze nie urzyje sie wszystkich chwytów bo na to nie ma czasu.
ja na Twoim miejscu zapisał bym sie na treningi.

Moorhous_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
karate
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 02, 2015, 21:28 »
103605:date nie, 21 sty 2007 - 23:44:name pawelbigmann) ''(pawelbigmann @ nie, 21 sty 2007 - 23:44) snapback103605/snapback ''!Ci którzy mówią ze karate sie nie przydaje to mówią glupoty.
Ja chodze na karate 4 lata i dużo z treningów wynioslem, ale ćwiczyłem tez w domu.
W bojce na ulicy sie przydaje, choć wiadomo ze nie urzyje sie wszystkich chwytów bo na to nie ma czasu.
ja na Twoim miejscu zapisał bym sie na treningi.Ale patrz ile ty juz chodzisz 4 lata :

pawelbigmann

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
karate
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 02, 2015, 21:30 »
Ja na poczatku tez sie zniechecalem, myślałem zeby rzucić treningi, ale jakoś tak dzieki tacie który namawiał mnie abym nie przerwał treningów chodze dalej:D

bumiielewicz

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 21
karate
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 02, 2015, 21:31 »
kiedyś chodziłem na karate ale jak byłem maly ale chciałbym uprawiać box lub kickboxing ale to za daleko ode mnie...

Tags: