Autor Wątek: Co i jak z "nitrobolon"  (Przeczytany 3906 razy)

OmenLang

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Co i jak z "nitrobolon"
« dnia: Październik 03, 2015, 20:19 »
czesc !!

Jam pytanko .
Na silownie chodze dopiero 2 miesiące .
mój kumpel zaczol chodzić razem ze mna i był nawęd chudszy ,,, a teraz jest dwa razy odemnie wiekszy ( w mięśniach ) pytałem go czy coś bierze on zawsze mówił nie . myślałem , ze tak dużo ćwiczy i tez zaczolem dużo ćwiczyć , ale efekty są slabe. dowiedziałem sie , ze mój kumpel bierze nitrobolin . I wiele czytałem na jego temat .
chciałbym tez to zażywać i do tego mam pytanie .
Czy jak skończę go zażywać to po jakimś czasie zwiodczeja mi mięśnie ?? bo wiem ze on robi tylko efekt dużych i silnych miesni . A jak mi zwiodczeja do tego stopnia , ze mi skora bedzie wisiała . Prosze o wyjasnienie jak to bedzie po braniu nitrobolinu

PS
bo braniu nitrobolu niechcem brac nic wiecej CHCEM ćwiczyć NA SUCHO

Rmit_SAM

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Co i jak z "nitrobolon"
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 04, 2015, 12:29 »
1. poszukaj w dziale suplementacja - hades zdaje relacje z cyklu
2. jeżeli ćwiczysz dopiero 2 miechy to daj se spokoj z supłami
3. wez sie za dietę

OmenLang

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Co i jak z "nitrobolon"
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 04, 2015, 12:31 »
dietę ale co przez to mam rozumieć ?? mam sie odchudzać czy jeść wiecej !!! poprostu niewiem niemam pojecia co rozumiecie przez słowo dieta

Rmit_SAM

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Co i jak z "nitrobolon"
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 04, 2015, 14:18 »
dieta specyficzny sposob odzywiania, majacy okreslony cel

w tym przypadku masz jeść dużo odpowiednich produktow, aby przybrać na masie.
odwiedz dzial dieta

OmenLang

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Co i jak z "nitrobolon"
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 04, 2015, 15:12 »
Dobrze a czy mógłby PAN powiedzieć co po nitrobolu bedzie sie dzialo z mięśniami , ale zrobie tak jak Pan mówi a po jakim okresie mogę prac ten środek ??

Angel1ka

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Co i jak z "nitrobolon"
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 04, 2015, 15:42 »
OmenLang, a mozna spytać o wymiary chociażby bicka Twoje i jego? Wiesz diety cud nie ma, a jak koleś zaczął brac nitro od samego poczatku i nie ma diety to moze miec wala jak skończy i wtedy Ty będziesz od niego wiekszy. %)

Co do nitrobolonu, to cudow nie ma - napompuje Cie to fakt, ale bez dobrej diety zjedziesz do (czyt. stanu zanim zacząłeś brac nitro) i tylko zniechęcisz sie do tego sportu. poćwicz tak z 1-1,5 roku i wtedy pomysl o nitro.

OmenLang

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Co i jak z "nitrobolon"
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 04, 2015, 15:55 »
Biceps to u mnie mozna nazwać bicek 39cm , ale to dopiero poczatek ...

Dzieki Angel1ka skoro tak mówisz to tak zrobie 1.5 roku przedemna ale mysle , ze sie nie zniechęcę ponieważ odkąd zaczolem ćwiczyć to widze poprawe tzw. nic mnie nie boli a zawsze bolało jestem ciut wytrzymalszy ... zresztą na siłowni fajnie sie czas spedza !!!! tylko chodze do szkoly z internatem i tam jest profesjonalna silownia ale mogę chodzić do niej co drugi dzien ..... a ja mam rozdzielone troche cwiczen dziś troche jutro a tak to bede musial wszystkie cwiczenia naraz robic!! A aminokwasy coś moze pomagają ??

klawn36T

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 22
Co i jak z "nitrobolon"
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 04, 2015, 15:58 »
OmenLang naprawdę nie musisz mówić do nas na PAN, uwierz mi na slowo, nie bedzie to zadna niegodziwość z Twojej strony %-)

co do slowa dieta widze ze ludzie maja takie dziwne pojecie, ze to słowo oznacza jakiś dziwaczyny sposob odzywiania i wiaze sie z odchudzaniem

OmenLang, dieta na masę - to dieta ktora masz stosować zeby nawalić na siebie kilka kg przykłady masz w dziale Dieta, w podwieszonych postach ale nie tylko poszukaj a znajdziesz
suplementy, zostaw sobie na okres w którym przyjdzie stagnacja/zastoj - a narazie manewruj zmianami treningu/sposobem odzywiania i bedzie ok

OmenLang

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Co i jak z "nitrobolon"
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 04, 2015, 16:24 »
Dzieki

keshhh

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Co i jak z "nitrobolon"
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 04, 2015, 16:31 »
kolega moze byc wiekszy bo ma moze inne nawyki żywieniowe moze je wiecej itd i tu moze byc pies pogrzebany ... a ten Nitrobolon hm.... ja o nim same nagatywne opinie słyszałem

kicilasa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Co i jak z "nitrobolon"
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 04, 2015, 16:40 »
keshhh a u nas go chwala ; a ja i tak go nie kupie wole w cell pumpa zainwestować

ISuzannaI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 26
Co i jak z "nitrobolon"
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 04, 2015, 19:32 »
ja słyszałem tylko NEGATYWNE OPINIE...ale wiadomo na każdego inaczej dziala..moze odstarasza cena 24 tabsow za 135 zl to troche dużo i starcza na miecha...sklad moze przyciąga i opis producenta..ale osobisice nie jestem przekonay, choć mialem to kupic, teraz jednak jestem na NIE

IezequielI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Co i jak z "nitrobolon"
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 04, 2015, 19:34 »
keshhh jak same negatywne jak na xxx jumo mówił ze mial przyrosty a przeciez on juz aldny kawalek ćwiczy na tej silce...

keshhh

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Co i jak z "nitrobolon"
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 04, 2015, 19:50 »
to widocznie nie widziałem tego postu :D ja na xxx

Tags: