Autor Wątek: Czy to dobry plan treningu??  (Przeczytany 7447 razy)

Velvaaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
Czy to dobry plan treningu??
« dnia: Październik 06, 2015, 21:28 »
mam prośbę zebyscie sprawdzili mój plan treningu który znów sam ułożyłem i nie wiem czy jest dobry, ćwiczę na nim dopiero 2 tydzien!! i czekam na poprawki:D jeśli tego wymaga mój planPONIEDZIALEK:
KLATKA:Wyciskanie sztanga na ławce prostej: 4serie po 12 powt.Rozpietki hantelkami na ławce prostej: 4serie po 12 powt.Wyciskanie sztanga na ławce skosnej: 4serie po 12 powt.Rozpietki hantelkami na ławce skosnej: 4serie po 12 powt.
BICEPS:Uginanie sztangi stojąc (gryf prosty): 4 serie po10.8,6,8Uginanie hantla jednorącz w podporze: 4serie po 12 powt.Unoszenie hantli jednorącz na ławce skosnej: 4 serie po 1 powt.
PRZEDRAMIE:Uginanie nadgarstków ze sztanga: 4 serie po 25 powt.
WTOREK:
TRICEPS:Unoszenie tlowia: 4serie po 12 powt.Wyciskanie sztangi (waski uchwyt): 4serie po 12 powt.
BARKI:"Kaptury" unoszenie sztangi (pozycja stojaca): 4 serie po 25 powt.Przyciaganie sztangi do brody stojac: 4 serie po 10,10,8,8 powt.Wyciskanie sztangi zza karku: 4 serie po 1 powt.
PLECYodciaganie hantla jednoracz: 4 serie po 12,12,10,1 powt.Przenoszenie hantla nad glowa lezac w poprzek laweczki: 4 serie po 8 powt.Wioslowanie sztanga w opadzie tulowia: 4 serie po 1 powt.
SRODA: dzien wolnyCZWARTEK: trenuje to samo co w poniedzialek!!( nie wiem czy dobrze)PIATEK: dzien wolnySOBOTA: trenuje to samo w we wtorek!!NIEDZIELA: dzien wolny /Zastanawiam sie czy nie powinnienem w czwartek robić inne cwiczenia na klatke niz w poniedzialek, czy cwiczen sie nie zmienia tak czesto?? czekam na wasza pomoc /. i czy niektórych cwiczen jest nie za mało na dana czesc?? z gory dziekuje

archi75

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
Czy to dobry plan treningu??
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 06, 2015, 22:24 »
1.
klata: wyrzuć jedne rozpietki.
Wzamian tego możesz coś innego zrobić lub nie, bo juz masz i tak 12 serii to chyba styknie2.biceps powiedzmy moze byc3.triceps: "Unoszenie tlowia: 4serie po 12 powt." nie czaje co to ma byc a po drugie to za mało cwiczen , dołóż np.
wyciskanie francuskie lezac lub stojac4.barki : kaptury zrob na koniec treningów barkow, dorzuć jeszcze coś na środek barkow np.
unoszenie bokiem z hantlami i na tyl barkow unoszenie na bok w opadzie5.plecy: "Przenoszenie hantla nad glowa lezac w poprzek laweczki: 4 serie po 8 powt." to sobie daruj bo to bardziej na klatę jest.
dołóż jeszcze coś na plecy... tylko nie wiem jakim sprzętem dysponujesz6.
układ terningu jest dobry jak na poczatkujacego, trenujesz 2 dni-wolne-tren.-wolne tren.-wolne.
Za jakieś pol roku moze predzej, zmień trening i trenuj juz przez tydzień jedna partie RAZ, nie tak jak teraz dwa.7.
we wtorek zmień kolejność czyli najpierw plecy, barki, na koniec triceps8.
jak robisz drugi raz dana partie w tygodniu to możesz zmienić powiedzmy 1 cwiczenie sobie, resztę cw.
zostaw jak jest.Jak masz jeszcze pytania to dawaj

Karenek101

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Czy to dobry plan treningu??
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 06, 2015, 22:30 »
Najlepiej wez se podwieszony.

Velvaaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
Czy to dobry plan treningu??
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 06, 2015, 22:33 »
Szeryf o co ci chodzi z tym podwieszonym?? Fakt za dobry sprzęt do cwiczen nie mam bo mam tylko gryf prosty i do tego ciężary same //:-( :-( /!! no i jedna hantle 12kg

Karenek101

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Czy to dobry plan treningu??
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 06, 2015, 22:38 »
Z tematów Przypi?tych z dzialu Trening /

Velvaaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
Czy to dobry plan treningu??
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 06, 2015, 23:45 »
archi75 jak chcesz zobaczyć co to jest unoszenie tlowia to wejdź na glowna strone, i zobacz atlac cwiczen na TRICEPS i tam jest pokazane unoszenie tlowia i serdeczne dzieki

Velvaaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
Czy to dobry plan treningu??
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 07, 2015, 00:31 »
A co do odpoczynku to ile go robic, ja miedzy seriami robie 2minuty odpoczynku, a jak przechodzę do innego zupełnie cwiczenia to robie 3minuty?? dobrze robie?? //:-D :-D /

kola__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Czy to dobry plan treningu??
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 07, 2015, 07:12 »
dobrze, w sumie to nie ma wiekszego znaczenia.
Rob tyle, zeby dobrze Ci sie ćwiczyło nie musisz miec stopera w ręce

Velvaaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
Czy to dobry plan treningu??
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 07, 2015, 07:15 »
No dobrze ale chyba 5 minut znów to nie mozna miec tej przerwy,no nie?? bo one ostygnaż? //:-D :-D /

kola__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Czy to dobry plan treningu??
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 07, 2015, 07:52 »
w sumie to możesz miec 5 minut nawet miedzy wyciskaniem, mozna wtedy np.
na skakance poskakać //:-D :-D /

Reggiee

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Czy to dobry plan treningu??
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 07, 2015, 08:41 »
Ja bym za takim czymś nie był jak skakać na skakance bo sie jeszcze bardziej zmęczysz niz byles.
rozciągasz sie i przygotowujesz do nast.
serii a 5 min to za dużo troche.

Adriannaaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Czy to dobry plan treningu??
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 07, 2015, 08:53 »
max rob 2minnuty lecz czasem na uspokojenie oddechu jest o wiele wiecej potrzeba np po przysiadach

Velvaaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
Czy to dobry plan treningu??
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 07, 2015, 08:58 »
ja mam jeszcze jedno pytanko, czy dobrze mam dobrane partie miesni do siebie to znaczy czy Klatke mogę trenować z Bicepsem w ten sam dzien czy lepiej bedzie tak: Poniedzialek Klata, barki i plecy a we wtorek biceps,triceps,przedramie?? jak mówicie /

kola__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Czy to dobry plan treningu??
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 07, 2015, 09:20 »
możesz klatę z bicepsem a plecy z tricepsem /

Velvaaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 20
Czy to dobry plan treningu??
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 07, 2015, 09:32 »
Witam!! Mam do was pytanie czy mogę jutro sobie zrobić super serie, chodzi mi o to czy mogę jutro zrobic: Klate,biceps,barki,trcieps,plecy?? czy nie za bardzo?? Czekam na odp

Tags: