Autor Wątek: prosba o plan ogolnorozwojowy :) dla poczatkujacego  (Przeczytany 3367 razy)

pieartfir1978

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 22
prosba o plan ogolnorozwojowy :) dla poczatkujacego
« dnia: Październik 10, 2015, 09:25 »
witam mam 17 lat waze 56 kg wzrost 172 cm chciałbym zeby mi ktoś pomógł w ulozeniu planu ogólnorozwojowego . szukałem na necie jakiś juz ulozonych ale nic mi nie pasuje poniewarz 2 razy w tygodni mam możliwość chodzić na siłkę w szkole (poniedzialek , pićtek) i w domu mam atlas taki z tesco ale na razie jest co robić wyglada tak http://www.allegro.pl/item244714791_najtanszy_mocny_atlas_wyciag_podciag_nogi.html oraz ławkę do brzuszkow mam zamiar kupić gryf lamany i prosty + obciazenie ale narazie musze sie zadowolić tym co mam , jedna hantle 9kg chciałbym jakiś plan nawet na 4 dni . kupiłem 1 kg gainera zeby zobaczyć czy mi bedzie pasował mam zamiar jeszcze dokupić jak mi sie skończy diety nie bardzo mogę trzymać poniewarz szkola itp ale probuje trzymać siepodstaw . z gory dzieki za pomoc

BATISTA

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
prosba o plan ogolnorozwojowy :) dla poczatkujacego
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 10, 2015, 10:50 »
Diety nie możesz trzymać powiadasz... Pewnie u was w szkole dziala kontrakcja do tej z dożywaniem dzieci i Cie głodzą ? mało tego, nie pozwalają Ci jesc, obrzydzają Ci każde sniadanie, a pani od polskiego Ci kradnie sznity z tasi... To niesamowite, bo tyle osób potrafi prowadzić dietę chodząc do szkoly.
Baa chodząc do pracy, w której nie ma przerw co 45 minut.Kilo gainera bez diety to Ci da tyle, ze wg zapotrzebowania będziesz go musial w pare dni wpieprzyć osiągając przy tym niezwykle wyśrubowane efekty, częstości oddawania płynnego kalu.Ogolnorozwojowka by Raptor jest w dziale trening.

pieartfir1978

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 22
prosba o plan ogolnorozwojowy :) dla poczatkujacego
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 10, 2015, 11:53 »
jak chcesz wiedzieć to niemam zamiaru zajmować sie kulturystyka na powaznie tylko chce poprawić swoja rzeźbę i wydawalo  mi sie ze podstawy mi wystarcza (wiesz nie znam sie dlatego pytam bo chyba od tego jest forum przynajmniej tak mi sie wydaje ) a co do planu to patrzyłem w tym dziale ale chciałem zeby mi ktoś polecił jakiś ciekawy plan który mozna zmienić tak zeby nie przetrenować jednej parti miesni poniewarz jak napisałem wczesniej mogę ćwiczyć w poniedzialek i pićtek  w szkole a w domu tylko na atlasie i laweczce  (czego odrazu sie denerwujesz )

Chomleyy

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
prosba o plan ogolnorozwojowy :) dla poczatkujacego
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 10, 2015, 13:21 »
do szkoly 3 grahamki na przerwie nie dasz rady? ja sobie radze :D co do siłowni to kombinuj sprzęt i cwicz, rzeźbę sobie daruj bo na pewno masz mało masy przy wzroscie 172cm i 56kg wagi, trening ogólnorozwojowy polega na tym ze ćwiczysz wszystkie grupy miesni, nie boj sie nie przetrenujesz niczego jak będziesz postepowal jak trzeba, Raptor sie na tym zna :D

BATISTA

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
prosba o plan ogolnorozwojowy :) dla poczatkujacego
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 10, 2015, 13:48 »
Ja sie nie denerwuje, ja tak mam od dziecka i zawsze taki jestem na forum.

pieartfir1978

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 22
prosba o plan ogolnorozwojowy :) dla poczatkujacego
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 10, 2015, 13:49 »
okey z tymi grahamkami napewno dam rade czyli od poniedzialku zaczynam ten trening raptora dzieki za pomoc a co do sprzętu to w szkole mam całkiem spoko siłkę dużo sprzętu ale tylko 2 dni w tygodniu ale dam rade

Tags: