Autor Wątek: po 5'ciu latach cwiczenia doszedlem do wniosku ze to glupota  (Przeczytany 7414 razy)

Rosenste54A

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
po 5'ciu latach cwiczenia doszedlem do wniosku ze to glupota
« dnia: Październik 10, 2015, 11:45 »
witam wszystkich
jak chcecie możecie tego nie czytać tak sobie pisze zeby sobie komuś sie wygadać nie potrzenuja pomocy jak coś to tylko wsparcia psychicznego

mam 19lat cwiczenie zawsze było moja pasja ale nie tylko to kocham wiele innych rzeczy

ćwiczyłem nawet jak nie mialem pojecia o tym portalu itd........ tak poprostu sobie ćwiczyłem zeby miec satysfakcje

ostatnio taki dul zerwałem z dziewczyna
byla taka inna dziewczyna ktora sie mi okropelnie podoba i jest super chcialma ze mna sprobowac ale ja mialm dziewczynę i jej dalem kosze teraz ona sobie znalazła innego chłopaka itd......
i teraz ona sie chodzi a ja : tak fajnie mi powiedziała ze szkoda ze sie tak późno dowiedziała pocieszajace

no ale do tematu ćwiczyłem 5 lat to troszeczke jednak widac! a ostatnio przestałem ćwiczyć na siłce i zaczolem tańczyć brake dacne tylko treraz mam troszeczke za dużo masy do sily heeee ale to jest juz moja sprawa i wina ale juz mi nawet lapiej idze
ale cwiczenia na siłowni nie zwieksza prawie Twojej wydajności siłowej ciała przez masę to jest wazne! do np. szybkiego biegania... itd.... jak zoczolem ćwiczyć okazało sie za mam twardy brzuch ale slaby!! itd..

no i co mi powiecie jak wam powiem ze cwiczenie jest jadna z najgłupszych rzeczy jakę robiłem w zyciu i ze stracilem cztery lata na pakowanie!! bo ten roczek bym sobie i tak pocwiczym dla wygladu!

no i tak przez pol miesiąca tragedii doszedłem do wniosku ze juz chyba nigdy nie pujde na silownie

pewnie ktoś sie zapyta a po h*#$@... ten post
a po to zebym sobie z kimś pogadal!!

tak sobie pisze bo....... nie wiem co mam z sobą zrobić potańczył był sobie ale teraz jestem przed wyjsciem do szkoly i nie bede ćwiczyć bo nie mogę 24h bo ćwiczę jak przychodzę ze szkoly
potem ide na trening potem wracam z treningu i ćwiczę w domu potem sie kapie jescze para figur i spać
czyli rano nie bede a jest to jedana rzecz na ktora mam ochote!!

ale po takim treningu to widać efekty z dnia na dzien
kolesie ze mnie zieja ze jestem zdolny bo praktyczenie codziennie umiem pol rażą tyle co dzien wczesniej i mi mówią ze sie zatrenuje w takim tępię ale ja mam juz przejscia z silownia
tam tez przesadzalem jak mialm problamy raz jak sobie przesiadzilem przez panne to w miesiąc wriwkszylem o 10razy ciężar wyciskany na klatę i sie mi zrobiły takie dupne rozstepy jeden 7mm i jeszcze wda takie miejsze obok

ale wiem co powiecie ze jestem slaby w sprawach panienek hehe czy ja wiem nie pamiętam z iloma chodziłem a ta przez ktora tak na siłce przesadzilem to chyba byla jedyna na której mi zależało

no i teraz te panna smutne chociaż dla mnie ale nie bede was zawalał głupotami

wiem jedna ze narazie nie bede nic podrywać tak sobie zrobie wolne bo od 7 miesięcy mam jaks dziewczynę w sumie to przez te 7miesicecy chodizlem z sześcioma dziewczynami ale to było tak piec w dwa miesiące i jebną 5miesiecy heeeh

aaaaa i tak nie bede w zyciu ćwiczyć
i tak sobie chciałem to napisać bo nie wiedziałem co mam zrobić a tak to mi minęło troche czesu
pewnie nikt tego nie przeczyna ale to szczegół i tak dzieki za zawracanie sobie głowy bzdurami

moja rada nie ćwicz zacznij tanczyc!!!! hehe pewnie nikt nie poslucha!
ale co mnie to........ to jest moja rada

mój
gg:6371054

StychuZ8

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
po 5'ciu latach cwiczenia doszedlem do wniosku ze to glupota
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 10, 2015, 11:56 »
Trafi3es chyba na nie te forum co trzeba, a jak chcesz sie wygadaa to najlepiej dla przyjaciela, ale nie na forum i to jeszcze w takim dziale.

MARCINDREL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
po 5'ciu latach cwiczenia doszedlem do wniosku ze to glupota
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 10, 2015, 12:00 »
prosze o przeniesienie tematu do Knajpa po treningu

Rosenste54A

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
po 5'ciu latach cwiczenia doszedlem do wniosku ze to glupota
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 10, 2015, 12:02 »
dzieki za zrozumienie

Dvk1964

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
po 5'ciu latach cwiczenia doszedlem do wniosku ze to glupota
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 10, 2015, 12:09 »
witam wszystkich
jak chcecie możecie tego nie czytać tak sobie pisze zeby sobie komuś sie wygadać nie potrzenuja pomocy jak coś to tylko wsparcia psychicznego

mam 19lat cwiczenie zawsze było moja pasja ale nie tylko to kocham wiele innych rzeczy

ćwiczyłem nawet jak nie mialem pojecia o tym portalu itd........ tak poprostu sobie ćwiczyłem zeby miec satysfakcje

ostatnio taki dul zerwałem z dziewczyna  byla taka inna dziewczyna ktora sie mi okropelnie podoba i jest super  chcialma ze mna sprobowac ale ja mialm dziewczynę i jej dalem kosze teraz ona sobie znalazła innego chłopaka itd......  i teraz ona sie chodzi a ja : tak fajnie mi powiedziała ze szkoda ze sie tak późno dowiedziała pocieszajace

no ale do tematu ćwiczyłem 5 lat to troszeczke jednak widac! a ostatnio przestałem ćwiczyć na siłce i zaczolem tańczyć brake dacne tylko treraz mam troszeczke za dużo masy do sily heeee ale to jest juz moja sprawa i wina ale juz mi nawet lapiej idze
ale cwiczenia na siłowni nie zwieksza prawie Twojej wydajności siłowej ciała przez masę to jest wazne! do np. szybkiego biegania... itd.... jak zoczolem ćwiczyć okazało sie za mam twardy brzuch ale slaby!! itd..

no i co mi powiecie jak wam powiem ze cwiczenie jest jadna z najgłupszych rzeczy jakę robiłem w zyciu i ze stracilem cztery lata na pakowanie!! bo ten roczek bym sobie i tak pocwiczym dla wygladu!

no i tak przez pol miesiąca tragedii doszedłem do wniosku ze juz chyba nigdy nie pujde na silownie

pewnie ktoś sie zapyta a po h*#$@... ten post  a po to zebym sobie z kimś pogadal!!

tak sobie pisze bo....... nie wiem co mam z sobą zrobić potańczył był sobie ale teraz jestem przed wyjsciem do szkoly i nie bede ćwiczyć bo nie mogę 24h bo ćwiczę jak przychodzę ze szkoly
potem ide na trening potem wracam z treningu i ćwiczę w domu potem sie kapie jescze para figur i spać
czyli rano nie bede a jest to jedana rzecz na ktora mam ochote!!

ale po takim treningu to widać efekty z dnia na dzien  kolesie ze mnie zieja ze jestem zdolny bo praktyczenie codziennie umiem pol rażą tyle co dzien wczesniej i mi mówią ze sie zatrenuje w takim tępię ale ja mam juz przejscia z silownia
tam tez przesadzalem jak mialm problamy raz jak sobie przesiadzilem przez panne to w miesiąc wriwkszylem o 10razy ciężar wyciskany na klatę i sie mi zrobiły takie dupne rozstepy jeden 7mm i jeszcze wda takie miejsze obok

ale wiem co powiecie ze jestem slaby w sprawach panienek hehe czy ja wiem nie pamiętam z iloma chodziłem a ta przez ktora tak na siłce przesadzilem to chyba byla jedyna na której mi zależało

no i teraz te panna smutne chociaż dla mnie ale nie bede was zawalał głupotami

wiem jedna ze narazie nie bede nic podrywać tak sobie zrobie wolne bo od 7 miesięcy mam jaks dziewczynę w sumie to przez te 7miesicecy chodizlem z sześcioma dziewczynami ale to było tak piec w dwa miesiące i jebną 5miesiecy heeeh  
aaaaa i tak nie bede w zyciu ćwiczyć  i tak sobie chciałem to napisać bo nie wiedziałem co mam zrobić a tak to mi minęło troche czesu
pewnie nikt tego nie przeczyna ale to szczegół i tak dzieki za zawracanie sobie głowy bzdurami

moja rada nie ćwicz zacznij tanczyc!!!! hehe pewnie nikt nie poslucha!
ale co mnie to........ to jest moja rada

mój
gg:6371054

jak dla mnie to jesteś pijany w momencie pisania tego textu

karalajna-L

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
po 5'ciu latach cwiczenia doszedlem do wniosku ze to glupota
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 10, 2015, 12:10 »
.............brekdensiarz............

hehe zmieniasz laski jak rekcwiczki.........

 :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

musisz sobie wybrac......jak będziesz tańczył breka to raczej masa ci spadnie

w sumie to nie wiem co ci powiedziec, bo pierdolisz troszke niezrozumiale

moja rada nie ćwicz zacznij tanczyc!!!!

ta...chyba na rurze :lol:

sproboj ująć swoja wypowiedz w kilku zdaniach i uzasadnić dlaczego wg. ciebie nie warto cwiczyc.

Berniece__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
po 5'ciu latach cwiczenia doszedlem do wniosku ze to glupota
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 10, 2015, 12:12 »
Dziwny temat, moze książkę napisz o swoich przejsciach
 :D

WERZESZ

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
po 5'ciu latach cwiczenia doszedlem do wniosku ze to glupota
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 10, 2015, 12:15 »
Dobrze, że to trafi3o do Knajpy.
Troche mnie to wali z iloma dziweczynami chodzi3es.
Napisałes że ćwiczyłes żeby mieć wieksza siłe, a przybyła ci masa.
Z tego wynika, że zle rozplanowa3es trening.
Znam wielu tancerzy BD i Elektro i gro z nich chodzi własnie na siłownie, ażeby wzmocnia barki, ramiona, plecy i brzuch.
trenują szybkosa i siłe.
Ażeby znacznie nie zwiekszaa masy poprostu maja odpowiednia dietę i ograniczają suple.

Mike97

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
po 5'ciu latach cwiczenia doszedlem do wniosku ze to glupota
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 10, 2015, 12:17 »
urzekła mnie twoja historia

YFiona

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
po 5'ciu latach cwiczenia doszedlem do wniosku ze to glupota
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 10, 2015, 12:21 »
Rosenste54A...fuck czy ty gadasz za pierdolstwaaaaaaaa...sam ćwiczyłem breaka i juz wtedy zaczolem chodzić na silke, by wzmocnić lapy i brzuch...potem z braku czasu na breka przerzuciłem sie na silownie teraz chodze tylko na silke.
To ze cie laska rzuciła to w sumie co nas to obchodzi każdy ma problemy ale nie każdego to obchodzi !!! PISZESZ ZEBY NIE ćwiczyć TYLKO tańczyć ...to moze przekonaj nas co będziemy mieli z tanca...dres ?? stary masz chora wizje laski nie leca na to czy ktoś tańczy czy chodzi na siłkę tylko jaki kto jest noi ile ma kasy :D..i jak masz pisać takeipierdoly to lepiej niic nie pisz...ja tańczyłem i teraz chodze intensywnie na siłkę i niczego nie zaluje......a wogle to popieram Dvk1964 chyab byłeś najeb****ny jak to pisales..........reszte zostawiam bez komentarza

Dvk1964

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
po 5'ciu latach cwiczenia doszedlem do wniosku ze to glupota
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 10, 2015, 12:23 »
Rosenste54A, zakoczyl udzial na forum na 2 postach ...

i moze to nawet lepiej

IGustawI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
po 5'ciu latach cwiczenia doszedlem do wniosku ze to glupota
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 10, 2015, 12:32 »
Wydaje mi sie, ze to byla zwykla prowokacja .....

Dvk1964

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
po 5'ciu latach cwiczenia doszedlem do wniosku ze to glupota
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 10, 2015, 12:40 »
w dodatku po pijanemu

Spearr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 16
po 5'ciu latach cwiczenia doszedlem do wniosku ze to glupota
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 10, 2015, 12:44 »
A mnie sie wydaje, ze cghlopak mial problem i na serio chciał z kimś pogadac, ale zobaczyl, ze nie ma uznania i po protsu sprawę olal.

Tak to jest, zbyt szybkie i pochopne ocenianie ludzi...
Szkoda, ze nie dostzregliscie faktu, ze prosi o pomoc i wyciąga reke, zamiast mu ja podac to został po niej skopany...

torrop62

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
po 5'ciu latach cwiczenia doszedlem do wniosku ze to glupota
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 10, 2015, 12:47 »
ćwiczyć jest warto, inni czujom respekt przed tobą itp.itd. 8)
Moze i nudne ale co masz do roboty poćwiczyć fajna rzecz !!

Tags: