Autor Wątek: Jaki trening dla poczatkujacego...  (Przeczytany 5001 razy)

kingWilco

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Jaki trening dla poczatkujacego...
« dnia: Październik 10, 2015, 21:41 »
Witam wszystkich.
Jestem zupełnie poczatkujacym.
Mam 19 lat, 18 cm.
i waze ok.
75-78 kg.
Swoja przygode z silownia tyle co zaczalem, dopiero teraz mam możliwość korzystania regularnie z siłowni 5 razy w tygodniu - od poniedzialku do pićtku.
Nie wiem jak ułoży sobie plan cwiczen, od czego zaczac, ile serii, ile powtorzen.
czytałem o roznych zestawach cwiczen na mase, sile itd., ale nie wiem co wybrać //:-( :-( . Zalezy mi glownie na rozbudowaniu klatki, plecow, mięśnie kończyn gornych (szczegolni bicepsow) oraz miesni brzucha (marzy mi sie kaloryfer), nogi troche mniej wazne.
myślałem o treningu silowym, ale slyszalem, ze mniejsz obciazenia wiecej razy dają szybciej ladna figure.
Prosze o pomoc w doborze treningu, przykładowych zestawach cwiczen i wogole , co i jak! pomóżcie PROSZE ! Z gory wielkie dzieki za jakakolwiek pomoc.
Pozdrawiam !!!

IBarretI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Jaki trening dla poczatkujacego...
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 11, 2015, 08:11 »
1.
cwiczenia na rzeźbę odpadają - przy twoim wzroscie i wadze jest jasne, ze po prostu nie masz czego rzezbic!2.
cwiczenia na sile sluza do tego, zeby byc silniejszym (nazwa nic Ci nie mowi?) A poprawa sylwetki jest tutaj mniej wazna!3.
Trening na mase- tego właśnie potrzebujesz!!! potrzebujesz miesni! a one musza urosnąć dzięku programowi na mase!4.
wyrzeźbiony brzuch fajna rzecz, naprawdę godna zazdrosci! ale wolisz byc dobrze zbudowany i miec normalny brzuch, czy byc "chuda szkapa" i miec super brzuch, tak zebys myślał ze podoba sie dziewczynom? Ja sie smieje z takich "pedalkow" którzy patrza tylko Ań to zeby przy wzroscie 185 cm i 32 cm w lapie dbają tylko o brzuch bo chcą byc taaacy seksowni //:-D :-D Normalnie padam jak takich widze... i najlepiej jescze zeby mial kolczyki w obu uszach i chodził po basenie z glowa wysmarowana 3 litrami zelu do wlosow! dosłownie ręce opadaja... Rob mase! Trening znajdziesz jak tylko przejzysz forum bo to nie pierwszy i pewnie nie ostatni taki temat :/

v1tam1sa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Jaki trening dla poczatkujacego...
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 11, 2015, 08:59 »
Nogi troche mniej wazne... jak to slysze to az dech zapiera i piety bola z wrazenia...

Boyce1997

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Jaki trening dla poczatkujacego...
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 11, 2015, 08:59 »
zacznij od obwodowego a potem rob masę a brzuch to zrob sobie ABS a tak w maju 6W i na wakacje będziesz mial swoj kaloryfer

xXxKarateczkaxXx

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
Jaki trening dla poczatkujacego...
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 11, 2015, 09:22 »
hehe Qubus no nie przesadzaj mozna miec zarąbisty kaloryfer przy zarąbistych wymiarach . brzuch jest ważny a kaloryfer na nim jest bardzo ale to bardzo satysfakcjonujaca rzeczą . Po za tym cwiczenie brzucha nie przeszkadza wcale w zdobywaniu masy , no ale skoro wolisz miec tluszcz na brzuchu a nie mięśnie to juz nie mój problem .

IBarretI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Jaki trening dla poczatkujacego...
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 11, 2015, 10:43 »
hmmm wiesz, ze każdy kij ma 2 konce? //:-D :-D Prawda jest taka, ze nie jesteś w stanie zrobić masy i utrzymać nienaruszony brzuch, zawsze dojdą jakieś centymetry! Chodzi mi o to, ze najpierw robienie masy, potem rzezba i brzuch //:-D :-D innymi slowy cwiczenie brzucha nie przeszkadza w zdobywaniu masy, ale masa przeszkadza w utrzymaniu a co dopiero budowaniu drabinki na brzuchu, zgadza sie?

kingWilco

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Jaki trening dla poczatkujacego...
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 11, 2015, 11:23 »
dziekie wielkie za informacje.
napewno sie przydadza.
pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje.
:-)

IlinerraI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Jaki trening dla poczatkujacego...
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 11, 2015, 11:25 »
Sam jestem poczatkujacy i radził bym ci na brzuch 6w (sprawdzony trening) a co do masy miesni niemam zbytniego doswiadczenia

Hunter1981

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Jaki trening dla poczatkujacego...
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 11, 2015, 12:47 »
93776:date Nov 4 2006, 07:46 PM:name IlinerraI) ''(IlinerraI @ Nov 4 2006, 07:46 PM) snapback93776/snapback ''!Sam jestem poczatkujacy i radził bym ci na brzuch 6w (sprawdzony trening) a co do masy miesni niemam zbytniego doswiadczeniaJa myślałem ,ze A6W jest zestawem cwiczen rzeźbiących mięśnie brzucha ,a jak słusznie zauważył Qubus to nie masz czego rzezbic.Na masę ,na mięśnie brzucha powinno sie robić ABS.

DevonPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Jaki trening dla poczatkujacego...
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 11, 2015, 15:51 »
IlinerraI, jak nie cwiczylsz brzucha to 6w nie skonczysz:>

Hunter1981

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Jaki trening dla poczatkujacego...
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 11, 2015, 16:00 »
93785:date Nov 4 2006, 08:3 PM:name DevonPL) ''(DevonPL @ Nov 4 2006, 08:3 PM) snapback93785/snapback ''!IlinerraI, jak nie cwiczylsz brzucha to 6w nie skonczysz:>To prawda.Nigdy nie ćwiczyłem brzucha i wziąłem sie kiedyś za A6W dobrnąłem do 14 dnia i koniec... //mellow.gif :mellow: mellow.gif /

Tags: