Autor Wątek: zakwasy po treningu  (Przeczytany 6195 razy)

Harley1974

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
zakwasy po treningu
« dnia: Październik 11, 2015, 08:59 »
jeżeli np we wtorek trenuje klatke i plesy w super-serii to czy dowodem na to ze trening był dobry i przyniesie efekty są zakwasy na następny dzien lub dwa, właśnie w tych konkretnych partiach miesni ?

Jephcott79

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
zakwasy po treningu
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 11, 2015, 09:53 »
Mysle ze tak

STANISASD

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
zakwasy po treningu
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 11, 2015, 10:00 »
zakwasy good :D:D dzieki nim mam świadomość ze sie nie obijałem podczas treningu !!!

b0zus

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
zakwasy po treningu
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 11, 2015, 10:03 »
Tak właśnie o to chodzi :D
Podczas treningu dochodzi do mikroszkodzen włókien miesniowych. W procesie regeneracji organizm probuje je nadbudowac. Po konkretnym treningu spożyj wiecej bialka i pamiętaj o odpowiednim snie a przyrosty beda z tobą :D

Harley1974

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
zakwasy po treningu
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 11, 2015, 10:09 »
no zawsze w maks pol godziny po trenngu staram sie zjeść solidny posilek, glownie składający sie z serow, jogortow, mleka i chleba :D co do snu no to rownie bywa staram sie spać sredno 7-8 godzin, czasami jeżeli mogę to dluzej, niestety ale tylko na tyle pozwalają mi studia :|

HEfren

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
zakwasy po treningu
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 11, 2015, 10:11 »
Zakwasy nie są wyznacznikiem dobrze wykonanego treningu

Harley1974

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
zakwasy po treningu
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 11, 2015, 10:25 »
dlaczego ?

szybkizwojtek

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 10
zakwasy po treningu
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 11, 2015, 10:28 »
jak napisał ktoś wyzej przez zakwasy czujesz co zrobiłeś na treningua to daje efekty jeśli zakwasy znikną do następnego treningua swoja droga denerwujace troszke jest jeśli na następny dzien gdzieś sie spieszymy i mamy zakwasy w nogach:/niezly kosmos:

Ezf63

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
zakwasy po treningu
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 11, 2015, 10:34 »
na wszystkich partiach musze czuc zakwas ? np.
biceps tric itd.
bo jak ćwiczę na klatę no to mam zakwas ale jak ćwiczę na bica trica nogi itd.
hoby najcięższymi ciężarami ćwiczę robie z trudem około 6,5 powt.
 to i tak nie mam zakwasu ? czy to oznacza zły trening ?

Harley1974

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
zakwasy po treningu
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 11, 2015, 10:38 »
tygrysa wiem o co ci chodzi, zakwasy w nogach to w wielu przypatkach ciezka sprawa, np kiedy musisz wejsc na 4 piętro uczelni po schodach :D ale i tak uwielbiam zakwasy, uwielbiam czuc ze odwaliłem kawal dobrej roboty :D
Ezf63 jezlei widzisz rezultaty dzikei swojemu treningowi, to chyba wszytsko ejst ok..
ale ja tam jak ćwiczę dana partie to zawsze mam zakwasy na następny dzien (zazwyczaj mijają do następnego trenigu - po to robie dzien przerwy) tymbardziej etraz keidy mialem w wakacje przerwe i ćwiczę dopeiro od dwuch miesięcy :D

KAMILO

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
zakwasy po treningu
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 11, 2015, 11:20 »
nieprzejmujcie sie ja mialem zakwasy tylko prtzez pare pierwszych miesięcy a teraz juz nie mam a przyrosty są jakieś dalej mysle ze zakwas nie jest informacja o przyrostach czy dobrze wykonanym treningu.
choć dużo osób mówi ze jest innaczej wsłuchaj sie w swoj organizm i obserwuj czy są przyrosty a to glowna cecha dobrze wykonanego treningu.

Ezf63

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
zakwasy po treningu
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 11, 2015, 11:57 »
hm... zastanawia mnie to od jusz dłuższego czasu czamu ja nie mam :cry: dzieki za odp pozdro

Harley1974

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
zakwasy po treningu
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 11, 2015, 14:11 »
ja mysle ze mam teraz zakwasy bo zacząłem nowy trening (pierwszy raz robie super-serie) mzoe za jakiś czasy to sie zmieni

KAMILO

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
zakwasy po treningu
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 11, 2015, 14:26 »
jasne jak zaczynamy jakiś nowy trening to i zakwasy mogą sie pojawić lub jak znieniamy cwiczenie np bic siedząc na bic ze sztanga krzyka lub prosta na chantle itp.
Obserwujcie przyrost a nie zakwasy moze i to zalezy od organizmu a moze i to wyznacznik przyrostów w każdy badz razie ja bez zakwasów mam przyrosty czyli ktoś kto nie ma zakwasów moze ma taki organizm jak ja.

b0zus

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
zakwasy po treningu
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 11, 2015, 14:45 »
KAMILO jak mogłeś kiedyś miec zakwasy a teraz ich nie masz? To nie jest zależne od stopnia zawaansowania.
Zakwasy byly, są i beda :D

Tags: