Autor Wątek: DUUUUUUUUUUUUUUUUZY PROBLEM. POMOZCIE  (Przeczytany 6218 razy)

Dealba-L

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
DUUUUUUUUUUUUUUUUZY PROBLEM. POMOZCIE
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 16, 2015, 13:26 »
przypomniało mi sie ze byłem kiedyś w podobnej sytuacji i zacząłem to analizowac.
mozliwosci : przetrenowanie, zbyt krotka regeneracja i BRAK ENERGII DO CWICZEN

od tamtego czasu używam BIGENIX CarbBX. trzy miarki 3 minut przed treningiem i trzy zaraz po.
I od razu lepiej.

od pewnego czasu zamiast po treningu carbo używam gainera TREC Mass XXL

Clyne_Mattos

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 8
DUUUUUUUUUUUUUUUUZY PROBLEM. POMOZCIE
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 16, 2015, 13:42 »
Heheheheh nie przejmuj sie ja trenowałem w podstawuwce ostro pare lat puzniej przerwałem na czas zawoduwki i ogulniaka czasami chodziłem i tesz nie mialem motywacji teraz wrucilem i ćwiczę jusz 4 mieh poprostu musisz sie zaprzeć i powiedzieć sobie albo bede spoko wyglodal przypakuje albo bede siedział przed pc lojil browary i zapuszczał oponę wybur należy do ciebie odtwarzacz mp3 na uszy ulubione kawalki i jedziesz pomaga jeszcze jakiś ziomek co bedzie z tobom hodzil znajdz sobie jakiegoś fumfla i z nim chodź we2 zawsze razniej niz w pojedynkę 8) 8) 8) 8) :D

festa__

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 1
DUUUUUUUUUUUUUUUUZY PROBLEM. POMOZCIE
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 16, 2015, 13:49 »
wedlog mnie prosta sprawa przetrenowanie tez tak mialem ze 2 razy tydzień przerwy i wsyztsko gra :D:

YVernell

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
DUUUUUUUUUUUUUUUUZY PROBLEM. POMOZCIE
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 16, 2015, 14:11 »
Troche odpoczynku by Ci sie przydało

OIsabel

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
DUUUUUUUUUUUUUUUUZY PROBLEM. POMOZCIE
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 16, 2015, 14:14 »
mój staż nie jest moze imponujacy. 1 miechow.

słuchaj jak zaczynałem bardzo dawno temu :D to mialem podobny problem zdarzał sie pare razy.....
Wynikaj z tego (tak teraz przypuszczam) ze chciałem jak najszybciej urosnąć (brak wiedzy) i ćwiczyłem codziennie.... miesiąc takich cwiczen później 3 tygodnie przerwy.... - lipa na maksa
później jak wznawiałem treningi podchodziłem z takim zalozeniem aby sobie zrobić sobie 3- 4 treningi tygodniowo i bedzie loooz.....
i jest looz. zostało tak do dzisiaj Musi ci to wejsc w krew a jak nie wejdzie to zacznij grac w pilke albo w bierki

Pitaxon_

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
DUUUUUUUUUUUUUUUUZY PROBLEM. POMOZCIE
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 16, 2015, 14:15 »
jeżeli nie widzisz zadnej motywacji to pomysl ze jak ładnie sie wypakujesz i wyzezbisz to laseczki beda na Ciebie leciec:-) Pomysl sobie o tym jak nie będziesz mial motywacji

Tags: