Autor Wątek: Uzaleznienia sterydowe?  (Przeczytany 3000 razy)

Aachen1970

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Uzaleznienia sterydowe?
« dnia: Październik 20, 2015, 11:54 »
W jaki sposob objawiają sie uzale?nienia spowodowane stosowaniem sterydow? :o

ImikomiI

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Uzaleznienia sterydowe?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 20, 2015, 12:53 »
kolejna kuracja

TIBO

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 22
Uzaleznienia sterydowe?
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 20, 2015, 14:05 »
ImikomiI bardzo dobrze to skwitowa3eo
Oczywiście objawia sie to kolejn1 kuracją. Bierzesz coraz wiecej i mieszasz różne środki. Stoisz przed lustrem i mówisz sobie: Kurde ale ja wyglądam. Nic po mnie nie widaa. Musze coś jeszcze wziąść... POZDRO!

Aachen1970

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Uzaleznienia sterydowe?
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 20, 2015, 15:08 »
Aha czyli uzaleznienie tworzy sie we w31snej psychice :|
Ale czy sadzicie jak ktoś mówi ze weźmie tylko 2-3 cykle i mu starczy,to według was bedzie brac dalej ? 8)
CO o tym sadzicie?
Czy was koksy uzalezni3y?

ada

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 18
Uzaleznienia sterydowe?
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 20, 2015, 16:23 »
Wydaje mi sie Aachen1970 ze jeżeli koleś mówi sobie wezmę 2 cykle bede duży i mi styknie.
Po tych 2 cyklach jest duży ale za pare miechow spada mu to i bierze kolejny mówi tak 3 nie zaszkodzi jak tamte nic nie zdziałaćy na zdrowiu... Potem ma taką czapę ze non stop bedzie chciał brać i być coraz wiekdzy bedzie już jak Arni ale powie ze ma ma3y biceps a ma np 52 :-) Tak to bedzie... Strasznie ciezko później wyjoa z tego..

Eunte

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Uzaleznienia sterydowe?
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 20, 2015, 17:22 »
Klopot polega na tym ze :
1. mięsa jest zawsze za malo!!! i chce sie miec go wiecej
2. mięso zrobione na sterydach łatwo stracic i nawet czesciowa strata powoduje siegniecie ponownie po sterydy!
3. na siłowni i podworku wszyscy zgodnie stwierdza schudles? i mało kto wytrzyma ta presje :D

TIBO

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 22
Uzaleznienia sterydowe?
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 20, 2015, 21:58 »
Eunte owieta racja najgorsze jest pytanie kumpli: Stary co ci tak spad3o?Pewnie sie obija3eo i nie ćwiczyłeo co? to jest najgorsze te spojrzenia i uomiechy politowania. Wpadasz na chatę i myślisz: Teraz im pokaże. Zrobie sobie taki cykl i tak urosne, że im gały wyjdą... POZDRO!

HawthornPol

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Uzaleznienia sterydowe?
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 20, 2015, 22:14 »
najgorsze to są wypowiedzi ludzi którzy mowi1 co tak słabo albo gadja ,że coś bierzesz a najgorsze to ale schud3eo to jest do3ujace jak cholera.
:trening:

Aachen1970

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 17
Uzaleznienia sterydowe?
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 20, 2015, 22:59 »
Mnie to najbardziej do3uje fakt ze ja ćwiczę juz 1,5 roku a mój rozwiesnik który ćwiczy 7 miechow wyglada lepiej odemnie ,ale oczywiście koksuje i jak patrze na niego to tak mnie zazdrosc zrzera ze az mi sie chce sięgnąć po jakiś sterydzik :frown:

Tags: