Autor Wątek: Jesli dieta nie daje rezultatow;/  (Przeczytany 3746 razy)

koksikkk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Jesli dieta nie daje rezultatow;/
« dnia: Październik 28, 2015, 23:32 »
Mam 17 lat, waze około 89 kg i mam 191 cm wzrostu.
Co prawda większość powiedzie, ze po co mi masa, skoro mam taka wage, ale ćwiczyłem 3 miechy na silowni, po czym zrezygnowałem bo nie mam kompletnie masy, zeby dalej mięśnie rosly.
A znowu probowalem 3 diety, zadna nie dala rezultatu, od tych diet to tyje od pasa w dol, i zanim bym coś w barach przytyl, to juz na dole bym wyglądał jak sumo.
czytałem w Internecie na kilku forach, ze Tribulus Teresstris nie dziala jak anabolik ani steryd, jest on zwyczajnie naturalny.
Czy zatem mogę w tym wieku przyjmować minimalne dawki? Prosze was o rade, i nie krzyczcie na mnie, bo jestem nowicjuszem.
A co do ilosci testosteronu u mnie to nie wiem, ale zauwazylem, ze w niektórych miejscach znacznie mi ubyło owlosienia;/

jarzabek

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Jesli dieta nie daje rezultatow;/
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 29, 2015, 08:30 »
%)Po 3 miesiącach to Ci napewno nic nie urosnie...

ThigpenPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Jesli dieta nie daje rezultatow;/
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 29, 2015, 08:46 »
Co Ty bys chciał miec za efekty po 3 miesiacach?Z tego co piszesz to wyglada ze do treningów sie nie przykładasz albo masz zły plan? "cwiczylem 3 miechy na silowni,po czym zrezygnowałem bo nie mam kompletnie masy, zeby dalej mięśnie rosly." to jest jakas kompletna abstrakcja co mowisz.
Az trudno to jakoś skomentować :blink: Tribulus nie jest dla ciebie.
A z tym testosteronem to o co ci chodzi??? /

koksikkk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Jesli dieta nie daje rezultatow;/
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 29, 2015, 09:13 »
Co jakoś trudno to skomentowac??Musze przybrać na masie, ale dieta mi nie pomaga po prostu!!!! az tak trudno to zrozumiec???Pisze, ze od pasa w dol tyje i 3 diety stosowałem i po wszystkich od razu do odchudzania wracałem bo bez sensu dalej kontynuowac. :blink: /A na siłowni przykładam sie zawsze, bo inaczej to po co chodzic, jak sie zle wykonuje cwiczeniaż?

ThigpenPL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Jesli dieta nie daje rezultatow;/
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 29, 2015, 09:47 »
Wiec wnioskuje z tego ze w natwoim ciele jest dużo tluszczu i masz skłonności do dalszego odkładania sie fatu.Po każdym treningu lub rano na czczo proponuje bieganie, jazda na rowerze itd a dietę musisz zmodyfikować i obciąć wegle troche i wzamian tego wrzucić bialka wiecej.
Za zadne odzywki sie nie bierz jak narazie

DarringtBroo

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Jesli dieta nie daje rezultatow;/
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 29, 2015, 11:24 »
jak człowieku w ciągu 3 miechow mogłeś miec 3 diety i sie szybko zalac i w miedzy czasie redukcje to mozliwe w ciągu 3 lat...za dużo wegli i tluszczu a za mało bialka znaczy musisz odpowiednio ja zbilansowacdieta aby mogłeś zobaczyć co daje to tak z mimum 3 miechy ciągłego stosowania kup daily formulaedit zapomanilem o trilobusieon podnosi testo naturalny a twój jest na max poziomie efekt w tym wieku nie bedzie zauwazalny, jedynie to moze Ci sie chcieć wiecej ruchać

Dethridg1989

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Jesli dieta nie daje rezultatow;/
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 29, 2015, 12:44 »
'' ''!probowalem 3 diety, zadna nie dala rezultatuZ tego mozna wysnuć tylko jeden wniosek, te diety był do dupy.
Pozatym po 3 miesiącach to nie zobaczysz za wiele przyrostów - to sport dla wytrwalych.Jezeli chodzi o tribulus to DarringtBroo wyczerpał temat

koksikkk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Jesli dieta nie daje rezultatow;/
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 29, 2015, 13:13 »
jeśli zanika owłosienie to chyba nie jest na maksymalnym poziomie.Najpierw bede musial wykonać badania testosteronu.

DarringtBroo

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Jesli dieta nie daje rezultatow;/
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 29, 2015, 13:48 »
tak napewno nagle zanika Ci owłosienie na nogach itp moze sie golisz w nocy jak lunatykujesz??podwyszony poziom tescia w dużym stopniu powoduje owłosienie a na glowie wyłysienie nawetwez sie za dietę a nie kombinuj z jakiś trilobusami, później zamiast na silownie pójdziesz poruchać kogoś

koksikkk

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 7
Jesli dieta nie daje rezultatow;/
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 29, 2015, 16:00 »
Dobra, nevermind.Co do lysienia to nie byłbym pewien.Przeciez to jest genetyka.
chociaż bycmoze, ze i tak jest jak sie sie je ponad norme.Nie rozumiecie, ze probowalem 3 diety???? i za każdym razem wracałem do biegania bo tylko od pasa w dol tylem niepotrzebnie, a w barach zero.Przeciez gdyby dieta byla ok, to chyba bym nie pisał no nie?

jarzabek

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 11
Jesli dieta nie daje rezultatow;/
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 29, 2015, 18:09 »
'' ''!Nie rozumiecie, ze probowalem 3 diety???? i za każdym razem wracałem do biegania bo tylko od pasa w dol tylem niepotrzebnie, a w barach zero.Przeciez gdyby dieta byla ok, to chyba bym nie pisał no nie?Zachowujesz sie jak dziecko autystyczne.
Wyzej masz wszystkie odpowiedzi co moze byc nie tak:-przede wszystkim za krotki staz-byc moze zle diety-3 diety w 3 miesiące ?A moze po prostu pochwal sie tymi dietami, treningiem, bedzie latwiej znaleźć bledy...

DarringtBroo

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 5
Jesli dieta nie daje rezultatow;/
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 29, 2015, 19:21 »
widocznie zbyt kaloryczna ja masz proste to wiadomo ze trzeba modernizować wzgledem wagimyslisz ze codziennie będziesz przybierał po cm w barach.
za dużo myslisz a za mało robisza tak nawiasem jak sie tluszcz odkłada to sie odkalda wszędzie tylko w innych ilosciach najwiecej na dupie brzuchu i udach

Dethridg1989

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 6
Jesli dieta nie daje rezultatow;/
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 29, 2015, 19:23 »
Jak chcesz zrobić wielka masę bez tluszczu to nie mysl, ze tak sie dał miesiące i 3 diety - autyzm jak nic /Wywal se z głowy tego tribulusa

Tags: