Autor Wątek: Sezon letni czas rozpoczac  (Przeczytany 4322 razy)

Sybill

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Sezon letni czas rozpoczac
« dnia: Listopad 05, 2015, 16:44 »
Po niemal miesięcznej przerwie związanej z nauką do sesji i zaliczeniami wracam spowrotem do czynnego uprawiania ciężarow.Okres jesienno- zimowy przećwiczyłem na planie który jest w trochę starszych postach, opierał się na dużych ciężarach ok 6-8 powtórzeń i dużej intensywności.
Ostatni trening natomiast poświęciłem na trening klasycznej ery kulturystyki ( nawiązując do klasycznej generacji zarządzania) tzn 1 powtórzeń z przerwą nie dłuższą niż 1-1:1 . Ostatecznie stwierdziłem ze ten ostatni ( 1 powtorzeń, minuta przerwy miedzy seriami) sprawia, ze mam o wiele większą pompę, mięsień wręcz ma ochote wyskoczyć ze skory, jest po treningu znokautowany totalnie a ja nie mam sily kręcić kierownicą i zostanę przy nim na ok miesiąc - dwa żeby sprawdzić jak na mnie działa.
Prognostyk optymistyczny - zwiększona pompa i zmęczenie mięśnia po treningu zwiastuje większe przyrosty, oczywiście przy zachowaniu diety.cel treningowy krotkotrwały: znalezienie optimum treningowegocel długofalowy: budowa jak największej masy mięśniowej, możliwie jak najlepszej jakości przykład http://www.sylvesterstallone.com/images/workout/chapter4/slyripped IPB Image http://www.sylvesterstallone.com/images/workout/chapter3/slylifting2 IPB Image /trening bardzo intensywny, co 6 tygodni tydzień treningów lzejszych.ilość powtórzeń w serii - 10przerwa między seriami/ćwiczeniami - minuta połtorej do dwóch minuttrening 1: klata + bicepswyciskanie sztangi na płaskiej 4swciskanie sztangi na skosnej4swyciskanie hantli chwytem młotkowym na skosnej4srozpietki na ławce prostej lekko skośnej 2s/2suginanie ramion z hantlami stojąc 4suginanie na modlitewniku 4suginanie z hantlami chwyt młotkowy 4strening2: barki+tricepswyciskanie hantli nad głowę siedząc 4swyciskanie na maszynie siedząc 4swznosy hantli na boki lekki opad w przód 4swznosy hantli przed siebie stojąc 4sfrancuz leżąc 4sprostowanie ramion na wyciągu 4swyciskanie hantla zza głowy siedząc 4strening3: plecy(sprzęt wieśniacki)podciaganie na gałęzi 5xmaxwiosłowanie w opadzie dyszlem od przyczepy uchwyt szeroki 5s-------------------"------------------------ uchwyt wąski 5strening nóg wydajnościowy, wykroki, żabki i przysiady z belką drewnianą.dieta: głownym składnikiem białkowym diety jest ser biały , węglowodanów chleb ciemny, tłuszczy wszystko, dieta zrożnicowana, niejednolita oprócz ok 3 gramow sera bialego dziennie, ale wysokojakościowa, ryż, kurczak, makarony, rybyprzewidywana suplementacja: od marca, lub polowy marca aminokwasy rozgałęzione bcaa, monohydrat kreatyny i mozliwe białko z ostrowii zobaczmy jak budżet beidze sie przedstawiał

H1n0j0sa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 12
Sezon letni czas rozpoczac
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 05, 2015, 16:55 »
Nic tylko życzyć przyrostów //:-D :-D /

Sybill

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Sezon letni czas rozpoczac
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 05, 2015, 17:09 »
dziekuje wierze ze ten plan to jest optimum dla mojego organizmu, ale zobaczymy oczywiście efekty, podzielę sie z Wami spostrzeżeniami

aniaaaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Sezon letni czas rozpoczac
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 05, 2015, 17:26 »
e nie widze kaptrow Jak dla mnie troche za dużo tego ja musze zrobić szybko i intensywnie i spadać do domu jak mam tego za dużo to mi sie zaczyna to strasznie dluzyc przerwy coraz dłuższe i odbija sie to na pobudzeniu

Sybill

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Sezon letni czas rozpoczac
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 05, 2015, 18:04 »
kaptury ćwiczę sposobami wieśniackimi każdy trening trwa ok 45 minut, wiec to raczej szybki trening

CORAL

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 4
Sezon letni czas rozpoczac
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 05, 2015, 18:11 »
jakie to metody??

Spradlinnn

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Sezon letni czas rozpoczac
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 05, 2015, 19:52 »
za dużo cwiczen na barki, a po za tym ogólnie podoba mi sie /

Sybill

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Sezon letni czas rozpoczac
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 05, 2015, 20:01 »
metody wieśniackie - belki, klody, przyczepa, stary stół zrobiony z katownikow etc.
Spradlinnn masz racje, wyrzucam ostatnie cwiczenie z barkow.

Sybill

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Sezon letni czas rozpoczac
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 05, 2015, 21:51 »
po dzisiejszym i wtorkowym treningu musze Wam powiedziec, ze trening jest taki jak mial byc, cholernie wyczerpujacy, dający masakryczna pompe, poza tym widze ze mam dużo do zrobienia w dziedzinie nie tyle sily co wytrzymałości siłowej miesnia, co ten trening pozwoli mi poprawic.
jak juz sie zrobie na lato to wstawie fotki howgh!

kucharskib60

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Sezon letni czas rozpoczac
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 05, 2015, 22:33 »
podciąganie na galezi mnie rozbroiło //:-D :-D a jeśli bedzie padał deszcz ???

aniaaaa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 15
Sezon letni czas rozpoczac
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 06, 2015, 10:12 »
ktoś kto takie coś robi bedzie to tez w deszczu robic,to są ludzie hardkorowcy... bardzo ich szanuje, wydaje sie glupie ale trzeba nielada zapału i samozaparciarespect

meleks1993

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 3
Sezon letni czas rozpoczac
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 06, 2015, 10:21 »
A jak bedzie padał deszcz to w jednej ręce galaz, w CORALiej parasol i tak na zmianę /

Sybill

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Sezon letni czas rozpoczac
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 06, 2015, 12:09 »
'' ''!podciaganie na galezi mnie rozbroiło a jeśli bedzie padał deszcz ???robilem to jak było 3 cm śniegu a rekawice przymarzały do przyczepy wiec deszcz mi nie straszny, nie musze przynajmniej biegać do szopy po picie na stoliku /

kucharskib60

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 14
Sezon letni czas rozpoczac
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 06, 2015, 12:11 »
w sumie to nawet lepiej bo sie nie spocisz i latwiej masę bedzie złapać /, a tak sie zastanawiam czy dobrze bedzie wziasc sobie teraz ten twój poprzedni planik?

Sybill

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 9
Sezon letni czas rozpoczac
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 06, 2015, 15:40 »
czemu nie, tez dobry sprawdzony plan na masę, aczkolwiek opiera sie na wiekszych ciezaraz i troche dłuższym odpoczynku między seriami.
tak szczerze to trochę tęsknię za tamtym, właśnie ze względu na większy ciężar, pozwalający poczuć własną siłę i troszkę więcej oddechu po serii no i większy ciężar - większa stymulacja siły.
co kto lubi.
najważniejsze zebys mial taki plany, który na Ciebie najlepiej działa!pozdro

Tags: